Back to Great Britain and British Commonwealth

Records 1 to 25 of 58

van Dieten Stamp Auctions Sale: 639

Great Britain and British Commonwealth
Lots and Collections

Lots and Collections
image Sale No: 639
Lot No:1248
Symbol:#

POW. Card Bu.PW21 from Moulmein, Burma, from a husband to his wife in the Poeloe Brayan camp near Medan, with censors Furyo Yubin and from a Thai camp, chop Naito (Image)

Closed..Apr-12-2018, 23:59:00 EST

image Sale No: 639
Lot No:1823

LUCHTPOST, 45 luchtpoststukken van Katapult- en Zeppelinvluchten 1929-39 Duitsland en vroegere Duitse luchtpost, alsmede Nederland en Ned.- Indië 1930-31 w.o. Pattistvluchten op bladen in 2 ringbanden (Image)

Closed..Apr-13-2018, 23:59:00 EST

image Sale No: 639
Lot No:1833

ENGELAND 1840-2011, gebruikte, zeer goed gevulde verzameling in 2 Davo albums wb. div. goede klassieke nrs./series en zeer hoge cataloguswaarde! (Image)

Sold...EUR 550.00

image Sale No: 639
Lot No:1834

ENGELAND 1860-2001, o/*/** verzameling in 2 Davo albums, in het begin gebruikt, vanaf ca. 1970 meest postfris en goed gevuld (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1835

ENGELAND 1925-1982, meest ongebruikte resp. postfrisse verzameling in Ducaat album met beter materiaal o.a. Puc Pond S.G. 438, 476/78c, 509/12, etc., alsmede div. fosfor-uitgiften. Tevens 1913 set S.G. 397/98 (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1836

ENGELAND, div. gebruikt vanaf 1840, met goede nrs. t/m £.1,- en o.a. 2 x 26 Pl.225! alsmede een 2 Sh. brown siena. Tevens aardig Cyprus en Malta en enkele bladen met postfris modern materiaal (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1837

ENGELAND, moderne postfrisse bijzondere uitgiften, blokken, Special-booklets, etc., cat.wrd. vlgs. inz. € 1730 (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1840

ENGELSE KOLONIËN, Aden en Sudan 1897-1960, o/*/** verzameling in insteekboek met o.a. Aden S.G. 1/12 (£.1200,-), 16/27, 31, 36/46, 48/72, etc., tevens Sudan 81/95, en enkele zegels van India (used in Aden) (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1841

ENGELSE KOLONIËN, Antiqua 1862-1966, o/*/** verzameling in insteekboek met aardig materiaal zoals S.G.31/40, 39/40, 41/50, 51, 81/90, 98/109, 120/34, 180/95, etc. (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1842

ENGELSE KOLONIËN, Australische Staten, uitgebreide verzameling o/* met veel kleur- en tandingvariëteiten, div. betere zegels, het geheel in wisselende kwaliteit (fraai tot pracht). Enorme cat.wrd.! (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1843

ENGELSE KOLONIËN, Bahama's 1859-1966, o/*/** verzameling in insteekboek, met leuk 1e emissie en verder o.a. S.G.56, 68/70, 88/89, 157, 162/75a, 178/93, etc., in meest nette kwaliteit, hoge cat.wrd.! (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1845

ENGELSE KOLONIËN, Bechuanaland 1884-1961, o/*/** verzameling met betere zegels in insteekboek, bevat o.a. S.G.18, 20, 25/28, 29 (2), 45/46, etc. Hoge cat.wrd. (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1850

ENGELSE KOLONIËN, Cayman Islands 1900-1965, o/*/** verzameling in insteekboek, met veel goede nrs. en series o.a. S.G. 1/12, 13/16, 17 (2), 19 (2), 40/52, 52b/c, 96/107, (106/07 2 x), 115/26, 135/47, 153/61a, 165/79, meest ongebruikt in nette kwaliteit (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1854

ENGELSE KOLONIËN, Gambia 1869-1966, o/*/** verzameling in insteekboek met een goede afdeling 1e emissies w.o. S.G. 2/3, 6/7, 19A, 45/56, 65/68, 69/70, 72/85, 117, 122/42, 150/61, 171/85, etc. Prachtkoop! (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1858

ENGELSE KOLONIËN, Hongkong 1862-1975, o/*/** collectie in insteekboek met mooie selectie 1e emissie w.o. S.G.2, 10, 15, 18 gebr., 19, 26, 40, 44, 51 (2), F.7, etc. Zeer hoge cat.wrd.! (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1859

ENGELSE KOLONIËN, India en Staten 1852-1950, meest gebruikte verzameling in 2 insteekboeken met o.a. de 4a cut-square (3), S.G.31 used in Penang, 147, Ghandi-set ongebruikt, etc., tevens iets Pakistan (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1865

ENGELSE KOLONIËN, Noord Borneo, Brunei, Labuan, Sarawak 1869-1960, o/*/** verzameling in insteekboek met talloze betere nrs. o.a. Sarawak 8/21, Borneo 181, 183, Port 85/89, etc. Mooie koop met hoge waarde! (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1867

ENGELSE KOLONIËN, Rhodesia 1892-1966, o/*/** in insteekboek met een zeer goed deel Br. South Africa Comp., waarbij met Fiscaalstempels doch ook vele mooie ex. o.a. S.G. 12/13 (£.4300,-!) met recent cert. RPS (unused no gum, genuine), S.G.113B met cert. 'Holcombe', verder maar liefst 119 'Double Heads'! en 139 'Admirals'! met talrijke kleur- en tandingvariëteiten. Fantastische collectie, zelden zo aangeboden! (Image)

Sold...EUR 2,600.00

Sold For 2600

image Sale No: 639
Lot No:1869

ENGELSE KOLONIËN, Sierra Leone 1859-1965, o/*/** verzameling in insteekboek met goede nrs. o.a. S.G. 2, 27/34, 41/53, 85 Specimen, 99/111, 127/28, 155/67, 188/200, 210/22, etc. Mooie koop met hoge cat.wrd. (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1871

ENGELSE KOLONIËN, Zanzibar 1895-1960, o/* verzameling in insteekboek met divers betere zegels (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1872

ENGELSE KOLONIËN, Zuid Afrika en Zuid West Afrika 1910-1960, uitgebreide o/*/** verzameling met vele paren in dik insteekboek, bevat o.a. 37/39 en 'n leuke afdeling Zuid West Afrika (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1873

ESTLAND, LETLAND en LITHOUWEN, o/* op Schaubek bladen in klemband, waarbij goede nrs. en series (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1883

FRANKRIJK POSTHISTORIE, 10 gedesinfecteerde brieven 1818-45 voor Frankrijk o.a. van het Franse Expeditieleger in Afrika, met diverse kenmerken, stempels, overlijdensbericht, etc., alsmede 3 voor Italië (2x 1835, 1854), gedocumenteerd opgezet op bladen in ringband. Interessant! (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1884

FRANKRIJK POSTHISTORIE, ruim 100 stukken betreffende de Eerste Wereldoorlog w.o. veldpostkaarten en postbladen, militair, prentbriefkaarten o.a. humor en patriottisme, propaganda-etiketten achterop brieven, etc. in album (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1908

KANAALEILANDEN, Guernsey, Jersey en Isle of Man, postfrisse voorraad 1945-2000 in dik stockboek, waarbij betere series en blokken in kleine aantallen. Zeer hoge cataloguswaarde! (Image)