Back to France and French Colonies

Records 1 to 13 of 13

van Dieten Stamp Auctions Sale: 644

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD

Sale No: 644
Lot No:1933

FRANKRIJK, ca. 160 meest oude poststukken, wb. aardige frankeringen en afstempelingen

Closed..Oct-09-2020, 23:59:00 EST

Sale No: 644
Lot No:1934

WERELD, Diverse poststukken w.o. Nederland dienstbriefkaarten met mooi kleinrond, voorfila o.a. Frankrijk departementsstempels, Indonesië ook met zegels 1947-70 in 2 insteekboekjes, etc.

Sale No: 644
Lot No:1962

FRANKRIJK, Monaco en Verenigd Europa, o/*/** in 9 insteekboeken alsmede klein insteekboekje, wb. ook iets klassiek en 1 boek Nederland met iets stempelmateriaal

Sale No: 644
Lot No:1967

PAPUA NIEUW GUINEA, ca. 100 moderne poststukken w.o. aardige frankeringen (veel motief), stempels, etc.

image Sale No: 644
Lot No:1975

FRANSE KOLONIËN, o/*/** op insteekkaartjes wb. div. betere ex. en enkele variëteiten. De totale cataloguswaarde bedraagt ruim € 9700 (Yv. 2013) (Image)

Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

Sale No: 644
Lot No:2050

T.A.A.F., postfrisse vellen en veldelen in 2 mappen met een cataloguswaarde vlgs.inz. ruim Mi. € 7000

Sale No: 644
Lot No:2093

FRANKRIJK, cinderella's, vignetten, etc., in 3 boeken en 1 map

Sale No: 644
Lot No:2100

FRANKRIJK 1860-2011, verz. in 6 Davo albums en 1 insteekboek, tot 1975 o/*, vanaf die periode postfris en vrijwel compleet incl. blokken en extra's. Zeer hoog nominaal!

Sale No: 644
Lot No:2106

FRANKRIJK 1980-2012, postfrisse verzameling in dik insteekboek en doosje, het frankeergeldige Euro gedeelte bedraagt ruim € 1900

Sale No: 644
Lot No:2184

FRANKRIJK 1849-2004, o/*/** verzameling in 2 Davo albums en doubletten meest */** in 3 insteekboeken wb. enkele betere nrs./series, aardig Preobliterés, etc. Hoge cataloguswaarde!

Sale No: 644
Lot No:2204

ENGELSE KOLONIËN, meest gebruikt in 2 insteekboeken, tevens iets Franse Koloniën

image Sale No: 644
Lot No:2241

FRANKRIJK, enigszins rommelige voorraad o/*/** in 11 insteekboeken met diverse aardige nrs. (Image)

Sale No: 644
Lot No:2255

O.G.D., Nederlands-indië, Ned. Nieuw Guinea, Curaçao, Antillen en Suriname, doublettenpartij in 5 dikke insteekboeken wb. aardig oud materiaal