Back to Great Britain and British Commonwealth

Records 1 to 25 of 50

van Dieten Stamp Auctions Sale: 642

Great Britain and British Commonwealth
Diversen in dozen

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 642
Lot No:2239
Symbol:

GEHELE WERELD, o/*/**/FDC diversen in 9 albums, doosje met zakjes en los op bladen, waarbij veel motief, boekjes, enveloppen, etc., etc., in 2 verhuisdozen



Opening EUR 100.00
Sold...EUR 100.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 100

Sale No: 642
Lot No:2261
Symbol:

NED.- INDIË POSTHISTORIE, vele honderden poststukken ca. 1874-1949 met frankeringen, bestemmingen, postwaardestukken, aangetekend, talrijke stempeltypen w.o. van schaarse kantoren, KPM, postagenten, censuurstempels en strookjes, veldpost 1946-1949 w.o. militaire luchtpostbladen, luchtpost, etc. etc. Prachtige uitzoekpartij!



Opening EUR 500.00
Sold...EUR 850.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 850

Sale No: 642
Lot No:2269
Symbol:

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 29 poststukken 1945-1949 w.o. veldpost (o.a. 2x Rode Olifant), marine, Rapwi, noodstempels, port, baarfrankering (Merauke 40 ct), Rode Kruis, etc. beschreven op bladen



Opening EUR 150.00
Sold...EUR 300.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 300

Sale No: 642
Lot No:2272
Symbol:

WERELD POSTHISTORIE, vele honderden meest vooroorlogse poststukken van vnl. Europese landen w.o. Duitse Rijk vroege luchtpost 1912-14, Zwitserland, Guernsey 1941-43, vroeg Israël, etc. in 3 albums en blikje



Opening EUR 100.00
Sold...EUR 300.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 300

Sale No: 642
Lot No:2277
Symbol:

NED.- INDIË STEMPELS, restantverzamelingen van allerlei soorten stempels w.o. punt, klein- en grootrond, korte- en langebalk, naam (lang), propaganda, haltes, naoorlogs w.o. noodstempels, scheepsstempels, zegels in aantallen, zegels met variëteiten, portzegels, losse R-strookjes O.R. etc. op bladen en 11 insteekboeken, alsmede literatuur (Bulterman, SvL)



Opening EUR 200.00
Sold...EUR 600.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 600

image Sale No: 642
Lot No:2288
Symbol:

NEDERLAND, diversen op kaartjes, in insteekboekjes en op bladen, wb. div. betere nrs. en series o.a. 13/18 *, 56/76 * (2), E3, typen en tandingen, goed Roltanding, Port, plaatfouten, proeven, etc., etc. Leuke snuffelkoop met mogelijkheden! (Image)



Opening EUR 300.00
Sold...EUR 1,800.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 1800

Sale No: 642
Lot No:2290
Symbol:

WERELD, Afrikaanse landen, meest motief, waarbij blokken, vellen en veldelen, hoofdzakelijk postfris in insteekboeken en op albumbladen



Opening EUR 100.00
Sold...EUR 100.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 100

Sale No: 642
Lot No:2311
Symbol:

DIVERSEN, Griekenland, Turkije en Albanië o/*/** op insteekbladen waarbij aardige nrs.



Opening EUR 100.00
Sold...EUR 100.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 100

Sale No: 642
Lot No:2312
Symbol:

USA, hoofdzakelijk gebruikt en iets postfris op insteekbladen/kaarten waarbij klassiek, precancels, Back of the Book, etc.



Opening EUR 100.00
Sold...EUR 160.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 160

Sale No: 642
Lot No:2328
Symbol:

WERELD, diversen in 12 insteekboeken/albums/mapjes met Fdc's, etc., waaronder aardig Engelse Koloniën met Australië o.a. Kangroos t/m 5 Shillings



Opening EUR 150.00
Sold...EUR 150.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 150

Sale No: 642
Lot No:2329
Symbol:

ENGELAND ca.1970-2005, verzameling in 2 Lindner albums en 1 insteekboek met doubletten, postzegelboekjes, jaarboeken, doosje diversen, etc. Nominaal ruim £.1700



Opening EUR 500.00
Sold...EUR 800.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 800

Sale No: 642
Lot No:2332
Symbol:

ZWITSERLAND 1881-2000, o/*/** in insteekboek en op albumbladen, wb. diverse aardige nummers en series, keerdrukken, boekjes, etc. Cat.wrd.vlgs.inz. ruim € 8000



Opening EUR 300.00
Sold...EUR 400.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 400

Sale No: 642
Lot No:2340
Symbol:

ENGELAND en KOLONIËN, o/*/** waarbij div. aardige postfrisse series en blokken



Opening EUR 100.00
Sold...EUR 140.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 140

image Sale No: 642
Lot No:2352
Symbol:

ENGELSE KOLONIËN, A t/m Z in 7 albums wb. goed Australië, Nieuw Zeeland, Maleise Staten, Caribische Gebieden, etc. Mooie koop met zeer hoge waarde! (Image)



Opening EUR 500.00
Sold...EUR 1,100.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 1100

Sale No: 642
Lot No:2358
Symbol:

KANAALEILANDEN, o/*/** tot ca.1993 met postzegelboekjes, Fdc's, Gutterpairs, velletjes, etc., alsmede een leuke afdeling voorlopers met brieven en kaarten, tevens enig Nederland met Fdc's, etc., het geheel in 14 albums/insteekboeken en 3 doosjes in 2 verhuisdozen



Opening EUR 200.00
Sold...EUR 360.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 360

Sale No: 642
Lot No:2360
Symbol:

OOST EUROPA, o/*/** van klassiek tot modern in 31 insteekboeken en op albumbladen, wb. zeer aardig Roemenië en Bulgarije, in 2 verhuisdozen



Opening EUR 200.00
Sold...EUR 320.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 320

Sale No: 642
Lot No:2361
Symbol:

ENGELAND, IERLAND en KANAALEILANDEN, o/*/** doublettenpartij in 13 insteekboeken en 2 doosjes, frankeergeldige waarde £.1000



Opening EUR 200.00
Sold...EUR 600.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 600

Sale No: 642
Lot No:2367
Symbol:

WERELD, diversen o/*/** in albums/insteekboeken en op bladen



Opening EUR 50.00
Sold...EUR 55.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 55

Sale No: 642
Lot No:2368
Symbol:

ENGELAND 1840-2000, o/*/** in 6 albums en iets los waarbij plaatnummers, watermerk-variëteiten, div. betere nrs. en series en aardig deel frankeergeldig. Hoge waarde!



Opening EUR 500.00
Sold...EUR 750.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 750

Sale No: 642
Lot No:2372
Symbol:

WERELD, o/*/**, meest West Europa waarbij aardig België, Japan, Vaticaan (met oudere brieven), Oostenrijk, motief-collecties Kerst, Wetenschap, Componisten, tevens nominaal Engeland, het geheel in 37 insteekboeken/albums en los op bladen, alsmede brieven en Fdc's. Totaal in 3 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)



Opening EUR 100.00
Sold...EUR 1,300.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 1300

Sale No: 642
Lot No:2378
Symbol:

USA, gebruikt en iets */** op blanco bladen en in 2 insteekboeken, wb. goed klassiek materiaal. Hoge waarde!



Opening EUR 200.00
Sold...EUR 500.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 500

Sale No: 642
Lot No:2394
Symbol:

MIDDEN en ZUID AMERIKA, hoofdzakelijk gebruikt op blanco bladen, wb. zeer aardig klassiek materiaal!



Opening EUR 100.00
Sold...EUR 260.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 260

Sale No: 642
Lot No:2404
Symbol:

ENGELSE KOLONIËN, o/*/** in 51 insteekboeken/albums/mappen, wb. veel engros Australië en Canada, het totaal in 3 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)



Opening EUR 100.00
Sold...EUR 300.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 300

Sale No: 642
Lot No:2405
Symbol:

AUSTRALIË, mooie verz. prentbriefkaarten, vaak met zegels op de voorzijde, waarbij veel ouder materiaal in 3 Importa albums



Opening EUR 100.00
Sold...EUR 260.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 260
Sale No: 642
Lot No:2418
Symbol:

AUSTRALIË, o/*/** in 3 insteekboeken en 1 map, wb. gebruikte verz. met 'Kangroos' tot 5 SchillingS, plate blocks, variëteiten, Port, jaarboeken, etc.



Opening EUR 150.00
Sold...EUR 220.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 220


StampAuctionCentral and StampAuctionNetwork are
Copyright © 1994-2022 Droege Computing Services, Inc.
All Rights Reserved.
Mailing Address: 20 West Colony Place
Suite 120, Durham NC 27705
Back to Top of Page