Sale No: 183
Lot No:4492
Cat No:14U
6 Pfennig "Ziffer", Abart "ungezähnt", tadellos postfrisch, unsigniert, Mi. 150.-6 penny \"numeral\", variety \"unperforated\", in perfect condition mint never hinged, unsigned, Michel 150.- (14U) (Image 1) (Image)
Closed..Nov-27-2021, 23:59:00 EST