Records 1 to 6 of 6

van Dieten Stamp Auctions Sale: 648

OVERIGE POSTSTUKKEN VANAF EMISSIE 1864
image Sale No: 648
Lot No:656
Symbol:#

Vouwbrief van 's-Gravenhage 8-7-1865 naar Cannstatt/Württemberg, gefrankeerd met 2x 10 cent nr. 5, waarvan 1 ex. met "lange slag", proefstempel 'sGravenhage (K.49a) en aankomststempel 10/7 op az. Prachtbriefje met certificaat Dr. Louis (1993) (Image)

Closed..Oct-06-2022, 07:00:00 EST

image Sale No: 648
Lot No:657
Symbol:#

10 Cent nr. 5B op bijzonder mooie in wijnrood commercieel bedrukte envelop van Groningen 20-11-1867 over Boxtel 21-11 naar de burgemeester van Helvoirt. Een zeer vroeg voorbeeld van uitbundige commerciële reclame op een envelop, zelfs de kleur van de postzegel komt met de bedrukking overeen, ook het stempel van Groningen is rood, kortom, een posthistorische sonate in rood (Image)

image Sale No: 648
Lot No:676
Symbol:#

12½ Cent nr. 22L (prachtex.) afgest. met puntstempel 157 op prachtig firmacouvert van Boskoop 1-2-1890 naar een bedrijf te Hamburg 3-2-1890. Luxe afstempelingen op een bijzonder fris bewaard gebleven envelop! (Image)

image Sale No: 648
Lot No:681
Symbol:#

29, 2½ gulden rood en blauw in combinatie met 1 gulden grijs nr. 28 en 22½ cent hangend haar nr. 41 op briefvoorzijde, aangetekend van Amsterdam 18-7-1896 naar Berlijn (Image)

image Sale No: 648
Lot No:682
Symbol:#

5, 10, 15, 20 en 25 cent nrs. 19H, 21H, 23H (vrijwel prachtex.), 24G en 26H op complete adreskaart behorende bij een pakket verzonden door een confectiehandelaar te Groningen 1-7-1884 via traject Harl:N:Schans 1-7 over Leer (Ostfriesland) 1-7 en Konstanz 3-7 naar St. Gallen 4-7 in Zwitserland. Vroegste adreskaart (No. 38*/Févr. 82) met rode kantoorstrook (niet-storende verticale vouw in het midden en op de scheidingslijn met de coupon, linker onderhoek licht beschadigd). Ronduit spectaculaire vijfkleurenfrankering, correct gefrankeerd volgens tarief van 75 cent voor verzending via Duitsland van pakketten tot 5 kg. Een van de ons meest bijzondere bekende adreskaarten. Tentoonstellingsstuk! Ex Vos (Image)

Sold...EUR 15,000.00

Sold For 15000
image Sale No: 648
Lot No:699
Symbol:#

Zuinig. Lokale verzending = 3 cent, interlokaal = 5 cent. Brieven van de Controle Gemeentebelasting te Zaandam geadresseerd aan adressen in Amsterdam werden naar Amsterdam gebracht en daar voor 3 cent gepost, dus 2 cent bespaard. Deze brief van 2-1-1912 bleek echter onbestelbaar, dus retour en de Belastingdienst te Zaandam moest op 6-1 2 cent port betalen (Image)