Back to France and French Colonies

Records 1 to 25 of 27

van Dieten Stamp Auctions Sale: 639

Lots and Collections

Lots and Collections
image Sale No: 639
Lot No:1874

EUROPA en GEBIEDEN 1840-1939, o/* in 2 oude albums wb. vele goede nrs. van o.a. Oud Duitse Staten, Duitse Koloniën, Italiaanse Staten, Frankrijk, Luxemburg en Liechtenstein. Goed gevulde verz. met enorme cataloguswaarde! (Image)

Sold...EUR 2,800.00

Closed..Apr-13-2018, 23:59:00 EST
Sold For 2800

image Sale No: 639
Lot No:1881

FRANKRIJK POSTHISTORIE, 85 poststukken vnl. ca.1810-1875 in ringband, w.o. met departementstempels, naamstempels, 'Losange', bestemmingen, frankeringen w.o. Cérès Napoléon III, beport, etc. (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1882

FRANKRIJK POSTHISTORIE, gedocumenteerd opgezette verzameling ´Grensoverschrijdend briefverkeer met Frankrijk in de eerste helft van de 19e eeuw´, 55 brieven 1816-64 met vele postale notities, stempels als ovaal A.E.D. met nummer, portstempels, rayonstempels, grenskantoren, P.D. etc. etc. in ringband (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1885

FRANKRIJK POSTHISTORIE, ca. 100 poststukken Tweede Wereldoorlog met diverse soorten administratieve stempels, (enkel)frankeringen w.o. gehalveerd, Le Timbre de Gaulle op envelop, toegestane frankeringen en geweigerde frankeringen met Pétain, Besetztes Gebiet Nordfrankreich (met keur), Chambre de Commerce de Saint-Nazaire, militair, censuur, propagandastempels, etc. en meerdere stukken gedocumenteerd beschreven, in ringband. Interessant! (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1886

FRANKRIJK, ca. 160 prentbriefkaarten, meest van Parijs, met oude stadsbeelden, volkstypes, automobielen, Exposition Universelle 1900, etc. in 2 albums (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1887

FRANKRIJK, postwaardestukken gebr./ongebr., wb. betere ex. in Leuchtturm album (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1888

SCHEEPSPOST, verzameling van ca. 180 gevarieerde meest oudere poststukken, veel en tevens de beste ex. van Frankrijk met stempels van diverse lijnen w.o. Ligne N en Bordeaux à Buenos Aires, Paquebot, (enkel)frankeringen, bestemmingen, herkomsten, etc. in album (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1889

FRANKRIJK 1849-1967, o/*/** in 2 Leuchtturm albums wb. vele betere nrs. en series, goed luchtpost, blokken 1, 2 en 3, en enkele leuke variëteiten, etc. Mooie collectie met zeer hoge cataloguswaarde! (Image)

Sold...EUR 2,500.00

Sold For 2500

image Sale No: 639
Lot No:1890

FRANKRIJK 1849-2010, verregaand cpl. gebruikte verz. in 5 Davo de Luxe albums wb. goede klassieke nrs. en vele betere nrs., series en blokken (o.a. 1 t/m 3), Luchtpost, Port, Dienst, etc. Alles in mooie kwaliteit. Cat.wrd. vlgs. inz. (Yv. 2013) ruim € 29.000 (Image)

Sold...EUR 2,400.00

Sold For 2400

image Sale No: 639
Lot No:1891

FRANKRIJK, collectie Gros Chiffres (350), Petit Chiffres (125), Etoiles de Paris (150), alsmede 38 brieven in insteekboek (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1892

FRANKRIJK, collectie Bureaux d' Arrondissements (20) en Ambulants (95), alsmede een 80-tal brieven met Petit Chiffres-afstempelingen (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1893

FRANKRIJK, coll. van ruim 950 zegels Gros Chiffres, Etoiles de Paris, Ambulants en Bureaux d'Arrondissements (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1894

FRANKRIJK 1918-1977, postfrisse verz. in dik insteekboek waarbij betere nrs. zoals Mi.136, 176, Port, Voorafstempelingen en postzegelboekjes. Cat.wrd. vlgs. inz. € 5300 (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1895

FRANKRIJK ca.1936-1970, hoofdzakelijk postfrisse verz. in Davo album in keurige kwaliteit (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1896

FRANKRIJK 1978-2016, postfrisse verz. in dik insteekboek met nominale frankeerwaarde € 990 (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1897

FRANKRIJK, bijzondere uitgaven en blokken postfris van de afgelopen ca. 10 jaren 'gezocht' materiaal. Hoge waarde (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1898

FRANKRIJK, moderne postfrisse blokken en boekjes in 3 albums, met een nominale waarde vlgs. inz. € 1350 (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1973

GEHELE WERELD ca. 1850-1980, o/*/** in 19 grote dikke Yvert-banden, waarbij het belangrijkste aandeel Frankrijk en Franse Koloniën is. Een voorraad Frankrijk zowel ongebr./postfris als gebruikt omvat reeds 7 banden!, maar ook de rest van de Wereld herbergt aardige nrs. en series van o.a. Engelse Koloniën en div. Europese landen. Een uitzonderlijke koop met enorme inhoud en idem cataloguswaarde! (Image)

Sold...EUR 3,600.00

Sold For 3600

Sale No: 639
Lot No:2032

LITERATUUR, diverse boekwerken Ned.- Indië, Ned. Nieuw-Guinea en Indonesië w.o. Sleeuw, Geuzendam, Hospers (Plaat- en Etsingnummers), Bessels (Kolff), History of Posts & Telecommunications in Indonesia (5 delen), Indonesian Stamps 130 years, 150 Tahun Prangko di Indonesia (1+2), etc. in 1 doos. Uitsluitend en op afspraak te bezichtigen en bij aankoop af te halen op ons kantoor Oranjestraat 6 te Den Haag

Sale No: 639
Lot No:2124

FRANKRIJK 1853-1980, goed gevulde o/*/** verzameling in 2 Davo albums met veel beter materiaal o.a. Mi.32, 220/21, 232/34, 252/54, blok 3, etc., etc. Zeer hoge cataloguswaarde

Sale No: 639
Lot No:2140

FRANKRIJK en MONACO, o/* in album en omslag wb. zeer aardige nrs. en series

Sale No: 639
Lot No:2169

FRANKRIJK, meest postfrisse vellen-partij in 6 vellenmappen, veelal eenvoudiger nrs. en series maar in vaak 'woeste' aantallen

Sale No: 639
Lot No:2215

WERELD, o/*/** in 9 banden wb. aardig Engelse en Franse Koloniën

Sale No: 639
Lot No:2224

FRANKRIJK 1994-2004, in 2 Davo albums en los, frankeergeldige waarde € 500

Sale No: 639
Lot No:2364

WERELD, o/*/** in 10 insteekboeken/albums waarbij aardig Portugal en Frankrijk