Records 1 to 14 of 14

van Dieten Stamp Auctions Sale: 644

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD

Sale No: 644
Lot No:1963

DUITSLAND, o/*/** voorraadstock, meest Bundespost en Berlijn in 3 winkelboeken, 4 insteekboeken en 1 album

Closed..Oct-09-2020, 23:59:00 EST

Sale No: 644
Lot No:1974

GEHELE WERELD, o/*/** in 95 albums/insteekboeken, wb. enkele aardige nrs. en series van o.a. Duitsland, iets Engelse Gebieden en USA. Totaal in 6 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)

Sale No: 644
Lot No:2056

DUITSLAND, Duitse Rijk, Franse Zone, Bundespost en Berlijn 1872-2005, o/*/** in 4 Davo albums en 5 insteekboeken

Sale No: 644
Lot No:2069

DDR 1948-1990, o/*/** cpl. verzameling incl. blokken in 5 Davo de Luxe albums

Sale No: 644
Lot No:2085

BUNDESPOST 1994-2000, verz. zgn. 'Zehnerbogen' postfris in 4 banden

image Sale No: 644
Lot No:2104

VERENIGD EUROPA 1949-2002, */** nagenoeg complete verzameling in 11 albums wb. ook de voor- en meelopers waarbij Italië 774/76, Saar 298, Berlijn 71, Luxemburg 478/83 en 555/57, etc., etc. (Image)

image Sale No: 644
Lot No:2120

U.P.U. 1892-1999, o/*/** verzameling in 1 album, 1 groot en 3 kleine insteekboeken waarbij diverse betere ex. en series wb. Engeland 'Puc Pound' ongebr. en gebruikt, Zweden 159/73, Berlijn 85/41 ongebr. en gebruikt, aardig Zuid Amerika, etc., etc. (Image)

Sale No: 644
Lot No:2159

NEDERLAND 1948-2001, */** in 3 Davo albums, PTT-mapjes in 4 bandjes, alsmede een naoorlogse collectie Duitsland in 3 Davo albums

image Sale No: 644
Lot No:2189

DUITSLAND, Bundespost postfris incl. Posthoornserie, Berlijn met goede series uit de beginjaren, Franse Zone, Bizone, Saar en een zo goed als cpl. verz. DDR incl. Marx blokken, combinatie's en aardig Dienst, alles in keurige kwaliteit in 6 albums. Zeer hoge waarde! (Image)

Sale No: 644
Lot No:2214

BUNDESPOST en BERLIJN 1980-2010, in 6 albums, 2 insteekboeken en zakjes, het frankeergeldige gedeelte bedraagt reeds € 500, alsmede iets diversen

Sale No: 644
Lot No:2224

WERELD, o/*/** en op brief, wb. aardig Duitsland en Nederland, totaal in 25 albums en 10 insteekboeken. Totaal in 4 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)

Sold...EUR 550.00

Sale No: 644
Lot No:2225

DUITSLAND, Oud Duitse Staten, Duitse Rijk, Gebieden, Bund, Berlijn en DDR, o/*/** in 1 album en 21 insteekboeken, in 2 verhuisdozen

Sale No: 644
Lot No:2227

DUITSLAND, Duitse Rijk, Gebieden, Franse Zone, Bund, Berlijn enz., o/*/** in 4 banden

Sale No: 644
Lot No:2232

DUITSLAND, Duitse Rijk, Gebieden, Bund, Berlijn en DDR, o/*/** in 13 albums en 3 insteekboeken, wb. enkele betere nrs. en aardig deel frankeergeldig (veel zonder gom). Hoge waarde! In 2 dozen