DUITSE RIJK, Michel nr.66, 8 x gebruikt in meest nette kwaliteit op insteekkaart (Image)
Closed..Oct-09-2020, 23:59:00 EST
Sale No: 644
Lot No:1781
DUITSE RIJK 1872-1945, goed gevulde verzameling o/*/** in Davo album met o.a. 66, 456/58, 496/98, Blok 1/3 (zeer fraai) (Image)
Opening EUR 740.00
Sold...EUR 1,700.00
Sold For 1700
Sale No: 644
Lot No:1782
DUITSE RIJK 1872-1945, o/*/** in Davo de Luxe album wb. aardig klassiek en Infla en verder met goede series zoals 344/50 **, Polar- en Chicagofarht * en alle blokken. Hoge waarde! (Image)
Sold...EUR 1,400.00
Sold For 1400
Sale No: 644
Lot No:1783
DUITSE RIJK 1875-1945, o/*/** verzameling in Davo album met enkele aardige nrs. (Image)
Sale No: 644
Lot No:1786
ABSTIMMUNGSGEBIETE, Allenstein, Marienwerder, Oberschlesien, Memel, Saar, o/*/**, uitgebreide collectie veelal dubbel verzameld in insteekboek, wb. talloze kleurnuances, stempels, etc. (Image)
Sale No: 644
Lot No:1787
DANZIG 1920-1939, uitgebreide verzameling o/*/** met vele variëteiten, kleurnuances, etc. in insteekboek, veelal zowel gebruikt als ongebruikt verzameld, w.o. beter materiaal (Image)
Sale No: 644
Lot No:1788
DANZIG en SAAR 1920-1935, o/*/** in 2 Leuchtturm albums wb. Danzig 28II *, en o.a. de series 202/06, 207/11, 231/35, en 237/39 postfris en Saar 128/34 *, 144/50 gebr. (gepr. Hoffmann), 161/67 **, 171-77 (Befund Ney), 199/205 (gepr. Ney), div. variëteiten en keerdrukken en Saarland wb. Blok 1 en 2. Mooie koop met hoge waarde! (Image)
Sale No: 644
Lot No:1789
BERLIJN 1948-1990, ongebruikte resp. postfrisse verzameling in Davo album waarbij alle beter genoteerde nrs. zoals 1/20 (keur), 21/34 (keur), 35/41, Blok 1, etc., etc. en verzameld in doorgaans zeer nette kwaliteit (Image)
Sale No: 644
Lot No:1790
BERLIJN en BUNDESPOST 1948-1990, zo goed als complete, vrijwel geheel postfrisse verzameling in 2 Kabe en 1 Lindner album en 1 insteekboek, wb. bijna alle belangrijke nrs. zijn voorzien van keur Schlegel (Image)
Sale No: 644
Lot No:1791
BIZONE, BUNDESPOST en BERLIJN, o/*/** in 3 Davo de Luxe albums, verregaand compleet wb. enkele series zowel gebr. als ongebr. resp. postfris verzameld en waarbij div. ex. met keur! Hoge cat.wrd.! (Image)
Sale No: 644
Lot No:1792
BUNDESPOST 1990-2011, postfrisse verzameling in 3 Davo albums
Sale No: 644
Lot No:1793
BUNDESPOST 1990-2012, postfris in 4 Lindner albums, het frankeergeldige gedeelte bedraagt € 765
Sale No: 644
Lot No:1810
ENGELSE KOLONIËN, Indische Staten Alwar, Barwani, Bhopal, Bijawar, Bundi, Charkhari, Kishangarh, Las Bela, Nawanagar, Orchha en Wadhwan, o/*, keurig opgezet in 2 banden (Image)