Back to France and French Colonies

Records 1 to 21 of 21

van Dieten Stamp Auctions Sale: 642

Album - Europa en gebieden

EUROPA EN GEBIEDEN
image Sale No: 642
Lot No:2069

FRANKRIJK VOORFILATELIE 1675-1851, verz. van 44 meest nette brieven voorzien van documentatie, in 2 boeken (Image)

Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST

image Sale No: 642
Lot No:2071

FRANKRIJK 1849-1982, o/*/** in 3 Davo de Luxe albums, het klassieke deel in matige kwaliteit, vanaf 1900 goed gevuld en in keurige kwaliteit wb. vele betere nrs. en series (Image)

image Sale No: 642
Lot No:2072

FRANKRIJK 1849-2000, hoofdzakelijk gebruikte verzameling in 2 Davo albums, wb. diverse aardige nrs. en series, hier en daar wisselvallig van kwaliteit bij het oudere materiaal, maar toch een leuke koop met hoge cat.wrd.! (Image)

image Sale No: 642
Lot No:2073

FRANKRIJK 1849-2001, mooie geheel gebruikte verzameling met variëteiten, postzegelboekjes, velletjes, brieven en kaarten in Davo album, bevat o.a. uitgebreid de oude emissies (w.o. op brief), nr.33, 152/53, 241/42, 257A, Blok 2, 3, Luchtpost 1/2, 14, 15, alsmede aardig Port en veel stempels! (Image)

Sold...EUR 2,000.00

image Sale No: 642
Lot No:2074

FRANKRIJK 1900-1968, hoofdzakelijk ongebruikte, verregaand complete verz. in 2 Neerlandia albums, wb. div. kleur- e.a. variëteiten, enkele Epreuves de Luxe, en zo goed als alle betere nrs. en series incl. Luchtpost. Een waardevolle collectie met zeer hoge cataloguswaarde! (Image)

Sold...EUR 2,200.00

Sold For 2200

Diversen in dozen

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 642
Lot No:2222

PRENTBRIEFKAARTEN, ruim 210 meest vooroorlogse wel/niet verzonden ex. diverse Europese landen, meest Duitse Rijk en Frankrijk

image Sale No: 642
Lot No:2228

NEDERLAND en O.G.D. POSTHISTORIE, ca. 260 poststukken waarvan ruim 100 vooroorlogs Nederland o.a. met frankeringen emissies 1852, 1864, 1872 etc. alsmede ca. 140 Ned.- Indië, ook iets voorfila Frankrijk, in wat gevarieerde kwaliteit (Image)

Sale No: 642
Lot No:2229

NED. NIEUW-GUINEA, zegels **/o in insteekboekje w.o. UNTEA en stempels, wat enveloppen, 68 landkaartenveloppen meest met bestelhuisstempels en 3 aardige UNTEA Rong-kaarten

Sale No: 642
Lot No:2281

NED. NIEUW-GUINEA, postzegels o/*/**, FDC´s in aantallen, vluchten w.o. ook van voor 1942 in aantallen, frankeringen, stempels, poststukken w.o. dienstenveloppen, landkaartenveloppen w.o. met bestelhuisstempels, etc. in 2 dozen, 3 albums en mappen

Sale No: 642
Lot No:2282

NEDERLAND en O.G.D. POSTHISTORIE, enorm aantal poststukken vanaf de voorfila-periode, wel/niet verzonden postwaardestukken, FDC´s w.o. enkele voorlopers en Zomer 1950 op gewone brief, FFC´s, frankeringen, stempels, bestemmingen, beporte stukken, oude prentbriefkaarten Scheveningen en Den Haag, landkaartenveloppen Ned. Nieuw-Guinea, partijtje viskaarten jaren ´80, in 15 albums en 2 schoenendozen, alles in 2 verhuisdozen. Prettige uitzoekpartij waarmee u wel tot in het nieuwe jaar onder de pannen zult zijn!

Sale No: 642
Lot No:2292

PRENTBRIEFKAARTEN, Frankrijk, De.p Indre et Loire, 480 veelal oudere kaarten

Sale No: 642
Lot No:2324

WERELD, o/*/** in 6 goed gevulde insteekboeken/banden en 1 map waarbij aardig Frankrijk (met nominaal) en leuk motief Lord of the Rings

Sale No: 642
Lot No:2343

FRANKRIJK en MONACO, o/*/** wb. div. aardige nrs. en series in 2 albums en 3 insteekboeken, alsmede doosje met postzegelboekjes en iets modern

Sale No: 642
Lot No:2381

FRANKRIJK 1956-1988, postfrisse verzameling in 2 albums, 2 insteekboeken en series in zakjes, waarbij complete vellen, nominaal ruim Frs.6500, tevens album Fdc's 1961-1985

Sale No: 642
Lot No:2429

FRANKRIJK 1945-2012, merendeels postfrisse verz. in 6 albums en 1 insteekboek waarbij ook blokken en boekjes. Mooie koop met hoge cataloguswaarde en een nominaal deel van Frs.3200 en € 1500

Sale No: 642
Lot No:2498

FRANKRIJK, hoofdzakelijk modern postfris in 2 banden en 1 insteekboek, met aardig deel frankeergeldig materiaal

Sale No: 642
Lot No:2552

FRANKRIJK, o/*/** in 5 albums/insteekboeken, wb. Fdc's

Sale No: 642
Lot No:2602

NEDERLAND en O.G.D., meest postfrisse verz. met Nederland 1945-2001 incl. En Face ** in 2 insteekboeken, Nieuw Guinea cpl., Suriname 1950-1975 en Curaçao 1948-2001 in 2 insteekboeken en 2 mapjes, alsmede insteekboek Verenigd Europa

Sale No: 642
Lot No:2625

DIVERSEN in 7 albums en 7 insteekboeken, wb. Frankrijk, Griekenland, Verenigd Europa en Verenigde Naties en een zeer aardige verz. Monaco

Sale No: 642
Lot No:2632

EUROPA, o/*/** in 8 albums en 52 insteekboeken, waarbij zeer aardig Frankrijk, Monaco, Vaticaan, San Marino en Scandinavië, totaal in 4 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)

Map - Europa

image Sale No: 642
Lot No:1848

FRANKRIJK 1952-1982, complete postfrisse verzameling Rode Kruis postzegelboekjes (Image)