France and French Colonies OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 644
Lot No:1933
FRANKRIJK, ca. 160 meest oude poststukken, wb. aardige frankeringen en afstempelingen
Closed..Oct-09-2020, 23:59:00 EST
Sale No: 644
Lot No:1934
WERELD, Diverse poststukken w.o. Nederland dienstbriefkaarten met mooi kleinrond, voorfila o.a. Frankrijk departementsstempels, Indonesië ook met zegels 1947-70 in 2 insteekboekjes, etc.
Sale No: 644
Lot No:1962
FRANKRIJK, Monaco en Verenigd Europa, o/*/** in 9 insteekboeken alsmede klein insteekboekje, wb. ook iets klassiek en 1 boek Nederland met iets stempelmateriaal
Sale No: 644
Lot No:1967
PAPUA NIEUW GUINEA, ca. 100 moderne poststukken w.o. aardige frankeringen (veel motief), stempels, etc.
Sale No: 644
Lot No:1975
FRANSE KOLONIËN, o/*/** op insteekkaartjes wb. div. betere ex. en enkele variëteiten. De totale cataloguswaarde bedraagt ruim € 9700 (Yv. 2013) (Image)
Sold...EUR 1,400.00
Sold For 1400
Sale No: 644
Lot No:2050
T.A.A.F., postfrisse vellen en veldelen in 2 mappen met een cataloguswaarde vlgs.inz. ruim Mi. € 7000
Sale No: 644
Lot No:2093
FRANKRIJK, cinderella's, vignetten, etc., in 3 boeken en 1 map
Sale No: 644
Lot No:2100
FRANKRIJK 1860-2011, verz. in 6 Davo albums en 1 insteekboek, tot 1975 o/*, vanaf die periode postfris en vrijwel compleet incl. blokken en extra's. Zeer hoog nominaal!
Sale No: 644
Lot No:2106
FRANKRIJK 1980-2012, postfrisse verzameling in dik insteekboek en doosje, het frankeergeldige Euro gedeelte bedraagt ruim € 1900
Sale No: 644
Lot No:2184
FRANKRIJK 1849-2004, o/*/** verzameling in 2 Davo albums en doubletten meest */** in 3 insteekboeken wb. enkele betere nrs./series, aardig Preobliterés, etc. Hoge cataloguswaarde!
Sale No: 644
Lot No:2204
ENGELSE KOLONIËN, meest gebruikt in 2 insteekboeken, tevens iets Franse Koloniën
Sale No: 644
Lot No:2241
FRANKRIJK, enigszins rommelige voorraad o/*/** in 11 insteekboeken met diverse aardige nrs. (Image)
Sale No: 644
Lot No:2255
O.G.D., Nederlands-indië, Ned. Nieuw Guinea, Curaçao, Antillen en Suriname, doublettenpartij in 5 dikke insteekboeken wb. aardig oud materiaal