Back to Great Britain and British Commonwealth

Records 1 to 25 of 43

van Dieten Stamp Auctions Sale: 640

Great Britain and British Commonwealth
Diversen in dozen

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
image Sale No: 640
Lot No:1997

NED.- INDIË POSTHISTORIE, Outgoing Mail, 75 goede en kwalitatief mooie poststukken 1892-1911 naar diverse bestemmingen w.o. Australië, Azoren, Brits-Indië, Canada, Ceylon, China, Danzig, Denemarken, Djibouti, Egypte, Frans Indo-China, Griekenland, Kiautschou (Duits kantoor in China), Luxemburg, Mexico, Perzië, Rusland, Siam, Straits Settlements, Warschau (toen Rusland), Zweden, etc. Ook diverse aardige frankeringen en stempels (Image)

Closed..Oct-05-2018, 23:59:00 EST

Sale No: 640
Lot No:2032

NEDERLAND POSTHISTORIE, zegels type Vürtheim, Bontkraag en iets Veth etc. in grote aantallen vnl. verzameld voor stempels w.o. veel grootrond, in 4 albums, insteekbladen, map en op kaarten in doosje, voor vele aangename uren uitzoekwerk!

Sale No: 640
Lot No:2037

NED.- INDIË POSTHISTORIE, deel van tentoonstellingscollectie luchtpost Nederland - Ned.- Indië v.v. 1945-49, bestaande uit 83 poststukken, opgezet op bladen, w.o. ex POW, censuur, portvrij, retour afz., noodstempels Indië, adres onbekend, veldpost, marine, Rapwi, vrijgegeven voor verzending naar buitenland, etc.

Sale No: 640
Lot No:2041

ITALIAANSE STATEN POSTHISTORIE, verz. van ruim 140 oude poststukken ca. 1707-1863 van diverse Staten, met groot aantal verschillende poststempels, enkele frankeringen, postale notities, bestemmingen, merendeels opgezet op bladen met gedocumenteerde beschrijvingen. Ex. Kroessen

Sold...EUR 550.00

Sale No: 640
Lot No:2054

ENGELAND, doosje met postzegelboekjes, frankeergeldige waarde £.195

Sale No: 640
Lot No:2078

KANAALEILANDEN, Gibraltar en Cyprus, hoofdzakelijk postfrisse series, blokken, velletjes en boekjes

image Sale No: 640
Lot No:2079

NEDERLAND POSTHISTORIE, voorfilatelie, ca. 44 betere stukken w.o. meerdere 3-stuiver-, departements-, naam- en halfrond-francostempels, service rurale, diverse brieven gedocumenteerd opgezet op bladen, etc. etc. (Image)

Sale No: 640
Lot No:2094

AUSTRALIË, postfrisse zegels, series, blokken, velletjes, boekjes, presentation-packs, etc.

Sale No: 640
Lot No:2095

NEDERLAND 1930-2000, hoofdzakelijk postfrisse verz. waarbij blokken van 4, rolzegels, automaatboekjes, O.G.D., wb. Ned. Antillen 218/33 ** en Fdc's, totaal in 5 albums, 4 insteekboeken, 1 map, 3 doosjes en op albumbladen

Sale No: 640
Lot No:2099

NEDERLAND, o/*/** in 8 albums en op albumbladen, waarbij plaatfouten, stempels, plaatnummers/randverschijnselen, diverse aardige nrs. en series, alsmede iets O.G.D.. Leuke snuffelpartij!

Sale No: 640
Lot No:2109

USA, o/*/** in 1 album, 1 insteekboek en op losse bladen, frankeergeldige waarde bedraagt $.1575

Sale No: 640
Lot No:2110

OOSTENRIJK, iets vooroorlogs, maar meest 1945-2008, postfris in 10 insteekboekjes, op bladen en in relatie-geschenkverpakkingen van de Oostenrijkse Post wb. goede series 50-er jaren meervoudig aanwezig. Prachtkoop met zeer hoge cataloguswaarde!

Sale No: 640
Lot No:2116

NEDERLAND, o/*/** in albums, insteekboeken, op bladen en in doosjes, wb. naast enkele aardige nrs./series een grote hoeveelheid blokken, vellen en veldelen van met name de niet meer frankeergeldige periode, postzegelmapjes, Fdc's, enz., enz. Totaal in 3 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)

Sale No: 640
Lot No:2120

ENGELAND, modern postfris materiaal, series, blokken, boekjes, enkele 'Smiler-vellen', Presentation-packs, etc. Hoog nominaal!

Sale No: 640
Lot No:2123

WERELD, div. o/*/** op bladen, los in zakjes en insteekboeken

Sale No: 640
Lot No:2138

WERELD, o/*/** in 3 mapjes, 4 insteekboeken, op vele tientallen losse bladen, etc., wb. Frankrijk, Engeland en Gebieden, etc.

Sale No: 640
Lot No:2163

O.G.D. vanaf 1873, o/*/** in 2 albums, 3 insteekboeken en op vele tientallen losse bladen, wb. aardige nrs. en series

Sale No: 640
Lot No:2182

NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES, tussen nr. 1 en 64 in div. aantallen in albums, op bladen en in kistjes

Sale No: 640
Lot No:2183

WEST EUROPA, o/* div. landen in 5 albums en insteekboek, w.o. coll. Frankrijk met blok 3 en zegels los en goed jaren '50, D.D.R., Bund met leuke beginjaren, Engeland en Kanaaleilanden, Ierland, Zwitserland blok 10, 11, 13, iets Ned. w.o. 10 enveloppen met censuur etc.

Sale No: 640
Lot No:2189

WEST EUROPA, en iets overige landen in 16 albums en insteekboeken en in 6 dozen waarin op bladen gesorteerd, alsmede in doosjes en iets diversen, wb. aardig Frankrijk, Engeland, Zweden, Zwitserland, Ver. Europa etc. Leuke koop in 3 verhuisdozen

Sale No: 640
Lot No:2195

EUROPA, leuke uitzoekpartij op bladen en zakjes wb. ook nominaal

Sale No: 640
Lot No:2197

AUSTRALIË 1912-2015, gebruikt in 7 dikke insteekboeken

Sale No: 640
Lot No:2201

NEDERLAND, Eerstedagbladen 1 t/m 702 cpl. in 24 Davo bandjes. Totaal in 2 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)

Sale No: 640
Lot No:2204

NIEUW ZEELAND 1874-2004, gebruikt in 2 Davo albums en 3 insteekboeken en op bladen

Sale No: 640
Lot No:2208

ENGELAND, gebruikte partij met doubletten in 8 insteekboeken en tevens iets Kanaaleilanden w.o. doosje met Pzb's (postfris)