Back to France and French Colonies

Records 1 to 25 of 43

van Dieten Stamp Auctions Sale: 640

Album - Europa en gebieden

EUROPA EN GEBIEDEN
image Sale No: 640
Lot No:1809

FRANKRIJK, collectie Sterstempels tussen nrs. 1 en 39, in totaal 210 stuks almede 30 brieven (Image)

Closed..Oct-05-2018, 23:59:00 EST

image Sale No: 640
Lot No:1810

FRANKRIJK 1849-1900, o/* in Victoria albums wb. enkele goede nrs. ongebr. en div. aardige afstempelingen. Cat.wrd. vlgs. inz. € 7700 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1812

FRANKRIJK 1849-1969, o/*/** verz. met diverse betere nrs. o.a. LP.1/2, in Kabe album (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1813

FRANKRIJK 1853-1876, insteekboek met 22 brieven naar div. buitenlandse bestemmingen met leuke frankeringen (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1814

FRANKRIJK 1870-2017, geheel gebruikte collectie met blokken en velletjes in 5 dikke insteekboeken met o.a. Yvert 153/154, 156, 167/169, 321, leuk jaren '40 en '50 etc. (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1816

FRANKRIJK, o/*/** klein voorraadboek meest klassiek materiaal (tot ca. 1960) met betere nrs. en series, hoge cat.wrd! (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1817

FRANKRIJK 2000-2015, prachtige, geheel postfrisse en vrijwel complete verzameling met boekjes en velletjes, in 4 Davo albums. Zeer hoog nominaal! (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1818

FRANKRIJK 2000-2016, verzameling Speciale uitgiften met veel Epreuves de Luxe in Davo album (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1819

FRANKRIJK 2000-2017, postfrisse collectie automaatboekjes, 170 stuks. Hoge nominale waarde! (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1821

FRANSE KOLONIËN, MADAGASCAR 1889-1984, o/*/** uitgebreide collectie vaak gebruikt en ongebruikt met veel beter materiaal, leuke afd. stempels, Ruim 200 brieven en kaarten met veel oudere ex. Een schitterende koop! (Image)

Sold...EUR 2,600.00

Sold For 2600

image Sale No: 640
Lot No:1822

FRANSE KOLONIËN, MADAGASCAR, o/*/** voorraad met veel ouder materiaal (stempels) en een aantal leuke brieven en kaarten (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1824

FRANSE KOLONIËN Mayotte 1997-2011 geheel postfrisse en vrijwel complete collectie in Davo album (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1825

FRANSE KOLONIËN Nieuw Caledonië, 1880-2017, o/*/** mooie collectie in 3 Davo albums en insteekboek, vanaf 1959 meest postfris met veel extra's zoals epreuves, ongetand, Pzb's waarbij betere zoals 1973 met Lp. (€ 520) etc. Hoge cataloguswaarde! (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1826

FRANSE KOLONIËN Wallis et Futuna 1920-2017 */**, meest postfrisse en goed gevulde collectie met variëteiten zoals ongetand, epreuves etc. In 3 Davo albums, hoge waarde! (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1827

FRANSE KOLONIËN, o/* leuke partij met doubletten, meest ouder materiaal in dik insteekboek, alles Koloniën in Afrika (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1828

FRANSE KOLONIËN, o/*/** mooie collectie met doubletten, in 15 insteekboeken, waarbij diverse betere nrs. en series. Zie de fotocollage voor een eerste indruk, hoge cat. waarde! (Image)

Sold...EUR 1,900.00

Sold For 1900

image Sale No: 640
Lot No:1829

FRANSE KOLONIËN, o/*/** prachtige collectie Franse Koloniën in Afrika in 11 insteekboeken, met diverse gebieden goed bezet en vele goede nrs. en series. Ideaal om verder te verzamelen. Hoge cat. waarde! (Image)

Sold...EUR 3,800.00

Sold For 3800

image Sale No: 640
Lot No:1830

FRANSE KOLONIËN, o/*/** verzameling in 2 insteekboeken waarin o.a. leuk Martinique en Madagascar, veel betere zegels w.o. met keur (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1843

SARDINIË POSTHISTORIE, 28 poststukken 1852-1863 gefrankeerd met zegels van diverse emissies en waarden, veel van kantoren uit de Savoie (nu een departement van Frankrijk) als Aiguebelle, Aix les Bains, Chambery, Modane, Lanslebourg, St. Michel, etc. in poststukkenalbum (Image)

Sold...EUR 950.00

Diversen in dozen

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 640
Lot No:1991

FRANKRIJK POSTHISTORIE, ca. 100 brieven gefrankeerd met diverse waarden (meest 20c) uit de emissie Bordeaux (1870), mogelijk interessant voor typen, stempels, bestemmingen, etc.

Sale No: 640
Lot No:2006

FRANKRIJK POSTHISTORIE, ruim 130 brieven gefrankeerd met diverse waarden uit de emissie Napoléon III empire (1853-60), mogelijk interessant voor typen, stempels, bestemmingen, etc.

Sale No: 640
Lot No:2010

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 18 betere meest oude poststukken vanaf 1874, tevens ruim 35 oudere poststukken uit o.a. Frankrijk en Zwitserland

image Sale No: 640
Lot No:2022

FRANKRIJK POSTHISTORIE, ca. 275 klassieke poststukken gefrankeerd met zegels uit de emissies Cérès t/m Sage, mogelijk interessant voor typen, stempels, bestemmingen, etc. (Image)

Sale No: 640
Lot No:2023

WERELD POSTGESCHIEDENIS, ca. 500 zeer gevarieerde post(waarde)stukken, hoofdzakelijk van voor 1945, van diverse landen w.o. veel Frankrijk (beter), Ned.- Indië (eenvoudig), iets Eerste en veel interessante Tweede Wereldoorlog met censuur, frankeringen, bestemmingen, propaganda (stempels, prentbriefkaarten), etc. Een trouvaille voor de specialist!

Sale No: 640
Lot No:2024

PRENTBRIEFKAARTEN, Frankrijk, ruim 750 merendeels verzonden ex. uit 1900-60 met een grote verscheidenheid aan onderwerpen en thema´s, ook interessant voor (enkel)frankeringen w.o. met gelegenheidszegels en stempels