Germany and German Colonies Diversen in dozen OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 640
Lot No:2002
DUITSE RIJK POSTHISTORIE, ca. 125 poststukken jaren ca. 1920-45 met (enkel)frankeringen, stempels, veel mooie firma-enveloppen, etc. alsmede partijtje bankbiljetten
Closed..Oct-05-2018, 23:59:00 EST
Sale No: 640
Lot No:2005
DUITSLAND DERDE RIJK, 108 per veldpost verzonden prentbriefkaarten, diversen met censuur, en 3 geïllustreerde Feldpostbriefe uit Herborn 1942
Sale No: 640
Lot No:2016
DUITSLAND, doosje poststukken van Bayern, Württemberg en iets Duitse Rijk
Sale No: 640
Lot No:2029
DUITSLAND DERDE RIJK, ruim 300 poststukken, tevens naar Sudetenland, met (enkel)frankeringen, stempels, censuur (op post naar Nederland), alsmede wat originele foto´s van lieden in Nazi-uniform en wat diversen
Sale No: 640
Lot No:2038
DUITSLAND 1946-1949, honderden poststukken van o.a. Bezettingszones, aangetekend, censuur, briefkaarten met gelegenheidsstempels (niet verzonden), frankeringen w.o. schaarse, etc.
Sale No: 640
Lot No:2050
WERELD, diversen o/*/** waarbij Zwitserland en Duitsland
Sale No: 640
Lot No:2056
DUITSE RIJK 1933-1945, */** in 2 oude insteekboekjes wb. goede postfrisse series, o.a. Nothilfe 1934 en div. betere nummers
Sale No: 640
Lot No:2066
WERELD, oude partij o/*/** in zakjes waarbij veel Zwitserland en Duitsland. Leuke snuffelkoop voor de stempel-jager!
Sale No: 640
Lot No:2169
DUITSLAND, Oud Duitse Staten, Rijk, 1e en 2e W.O., Koloniën, Zone's, Bund, Berlijn, o/*/** in 4 albums en 5 insteekboeken wb. enorm veel beter materiaal, goed klassiek, beter genoteerde zegels, series en blokken, Koloniën met voor- en meelopers, etc., etc. Helaas bevat de partij ook div. falsificaten en zegels in wisselvallige kwaliteit, doch een goed verwerkbare koop met uitstekende winst-mogelijkheden (Image)
Sale No: 640
Lot No:2174
NEDERLAND, Overzeese Gebieden, Duitsland en Zwitserland, gebr./ongebr./postfris in 2 albums en 11 insteekboeken
Sale No: 640
Lot No:2202
DUITSLAND, BUND/BERLIJN, o/*/** enorme partij combinaties uit boekjes, rolzegels, paartjes etc., met talrijke variëteiten in 13 albums/insteekboeken en los materiaal. Giga cat.waarde! Prachtige uitzoekklus!
Sale No: 640
Lot No:2207
BUND 1945-2005, o/*/** collectie in 2 Kabe albums en insteekboek met modern (nominaal) en enkele doubletten
Sale No: 640
Lot No:2215
DIVERSEN, o/*/** restant-verzamelingen Duitsland w.b. Berlijn, D.D.R. en Duitse Rijk in 16 albums, in 2 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)
Sale No: 640
Lot No:2225
DUITSLAND 1945-2000, Franse Zone, Bizone en Bundespost veelal zowel gebruikt als ongebruikt resp. postfris verzameld in 6 luxe Lindner albums
Sale No: 640
Lot No:2233
OUD DUITSE STATEN, Duitse Rijk, Bezette Gebieden WO.-I en II, Berlijn, D.D.R., Bizone etc., doubletten o/*/** in 8 insteekboeken en 1 album
Sale No: 640
Lot No:2256
DUITSE RIJK PERFINS, omvangrijke partij van duizenden stuks in 2 dikke insteekboeken w.b. ook op hogere waarden. Een niet alledaags aangeboden prachtkoop voor de specialist!
Sale No: 640
Lot No:2273
BUNDESPOST 1949-2002, verzameling compleet postfris en vrijwel compleet gebruikt (meest 2x) in 11 luxe Lindner albums, in 2 dozen (Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 640
Lot No:2276
DUITSE RIJK, Bezette Gebieden, Memel, Danzig, Saar, Duitse Koloniën, Böhmen/Mähren enz. vaak zowel gebruikt als ongebruikt resp. postfris verzameld wb. bij het gebruikt op mooie kwaliteit stempels is gelet. In 5 luxe Lindner albums. Mooie koop!
Sale No: 640
Lot No:2312
BUND, BERLIJN, en DDR, o/*/** prachtverzameling in 7 albums, op enkele zegels na geheel compleet, wb. rode "Berlijn"-opdruk met keur Schlegel. Enorme cat.wrd! (Image)
Sale No: 640
Lot No:2323
DDR 1949-1990, grotendeels zowel postfris als ook gebruikt verzameld in 6 luxe Lindner albums
Sale No: 640
Lot No:2333
BUND EN BERLIJN, verzameling Postzegelboekjes in 3 Safe albums waarbij diverse beter genoteerde ex., plaatfouten, variëteiten etc., etc.
Sale No: 640
Lot No:2341
BUND, DUITSE RIJK, DDR en BERLIJN 1872-2003, o/*/** in 10 albums en 18 insteekboeken, alsmede 2 doosjes bundels. Totaal in 2 verhuisdozen
Sale No: 640
Lot No:2351
WERELD, waarbij Duitsland, Nederland, Nieuw Zeeland, en Motief, in 13 insteekboeken