France and French Colonies Lots and Collections Lots and Collections
Sale No: 639
Lot No:1874
EUROPA en GEBIEDEN 1840-1939, o/* in 2 oude albums wb. vele goede nrs. van o.a. Oud Duitse Staten, Duitse Koloniën, Italiaanse Staten, Frankrijk, Luxemburg en Liechtenstein. Goed gevulde verz. met enorme cataloguswaarde! (Image)
Sold...EUR 2,800.00
Closed..Apr-13-2018, 23:59:00 EST
Sold For 2800
Sale No: 639
Lot No:1881
FRANKRIJK POSTHISTORIE, 85 poststukken vnl. ca.1810-1875 in ringband, w.o. met departementstempels, naamstempels, 'Losange', bestemmingen, frankeringen w.o. Cérès Napoléon III, beport, etc. (Image)
Sale No: 639
Lot No:1882
FRANKRIJK POSTHISTORIE, gedocumenteerd opgezette verzameling ´Grensoverschrijdend briefverkeer met Frankrijk in de eerste helft van de 19e eeuw´, 55 brieven 1816-64 met vele postale notities, stempels als ovaal A.E.D. met nummer, portstempels, rayonstempels, grenskantoren, P.D. etc. etc. in ringband (Image)
Sale No: 639
Lot No:1885
FRANKRIJK POSTHISTORIE, ca. 100 poststukken Tweede Wereldoorlog met diverse soorten administratieve stempels, (enkel)frankeringen w.o. gehalveerd, Le Timbre de Gaulle op envelop, toegestane frankeringen en geweigerde frankeringen met Pétain, Besetztes Gebiet Nordfrankreich (met keur), Chambre de Commerce de Saint-Nazaire, militair, censuur, propagandastempels, etc. en meerdere stukken gedocumenteerd beschreven, in ringband. Interessant! (Image)
Sale No: 639
Lot No:1886
FRANKRIJK, ca. 160 prentbriefkaarten, meest van Parijs, met oude stadsbeelden, volkstypes, automobielen, Exposition Universelle 1900, etc. in 2 albums (Image)
Sale No: 639
Lot No:1887
FRANKRIJK, postwaardestukken gebr./ongebr., wb. betere ex. in Leuchtturm album (Image)
Sale No: 639
Lot No:1888
SCHEEPSPOST, verzameling van ca. 180 gevarieerde meest oudere poststukken, veel en tevens de beste ex. van Frankrijk met stempels van diverse lijnen w.o. Ligne N en Bordeaux à Buenos Aires, Paquebot, (enkel)frankeringen, bestemmingen, herkomsten, etc. in album (Image)
Sale No: 639
Lot No:1889
FRANKRIJK 1849-1967, o/*/** in 2 Leuchtturm albums wb. vele betere nrs. en series, goed luchtpost, blokken 1, 2 en 3, en enkele leuke variëteiten, etc. Mooie collectie met zeer hoge cataloguswaarde! (Image)
Sold...EUR 2,500.00
Sold For 2500
Sale No: 639
Lot No:1890
FRANKRIJK 1849-2010, verregaand cpl. gebruikte verz. in 5 Davo de Luxe albums wb. goede klassieke nrs. en vele betere nrs., series en blokken (o.a. 1 t/m 3), Luchtpost, Port, Dienst, etc. Alles in mooie kwaliteit. Cat.wrd. vlgs. inz. (Yv. 2013) ruim € 29.000 (Image)
Sold...EUR 2,400.00
Sold For 2400
Sale No: 639
Lot No:1891
FRANKRIJK, collectie Gros Chiffres (350), Petit Chiffres (125), Etoiles de Paris (150), alsmede 38 brieven in insteekboek (Image)
Sale No: 639
Lot No:1892
FRANKRIJK, collectie Bureaux d' Arrondissements (20) en Ambulants (95), alsmede een 80-tal brieven met Petit Chiffres-afstempelingen (Image)
Sale No: 639
Lot No:1893
FRANKRIJK, coll. van ruim 950 zegels Gros Chiffres, Etoiles de Paris, Ambulants en Bureaux d'Arrondissements (Image)
Sale No: 639
Lot No:1894
FRANKRIJK 1918-1977, postfrisse verz. in dik insteekboek waarbij betere nrs. zoals Mi.136, 176, Port, Voorafstempelingen en postzegelboekjes. Cat.wrd. vlgs. inz. € 5300 (Image)
Sale No: 639
Lot No:1895
FRANKRIJK ca.1936-1970, hoofdzakelijk postfrisse verz. in Davo album in keurige kwaliteit (Image)
Sale No: 639
Lot No:1896
FRANKRIJK 1978-2016, postfrisse verz. in dik insteekboek met nominale frankeerwaarde € 990 (Image)
Sale No: 639
Lot No:1897
FRANKRIJK, bijzondere uitgaven en blokken postfris van de afgelopen ca. 10 jaren 'gezocht' materiaal. Hoge waarde (Image)
Sale No: 639
Lot No:1898
FRANKRIJK, moderne postfrisse blokken en boekjes in 3 albums, met een nominale waarde vlgs. inz. € 1350 (Image)
Sale No: 639
Lot No:1973
GEHELE WERELD ca. 1850-1980, o/*/** in 19 grote dikke Yvert-banden, waarbij het belangrijkste aandeel Frankrijk en Franse Koloniën is. Een voorraad Frankrijk zowel ongebr./postfris als gebruikt omvat reeds 7 banden!, maar ook de rest van de Wereld herbergt aardige nrs. en series van o.a. Engelse Koloniën en div. Europese landen. Een uitzonderlijke koop met enorme inhoud en idem cataloguswaarde! (Image)
Sold...EUR 3,600.00
Sold For 3600
Sale No: 639
Lot No:2032
LITERATUUR, diverse boekwerken Ned.- Indië, Ned. Nieuw-Guinea en Indonesië w.o. Sleeuw, Geuzendam, Hospers (Plaat- en Etsingnummers), Bessels (Kolff), History of Posts & Telecommunications in Indonesia (5 delen), Indonesian Stamps 130 years, 150 Tahun Prangko di Indonesia (1+2), etc. in 1 doos. Uitsluitend en op afspraak te bezichtigen en bij aankoop af te halen op ons kantoor Oranjestraat 6 te Den Haag
Sale No: 639
Lot No:2124
FRANKRIJK 1853-1980, goed gevulde o/*/** verzameling in 2 Davo albums met veel beter materiaal o.a. Mi.32, 220/21, 232/34, 252/54, blok 3, etc., etc. Zeer hoge cataloguswaarde
Sale No: 639
Lot No:2140
FRANKRIJK en MONACO, o/* in album en omslag wb. zeer aardige nrs. en series
Sale No: 639
Lot No:2169
FRANKRIJK, meest postfrisse vellen-partij in 6 vellenmappen, veelal eenvoudiger nrs. en series maar in vaak 'woeste' aantallen
Sale No: 639
Lot No:2215
WERELD, o/*/** in 9 banden wb. aardig Engelse en Franse Koloniën
Sale No: 639
Lot No:2224
FRANKRIJK 1994-2004, in 2 Davo albums en los, frankeergeldige waarde € 500
Sale No: 639
Lot No:2364
WERELD, o/*/** in 10 insteekboeken/albums waarbij aardig Portugal en Frankrijk