Heinrich Koehler Auktionshaus Sale: 375
German occupation issues 1939/45
Ukmerge
Sale No: 375
Lot No:3384
Cat No:1-5
1941, 5-30K., postfrisch, 5K. mit Gummibug, tadellos, sign. Dub (Image)
Closed..Nov-16-2020, 03:00:00 EST