Back to France and French Colonies

Records 1 to 3 of 3

van Dieten Stamp Auctions Sale: 648

NEDERLAND
image Sale No: 648
Lot No:1453

MACHINESTEMPELS, zeer uitgebreide, sterk gespecialiseerde prachtverzameling van ruim 1050 poststukken 1904-ca. 1937 en talrijke knipsels op kartonnetjes met informatie, o.a. met vroegst en laatst bekende data (niet voor alle stempels), vroegere en/of latere gebruiksdata dan Vellinga vermeldt, variëteiten in lettergrootte, datum- en uurkarakters, zeldzaamheden, ook als aankomststempel, met talrijke prachtige firma-enveloppen, ook interessant voor diverse thema´s, (enkel)frankeringen, etc. etc. rijkelijk voorzien van documentatie en notities w.o. veel van Da Costa, alles overzichtelijk opgeborgen in 6 propvolle Leuchtturm Perfect-albums. Eenmalige prachtkoop voor de liefhebber! Ex Vos (Image)

Sold...EUR 17,000.00

Closed..Oct-07-2022, 05:00:00 EST
Sold For 17000

image Sale No: 648
Lot No:1461

MACHINESTEMPELS/VLAGGEN, zeer uitgebreide, sterk gespecialiseerde prachtverzameling van ca. 1950 poststukken met vlaggen in gebruik vanaf 1950 bij de verschillende kantoren en de diverse gebruiksjaren, en talrijke knipsels op kartonnetjes met informatie, allerlei typen, variëteiten (bv. vlag kopstaand), hoewel ´modern´ toch veel zeldzaamheden (vlaggen zeer kort in gebruik), beport, wegens port geweigerd, aan port onderworpen dienstbrieven, schuine afstempelingen, 2x over elkaar heen afgestempeld, spaarzegels i.p.v. postzegels maar toch niet beport, envelop door stempelmachine beschadigd, talrijke prachtige firma-enveloppen, mooie (enkel)frankeringen, veel van gelegenheids- en weldadigheidszegels, postwaardestukken, censuur, tarieven, etc. etc. en alles rijkelijk voorzien van documentatie en notities, het geheel overzichtelijk opgeborgen in 8 propvolle Leuchtturm Perfect-albums. Prachtkoop! (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1476

VARIA, enige honderden poststukken oud & modern w.o. met etiketten, strookjes, stempels, censuur Zeeland WWI, beschadigde post, stempel ´Bestellen´ in allerlei typen, geschreven met ballpoiunt (1947-48 is vroeg gebruik), Rijksverzekeringsbank, oude ongebruikte formulieren (adreskaarten), prentbriefkaarten portretten door Rembrandt, alles voorzien van documentatie en notities, in 2 Leuchtturm Perfect-albums (Image)