DUITSE RIJK 1872-1945, Duitse Koloniën, Bezetting W.O.-I, Danzig, Memel en Saar gebr./ongebr. op oude albumbladen, wb. vele betere nrs. en series, echter vele ex. zitten erg vastgeplakt. Desondanks een mooie koop met zeer hoge cat. waarde! (Image)
Closed..Apr-13-2018, 23:59:00 EST
Sale No: 639
Lot No:1530
ENGELAND 1840-1924, meest gebruikte verzameling met een keur aan betere zegels w.o. S.G. 2, 5, 54, 59, 87, 98, 121, 128 (£.3200), 132 (£.10.000), 137 met recent cert. RPS (2017), 177 (£.8000), 185 (£.2800), 186 (£.4250) met recent cert. RPS (2017), 212, 266, 403, etc., etc. Prachtkoop met enorme cat.wrd.! (Image)
Sold...EUR 6,000.00
Sold For 6000
Sale No: 639
Lot No:1531
ENGELAND 1840-1938, gebruikte verzameling op albumbladen met div. betere nrs. zoals S.G. 2, 5, 128 fraai, 185 en 212 (Image)
Sale No: 639
Lot No:1532
ENGELAND 1840-1939, hoofdzakelijk gebruikte verz. op oude albumbladen waarbij SG. 1, 5, 54, 58, 112, 119, 153, 156, 185, 212, 266, 403 en enkele aardige ex. Dienst, in gemiddelde kwaliteit, soms stevig vastgeplakt. Zeer hoge cat. wrd! Mooie koop! (Image)
Sale No: 639
Lot No:1533
ENGELAND 1858-1880, geheel gebruikte verz. plaatnummers w.o. een mooie S.G. 43 plaat 225, 49 plaat 9, 141 plaat 17, etc., tevens 5/- S.G. 130 (cat.wrd. £.4800) vrijwel prachtex. Prachtcollectie voor de speciaal-verzamelaar (Image)
Opening EUR 740.00
Sale No: 639
Lot No:1534
ENGELAND, Dienst 1882-1904, meest gebruikte verzameling met diverse 'highlights' zoals S.G. 7, 9, 16, 19, 34, 35, 61/68, 81/82, 92 en 101/12, in doorgaans gemiddelde kwaliteit, hier en daar een bemerking (zie o.a. op de 10 certificaten). Een waardevolle koop met enorme cataloguswaarde! (Image)
Sold...EUR 4,200.00
Sold For 4200
Sale No: 639
Lot No:1535
ENGELAND, Dienst S.G. O.25, 5 Shilling bright carmine, gebruikt pr.ex. met luxe afstempeling "Sunderland" en certificaat RPS (2017) cat.wrd. £.11.000. Schaars zegel in deze kwaliteit (Image)
Sold...EUR 2,400.00
Sold For 2400
Sale No: 639
Lot No:1536
Cat No:O26
ENGELAND, Dienst O26, 10 Shilling ultramarine, ongebruikt pr.ex. met Specimen opdruk en lichte plakkerrest, certificaat RPS (2017) met lichte bemerking. Zeer schaars zegel in mooie kwaliteit cat.wrd. £.100.000,- (zonder Specimen), tevens leuk oud cert. uit 1921! (Image)
Opening EUR 1,250.00
Sold...EUR 4,400.00
Sold For 4400
Sale No: 639
Lot No:1537
ENGELAND, Dienst S.G. O.27, 1 Pound dull blue green, gebruikt vrijwel pr.ex. goed gecentreerd en met mooi vol stempel 'Dundee 1902', met cert. RPS (2017) met lichte bemerking "surface abrasion at right, due to reduction of staining". Zeer schaars zegel, cat.wrd. £.25.000! (Image)
Sold...EUR 4,200.00
Sold For 4200
Sale No: 639
Lot No:1538
ENGELSE KOLONIËN, Anguilla 1967, S.G.15 postfris met certificaat American Philatelic Exp. Service (1973). Cat.wrd. £.3250 (Image)
Opening EUR 520.00
Sale No: 639
Lot No:1539
ENGELSE KOLONIËN, Ascension en Tristan da Cunha, o/*/** op insteekbladen met veel langlopende series zoals S.G. 10/20 *, 21/30 *, 38/47 *, 50/51, 57/83 en Tristan da Cunha 1/27, 28/41 (2), 42/54, 71/84, alle in nette kwaliteit (Image)
Sale No: 639
Lot No:1540
ENGELSE KOLONIËN, Australië 1913-1965, o/*/** verzameling op insteekbladen met diverse aardige nrs. o.a. S.G. 14 *, 45 * Specimen, 176/78 *, 224b/d **, BCOF J7 *, tevens iets port en dienst en Cocos/Christmas Eil. (Image)
Sale No: 639
Lot No:1541
ENGELSE KOLONIËN, Australië S.G.44, gebruikt prachtex., cat.wrd. £.1600 (Image)
Sale No: 639
Lot No:1542
ENGELSE KOLONIËN, Bangkok, o/*, selecie van 24 'B' opdrukken waarbij goede ex. o.a. S.G. 3, 4, 5, 8, 9 ongebr. met cert. RPS, 10 gebr. met cert. Phil Foundation New York, 21 ongebr. (3x), 22, etc. (Image)
Sold...EUR 2,800.00
Sold For 2800
Sale No: 639
Lot No:1543
ENGELSE KOLONIËN, Barbados 1852-1965, o/*/** verzameling op insteekbladen met uitgebreid 1e emissie en verder met o.a. S.G. 64, 178/80, 190/91, 201/12, 217/28, etc. (Image)
Sale No: 639
Lot No:1544
ENGELSE KOLONIËN, Basutoland-Swaziland-Rhodesia/Nyassaland 1889-1966, o/*/** collectie op insteekbladen met div. leuke nrs. en series w.o. Basutoland S.G. 9/10, 18/28, 43/53, Rhodesia/Nyassa 1/15, 18/31 en Swaziland 11/20, 28/38, 53/64, etc. (Image)
Sale No: 639
Lot No:1545
ENGELSE KOLONIËN, Brits Centraal Afrika en Nyassaland 1891-1964, o/* verzameling op insteekbladen met betere nrs. o.a. S.G. 10 (4), 11, 15 (fraai ex.), 19, 27, 29, 38, 96, 97 Specimen, 130/43, etc. (Image)
Sold...EUR 950.00
Sale No: 639
Lot No:1546
ENGELSE KOLONIËN, Brits Oost Afrika-Uganda-Tanganyika 1890-1965, o/*/** verzameling op insteekbladen met vele goede nrs. zoals GEA S.G. 45/62, 63/68, Tanganyika 83/88 Specimen, 102/07, Brits Oost Afrika 12a (£.10.000 pair) met certificaat, 61/63, Kenya/Uganda 44/57, 110/23, 131/50, 167/80, etc. Prachtkoop met hoge waarde! (Image)
Sold...EUR 2,200.00
Sold For 2200
Sale No: 639
Lot No:1547
ENGELSE KOLONIËN, Brits Somaliland 1903-1958, meest ongebruikte verzameling op insteekbladen met o.a. S.G. 1/13, 32/44, 60/72, 93/104, 105/116, 137/148, etc. (Image)
Sale No: 639
Lot No:1549
ENGELSE KOLONIËN, Britse Levant 1873-1922, prachtcollectie o/* met o.a. ca. 46 C-stempels, w.o. Z.30, alsmede Levant 2 (5), 3, 7, 41/50, etc. (Image)
Sale No: 639
Lot No:1550
ENGELSE KOLONIËN, Burma met Japanse Bezetting, collectie op albumbladen met een leuke afdeling Japanse Bezetting met veel 'Peacocks' (Image)
Sale No: 639
Lot No:1551
ENGELSE KOLONIËN, Bushire, collectie opdrukken op insteekkaart met o.a. S.G.24 in paar met recent certificaat RPS (ex. Samos coll.) (Image)