Back to France and French Colonies

Records 1 to 25 of 25

Rietdijk veilingen B.V. Sale: 422

Frankrijk
image Sale No: 422
Lot No:644

FRANKRIJK (W.O. I). Verz. van ruim 250 vnl. postwaardestukken, w.bij ook prentbriefkaarten in album. Bevat o.a. censuur, Rode Kruis en krijgsgevangenenpost. (Image)

Closed..Apr-21-2024, 18:00:00 EST

image Sale No: 422
Lot No:645

FRANKRIJK (W.O. I). Verz. met hoofdz. gebruikte post- en postwaardestukken in album, w.bij ook wat prentbriefkaarten en iets modern materiaal. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1022

FRANKRIJK [1849-1980]. Vnl. gebruikte collectie in Davo album. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1057

FRANKRIJK. Vnl. gebruikte verz. tussen 1849 en circa 1959 in 2 Davo albums. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1258

FRANKRIJK [1900-1996]. Ruim opgezette collectie op blanco bladen in 7 Leuchtturm albums en wat los. Deels dubbel verzameld zowel gebruikt als ongebruikt/postfris. Bevat ook poststukken. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1274

FRANKRIJK. ONGEBRUIKTE EN VEELAL POSTFRISSE VERZ./PARTIJ TUSSEN 1958 EN 2015 IN 3 DIKKE INSTEEKBOEKEN EN BLANCO ALBUM ALSMEDE 20 LUXE JAARBOEKEN 1995 T/M 2014 IN VERHUISDOOS. MOOIE KOOP MET HOGE NOMINALE WAARDE! (Image)

Opening EUR 440.00

image Sale No: 422
Lot No:1399

FRANKRIJK. Incomplete verz. tussen 2004 en 2012 in 4 Franse ringbanden incl. boekjes en blocks. Toegevoegd Yvert catalogus 2023. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2056

20 C. Yvert no. 3 in vertical pair on folded letter from Laigle dated 17 Janv. '50 to Elbeuf. With photocertificate Roumet (2020). Cat. value € 330,-. ++. (Image)

Closed..Apr-22-2024, 18:00:00 EST

image Sale No: 422
Lot No:2218

FRANKRIJK [1849-1936]. Mooie collectie op albumbladen, deels ongebruikt en met prima materiaal incl. 1 Ballon Monté brief. Prachtkoop! (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2219

FRANKRIJK [1849-1900]. Klassieke collectie op oude albumbladen veelal gebruikt, w.bij beter materiaal. (Image)

Opening EUR 260.00

image Sale No: 422
Lot No:2220

FRANKRIJK [1867]. 10 C. Yvert nr. 28B in ongebruikt blok van 4 doch met gebreken o.a. dunne plekjes. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2221

FRANKRIJK [1849-1939]. Verz. op albumbladen met gebr./ongebruikt incl. wat beter. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2222

FRANKRIJK. Verz. Timbre de Gueree, legioenzegels en block, etc. op blanco bladen. Ook enkele poststukken. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2223

FRANKRIJK. Diverse vanaf 1869 op insteekkaart gebr./ongebruikt. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2490

FRANKRIJK [1849-2009]. UITGEBREIDE COLLECTIE GEBR./ONGEBRUIKT EN VEEL POSTFRIS IN 7 ALBUMS, 2 DIKKE INSTEEKBOEKEN EN WAT LOS MET GOED MATERIAAL. BEVAT OOK BLOCKS, LUCHTPOST, VELLETJES, WAT ONGETAND, BOEKJES, ETC. PRACHTKOOP MET HOGE WAARDE! (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2491

FRANKRIJK [1849-1989]. PRIMA GEVULDE VERZ. MET OOK GOED LUCHTPOST IN 4 LEUCHTTURM ALBUMS. BEGIN VNL. GEBRUIKT, VANAF 1903 VRIJWEL GEHEEL ONGEBRUIKT, W.BIJ VEEL POSTFRIS. TEVENS 2 ALBUMS EN LOS MET MATERIAAL TUSSEN 2000 EN 2008. MOOIE KOOP! (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2492

FRANKRIJK. Diverse in dik insteekboek, w.bij beter materiaal en veel back of the book. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2493

FRANKRIJK EN KOLONIËN. Collectie in dik album met gebruikt en ongebruikt incl. Frans Andorra en Monaco. Leuke koop met hier en daar wat beter maar vooral heel veel materiaal. (Image)

Frankrijk en Koloniën
image Sale No: 422
Lot No:1473

FRANKRIJK EN KOLONIËN. Doos met eenvoudige verz. Frankrijk in 2 Davo albums, ringband Monaco en 8 stockboeken, w.bij veel Koloniën. Tevens wat postfrisse presentationpacks Engeland. (Image)

Indo-China
image Sale No: 422
Lot No:2230

INDO-CHINA. Collectie op albumbladen met vnl. ongebruikt. (Image)

Madagascar
image Sale No: 422
Lot No:2231

MADAGASCAR [1891-1935]. Verz. op albumbladen, deels ongebruikt incl. oud postzegelboekje. (Image)

St. Pierre et Miquelon
image Sale No: 422
Lot No:2521

ST. PIERRE ET MIQUELON [1937-2019]. Verz. van 35 postfrisse block in ringband. Tevens 11 postfrisse blocks Mayotte. (Image)

T.A.A.F.
image Sale No: 422
Lot No:2503

T.A.A.F. [1955-1999]. COLLECTIE IN 2 ORDNERS MET GEBR./ONGEBRUIKT, W.BIJ VEEL POSTFRIS. BEVAT OOK WAT VELLETJES, GUTTERPAIRS, ETC. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2507

T.A.A.F. [1975-2018]. Gebruikte verz. in 2 insteekboeken, w.bij heel veel zegels en series op verzonden poststukken. (Image)

Togo
image Sale No: 422
Lot No:2505

TOGO [1937-2008]. Op block nr. 1 na geheel postfrisse verz. in 3 ringbanden. Totaal 465 stuks. Bevat o.a. Yvert nr. 66A-66D zowel getand als ongetand. Prachtkoop! (Image)