Records 1 to 5 of 5

van Dieten Stamp Auctions Sale: 648

NEDERLAND
image Sale No: 648
Lot No:420

404f, Europese PTT-Vereeniging, 10 ct. op 2½ ct. geel en goud met foutdruk: "zonder gouddruk", gebruikt op briefstukje afgestempeld "Zevenaar 30-III-1943". Uiterst zeldzaam, slechts 6 gebruikte ex. bekend, waarvan 3 ex. op brief. Certificaat Vleeming (2017) € 6250 (Image)

Sold...EUR 42,000.00

Closed..Oct-05-2022, 07:00:00 EST
Sold For 42000

image Sale No: 648
Lot No:429

938f, 25 c. Statuut met variëteit: gedeeltelijk ontbrekende rooddruk "(Ne)derland 25 c", postfris prachtex met certificaat NKD (2016) € 2500 (Image)

Sold...EUR 34,000.00

Sold For 34000

image Sale No: 648
Lot No:1445

NEDERLAND POSTHISTORIE, 101 voorfilatelistische brieven inclusief wat documenten, hoofdzakelijk van Nederland, ook wat van Duitsland en Italië, met een variëteit aan stempels zoals naam, rond, rayon, postale notities, etc. in FDC-poststukkenalbum (Image)

Closed..Oct-07-2022, 05:00:00 EST

image Sale No: 648
Lot No:1446

FISCAALZEGELS, de collectie ´Cleyn Segel´, bijzonder indrukwekkende tentoonstellingscollectie fiscaalzegels 1624-1810 van de destijds bekende verzamelaar Johannes de Kruyf (1906-1999), met knipsels van in preegdruk aangebrachte zegels van diverse waarden en modellen, als ook wat oude documenten van Holland, West-Friesland, Utrecht, de Bataafse Republiek, het Koninkrijk Holland onder Napoleon, alles schitterend opgezet waarbij ter verduidelijking veel zegels tot in de finesses met zwarte inkt zijn nagetekend, tevens tal van extra´s, ook uit latere jaren, w.o. weeldebelastingzegels, gezegeld papier, etc. naast veel documentatie, in propvol Leuchtturm Perfect-album. Unieke koop voor de liefhebber! Ex Vos (Image)

Opening EUR 740.00
Sold...EUR 13,000.00

Sold For 13000
image Sale No: 648
Lot No:1460

MACHINESTEMPELS/VLAGGEN, zeer uitgebreide, sterk gespecialiseerde prachtverzameling van ca. 1300 poststukken met vlaggen in gebruik vanaf 1945-1949 bij de verschillende kantoren en de diverse gebruiksjaren, en talrijke knipsels op kartonnetjes met informatie, allerlei typen, variëteiten, zeldzaamheden (vlaggen zeer kort in gebruik), ook als aankomststempel, talrijke prachtige firma-enveloppen, mooie (enkel)frankeringen, veel van gelegenheids- en weldadigheidszegels, postwaardestukken, censuur naar geallieerde bezetting Duitsland, tarieven, etc. etc. en alles rijkelijk voorzien van documentatie en notities, het geheel overzichtelijk opgeborgen in 6 propvolle Leuchtturm Perfect-albums. Prachtkoop! (Image)