Records 1 to 25 of 57

Heritage Auctions Europe Sale: 61

GERMANY / DDR

Sale No: 61
Lot No:918

DDR 1949-1990 in 5 albums. Collectie zeer overwegend gebruikt (wb. Block 7 en 286/288) en iets postfris (Block 8A/B en 9A/B). Een complete collectie met tevens nog div. combinaties extra aanwezig.

Low Estimate € 250

Closed..Feb-16-2019, 05:00:00 EST

image Sale No: 61
Lot No:922

DDR 1949-1976 in 2 klembanden. Collectie ongebruikt/postfris met div. beter genoteerd wb. Block 6** (Goethe), block 7*, block 8A t/m (B (papierresten op gomzijde) en va. 1954 vrijwel compleet aanwezig. Tevens Russische zone aanwezig. (Image)

Low Estimate € 100

Sale No: 61
Lot No:923

DDR 1949-1982 in 3 Leuchtturm ringbanden. Collectie postfris/(on)gebruikt met veel postfris en va. 1955 uitsluitend postfris en vrijwel compleet.

Low Estimate € 100

Sale No: 61
Lot No:1316

Verhuisdoos DDR uit 1950-1990 wb. restverzamelingen in 3 album en 8 voorraadboeken postfris/(on)gebruikt.

Low Estimate € 75

Sale No: 61
Lot No:1317

Doos DDR restanten in 5 albums en op bladen.

Low Estimate € 10

Opening EUR 10.00
Sold...EUR 28.00

Sold For 28

Sale No: 61
Lot No:1666

Partij DDR en iets Bund */**/gebruikt wb. beter uit de beginperiode oa. Karl Marx blokken 1953 gebruikt in 9 insteekboeken, een map en diverse rondzendboekjes.

Low Estimate € 150

Sale No: 61
Lot No:1667

Verhuisdoos verzameling DDR in 6 Davo albums.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00

GERMANY / Duitse Gebieden

Sale No: 61
Lot No:930

Startverzameling Duitse gebieden 1920-1945 in klemband, overwegens ongebruikt wb. Saargebiet, Dantzig, Memel, iets Kolonien, div. bezettingsgebieden en wat lokaal post 1945.

Low Estimate € 100

GERMANY / Duitse Staten

Sale No: 61
Lot No:1318

Doos Duitse staten in album, insteekboek op insteek/albumbladen incl. doubletten met veel beter genoteerd materiaal doch in nogal gevarieerde kwaliteit wb. tevens wat Reich 1872.

Low Estimate € 200

GERMANY / Duitse Staten - Braunschweig

image Sale No: 61
Lot No:519

1 - gebruikte 1 Sgr. karmijn 1852, Kurzbefund G. Lange BPP 2018 (einwandfrei), pr.ex., catw. € 380 (Image)

Low Estimate € 50

image Sale No: 61
Lot No:521

3 - gebruikte 3 Sgr. orangerot 1852, Kurzbefund G. Lange BPP 2018 (Einwandfrei), pr.ex., catw. € 320 (Image)

Low Estimate € 40

image Sale No: 61
Lot No:523

16A - gebruikte 3 Sgr. rosa 1864, met doorsteek 16, met Bahhofspostamt stempel Braunschweig 10 APR 1865, attest G. Lange BPP 2018 (farbfrischer, einwandfreier Erhaltung), pr.ex., catw. € 650 (Image)

Low Estimate € 100

GERMANY / Duitse Staten - Mecklenburg-Schwerin

image Sale No: 61
Lot No:527

7I - gebruikte 3 Schilling geeloranje tot donkergeeloranje 1864 in horizontaal paar met langstempel Rostock, pr.ex., catw. € 450 (Image)

Low Estimate € 70

GERMANY / Duitsland

image Sale No: 61
Lot No:858

Böhmen und Mähren 1944. Rot-Kreuz-Souvenir-Block 'Zulassungsmarke Theresienstadt' in ongetand blok van 4 met keurstempel 'Mahr Bpp' (4x). Michel nr. RK1. € 700,-. Schaars! (Image)

Low Estimate € 200

image Sale No: 61
Lot No:862

Hamburg 1859-1867. Collectie gebruikt/ongebruikt op albumbladen in overwegend goede kwaliteit. (Image)

Low Estimate € 100

image Sale No: 61
Lot No:863

Mecklenburg-Schwerin1856-1864. 12 stuks gebruikt/ongebruikt uit 1/5 wb. kleurnuances en types. (Image)

Low Estimate € 100

image Sale No: 61
Lot No:865

Duitse koloniën ca. 1910-1912. 15 verzonden ansichtkaarten meest Deutsch-Sudwestafrika en enkel omliggende gebieden. Alle verzonden naar Middelburg en 3 stuks zegel verwijderd. (Image)

Low Estimate € 60

image Sale No: 61
Lot No:866

Insteekkaart Helgoland (meest herdrukken) en insteekkaart Berlijn gebruikt uit 1949. (Image)

Low Estimate € 30

image Sale No: 61
Lot No:867

Thurn und Taxis 1852. Michel nr. 2 in paar op briefvoorzijde 24-4-1860 en nr. 35 ongebruikt met gom in blok van 4. (Image)

Low Estimate € 30

image Sale No: 61
Lot No:932

Duitse Rijk 1872-1945 in Davo album. Collectie gebruikt/ongebruikt met beter klassiek doch in gevarieerde kwaliteit en va. ca. 1900 vrijwel compleet aanwezig en blokken va. 1936. Tevens Franse zone's Baden, Rheinland-Pfalz en Wurttemberg aanwezig. (Image)

Low Estimate € 450

image Sale No: 61
Lot No:933

West-Duitsland 1946-2010 in 4 Davo de luxe albums. Collectie postfris/(on)gebruikt geheel compleet tot 1990 overwegend gebruikt en nadien ook veel postfris (2001/2010**) wb. tevens Zone's goed gevuld incl. wat types en tandingen. Zeer verzorgd geheel. (Image)

Low Estimate € 450

Sale No: 61
Lot No:934

West-Duitsland 1946-2015 in 5 Davo albums. Collectie ongebruikt/postfris met div. Zones en va. 1949 veel postfris wo. 113 t/m 131, 140, 141/146 etc. vrijwel compleet incl. 2000 t/m 2015.

Low Estimate € 450

Sold...EUR 550.00

Sale No: 61
Lot No:935

West-Duitsland 1946-2012 in 5 Davo albums. Collectie postfris/(on)gebruikt (wb. veel gestempeld en postfris/ongebruikt aanwezig) incl. aardig frankeergeldig.

Low Estimate € 350

image Sale No: 61
Lot No:937

Saar 1920-1957/Danzig 1920-1939 in ringband. Collectie ongebruikt/postfris, zeer goed gevuld met tal van betere series en nrs. zowel van Saar/Saarland als Danzig. Mooie koop met hoge cat. waarde. (Image)

Low Estimate € 300

image Sale No: 61
Lot No:938

Duitsland 1849-1951 in klemband. collectie in sterk wisselende kwaliteit (deels papierresten op gomzijde) met div. Duitse staten, goed Reich met alle Zeppelin series* (fr/zfr.), block 1** (pr. ex), block 2* (z.fr. ex.) en beter DDR, Bund en Berlijn uit de (Image)

Low Estimate € 250