Back to France and French Colonies

Records 1 to 17 of 17

van Dieten Stamp Auctions Sale: 639

Miscellaneous

image Sale No: 639
Lot No:1521

OUD DUITSE STATEN, op insteekkaartjes waarbij aardige nrs., alsmede kaartje Frankrijk (Image)

Closed..Apr-13-2018, 23:59:00 EST

image Sale No: 639
Lot No:1525

DUITSE KOLONIËN, Duits Oost Afrika, Nieuw Guinea, Helgoland, 3 kleinen verzamelingen o/* waarbij aardige nrs. (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1548

ENGELSE KOLONIËN, Britse Bezetting Cameroen 1/13, Nw. Guinea met o.a. 21, 25 en 28 (zeer fraai), Mafia nr.3 in postfris blok van vier (cert.) en Togo 1, 7 * (2), 7 en 46 (Image)

Sold...EUR 2,600.00

Sold For 2600

image Sale No: 639
Lot No:1574

ENGELSE KOLONIËN, Papua en Nw. Guinea 1901-1960, o/*/** verz. op insteekkaarten met o.a. Nw. Guinea S.G. 133/36 en 205 alle gebruikt, tevens iets Norfolk (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1585

FRANKRIJK, BALLON MONTÉ. Correspondance Havas, Édition Française van 8-12-1870 gefr. met 20c Yv.37 van Paris 8-12 opgestegen met de Général Renault, verzonden naar Grenoble 21-12. € 1000+ (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1586

FRANKRIJK, BALLON MONTÉ. Dépêche-Ballon No. 7 van 18-11-1870 gefr. met 20c Yv.29 van Paris 20-11 opgestegen met de Archimède (€), verzonden via Clermont-Ferrand 28-11 naar Menat 29-11 (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1587

FRANKRIJK, BALLON MONTÉ. Gazette des Absents No. 19 van 24-12-1870 (az. iets gerepareerd) gefr. met 20c Yv.37 van Paris/R. de la Ste Chapelle 26-12, opgestegen met de Tourville, verzonden naar Boulogne-S-Mer 3-1-1871 2-12-1870 (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1588

FRANKRIJK, BALLON MONTÉ. Gazette des Absents No. 30 van 21-1-1871 gefr. met 30c Yv.30 van Paris/R. St. Lazare 21-1 opgestegen met de Général Daumesnil, verzonden naar Jersey 24-1. Op vz. ´PD´ in rood. Mooi bewaard gebleven brief naar schaarse bestemming! (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1589

FRANKRIJK, BALLON MONTÉ. Gazette des Absents No. 5 van 5-11-1870 gefr. met 40c Yv.38 van Paris/R. St. Lazare 8-11 opgestegen met de Daguerre, verzonden naar Amsterdam 2-12-1870. Op vz. ´PD´ in rood, op az. tevens in blauw ovaalstempel ´Consulat Général des Pays Bas à Paris´. Prachtig bewaard gebleven brief. € 1300+ (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1590

FRANKRIJK, BALLON MONTÉ. Gazette des Absents No. 6 van 9-11-1870 gefr. met 20c Yv.37 van Paris/Pl. de la Bourse 10-11 opgestegen met de Daguerre, verzonden naar St. Jean de Luz (geen aankomststempel) (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1591

FRANKRIJK, BALLON MONTÉ. Gazette des Absents No. 6 van 9-11-1870 gefr. met 20c Yv.37 van Paris/R. St. Domque-St-Gn-56 12-11, opgestegen met de Général Uhrich, verzonden naar Rostrenen 28-11 (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1592

FRANKRIJK, BALLON MONTÉ. Gazette des Absents No. 8 van 16-11-1870 (minder mooi en iets gerepareerd) gefr. met 20c Yv.29 van Paris/R. St. Lazare 17-11 opgestegen met de Général Uhrich, verzonden naar Lussac de Libourne 26-11. Op az. in blauw ovaalstempel ´Consulado Général del Uruguay´. Cert. ´Roumet, 2013´ (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1593

FRANKRIJK, BALLON MONTÉ. Journal-Poste No. 11 van 6-12-1870 gefr. met 40c Yv.38 (al beschadigd opgeplakt) van Paris/R. D´Enghien 9-12, opgestegen met de Général Renault, verzonden naar Amsterdam (az. onleesbaar aankomststempel naast bestellersstempel). Op vz. ´PD´ in zwart. € 1300 (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1594

FRANKRIJK, BALLON MONTÉ. Vijf mooi bewaard gebleven brieven naar hetzelfde adres in Gent, alle op de vz. afgest. met ´PD´. Brief gefr. met 30c Yv.30 van 1-10-1870, brief met 30c Yv.30 van 27-10-1870, brief met 20c Yv.29 van 15-11-1870 en eveneens brief maar met 30c Yv.30 van 15-11-1870, alsmede brief met 10c + 20c Yv.36+29 van 15-1-1871 (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1595

FRANKRIJK, BALLON MONTÉ. Vouwbrief gefr. met 10c+ 20c Yv.36+29 (beide ex. fraai) van Paris/Pl. de la Madeleine 28-10 opgestegen met de Colonel Charras, verzonden naar Londen 20-11. Op vz. ´PD´ in rood (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1596

FRANKRIJK, BALLON MONTÉ. Vouwbrief gefr. met 30c en 40c Yv.30-31 van Paris/R. St. Domque-St-Gn-56 7-12 opgestegen met de Général Renaulte, verzonden via Londen 13-12 naar New York 29-12. Op vz. ´PD´ in rood waar overheen ´2 cents´. Bijzonder mooi bewaard gebleven attractieve en zeldzame brief en tentoonstellingsstuk! € 4000+ (Image)

Sold...EUR 2,400.00

Sold For 2400
image Sale No: 639
Lot No:1597

FRANKRIJK, handgeschreven en ondertekende Nieuwjaarswens van de toenmalige Franse president François Mitterrand in originele enveloppe van de 'Présidence de la Republique' (Image)