Records 1 to 14 of 14

van Dieten Stamp Auctions Sale: 643

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD

Sale No: 643
Lot No:2015

BUNDESPOST 1983-2016, postfrisse verzameling in dik insteekboek, het frankeergeldige gedeelte bedraagt € 700

Closed..Mar-13-2020, 23:59:00 EST

Sale No: 643
Lot No:2030

ZWITSERLAND en DUITSLAND, o/*/** in 11 albums, 5 insteekboeken en doosje waarbij nominaal CHF.1060, tevens iets divers, totaal in 2 verhuisdozen

Sale No: 643
Lot No:2042

MOTIEF: Olympische Spelen 1932 en 1936, verzameling machine-reclame-stempels, alles Duitsland 1936 en verz. precancels USA 1932

Sale No: 643
Lot No:2048

DDR 1948-1999, postfrisse verzameling in 5 Davo de Luxe albums, op 'n enkel nr. na, geheel compleet

Sale No: 643
Lot No:2051

DUITSLAND, Duitse Rijk, Bund, Berlijn en DDR 1872-2019, o/*/** verzameling in 24 albums/insteekboeken/mapjes, waarbij Duitse Rijk met div. aardige klassieke nummers, Berlijn met blok 1 en betere series, etc., etc., alsmede 9 dozen met Fdc's en Edb's waarbij aardige ex. Totaal in 4 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)

Sale No: 643
Lot No:2053

DUITSLAND, Oud Duitse Staten, Duitse Rijk, Bezette Gebieden W.O.-I en W.O.-II, Danzig, Memel, Saar, Koloniën enz. 1849-1945, o/* in 3 Kabe en 1 Davo album wb. div. goede nrs., series en blokken. Zeer hoge cataloguswaarde!

Sale No: 643
Lot No:2059

DUITSLAND, Duitse Rijk, Berlijn, DDR en Bund 1910-1997, o/*/** verzameling in 5 albums en 5 insteekboeken

image Sale No: 643
Lot No:2060

BUND en BERLIJN ca.1945-2003, meest gebruikte voorraadstock met veel beter materiaal in 6 insteekboeken (Image)

Sale No: 643
Lot No:2077

BUNDESPOST 1957-1999, verzameling meest postfrisse vellen en velletjes van 10 (ruim 400 stuks), in 3 albums

Sale No: 643
Lot No:2089

DIVERSEN, o/*/**, hoofdzakelijk Europese landen waarbij aardig Berlijn, Faroer, Engeland, etc., etc., in 18 albums/insteekboeken en 3 mapjes. Totaal in 3 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)

Sale No: 643
Lot No:2128

DUITSLAND, Oud Duitse Staten, Duitse Rijk, Bezetting, DDR, Berlijn en Bundespost 1870-2006, o/*/** verzameling met veel betere nrs. en series in 8 dikke insteekboeken, tevens iets Duitse Koloniën

Sold...EUR 550.00

Sale No: 643
Lot No:2159

OUD DUITSE STATEN, Duitse Rijk, Geall. Bezetting, Franse Zone, Bizone, Bund, Berlijn, SBZ en DDR, uitgebreide verz. o/*/** in 10 Davo de Luxe albums en 2 dikke insteekboeken, waarbij div. goede nrs., series en blokken, ook diverse 'Neu- en herdrukken', maar ook vele goede ex.! Mooie koop met zeer hoge cataloguswaarde! In 2 dozen

Sale No: 643
Lot No:2170

DUITSE RIJK, Bezette Gebieden, DDR, Berlijn en Bundespost, o/*/** in 13 dikke insteekboeken met div. aardige nrs. en series in 2 dozen

Sale No: 643
Lot No:2183

DUITSE RIJK POSTHISTORIE, flinke verzameling brieven, kaarten en pakketkaarten in 6 albums