Back to France and French Colonies

Records 1 to 15 of 15

van Dieten Stamp Auctions Sale: 644

EUROPA EN GEBIEDEN

image Sale No: 644
Lot No:1475

DUITSE KOLONIËN, Britse Bezetting Nw. Guinea en Marshall waarbij fraai ex. nr.11I met certificaat Phil. Foundation (Image)

Opening EUR 420.00

Closed..Oct-09-2020, 23:59:00 EST

image Sale No: 644
Lot No:1592

ENGELSE KOLONIËN, New Guinea, * wb. S.G.125 t/m 203, 205, 212/15, Dienst 22/54, Papua 1/7, 9/15, 17, 20, 21/27, 35ac, 36, 93/105, 130/145, Dienst 45, 46/54 en Papua New Guinea Dienst 1 **. Uitgebreide prachtkoop met veel zeldzaam materiaal in zeer nette kwaliteit en met zeer hoge cataloguswaarde! (Image)

Sold...EUR 2,600.00

Sold For 2600

image Sale No: 644
Lot No:1617

ENGELSE KOLONIËN, Somaliland 1903-1953, */** op insteekblad wb. S.G.1/13, 18/30 wb. 25d en 26d, 32/44, 60/72, 73/85, 93/104, 137/48 en Dienst 1/15, mooie kwaliteit en hoge cataloguswaarde (Image)

image Sale No: 644
Lot No:1618

ENGELSE KOLONIËN, Somaliland S.G.59, 60/72, 73/95, 90/92, 93/104, 105/16 en Dienst 10/13, 15, alle ongebr. met opdruk of perforatie Specimen. Cat.wrd. £.1575 (Image)

image Sale No: 644
Lot No:1641

FRANKRIJK, Yv.nr.155, 5F + 5F Orphelins, de hoogste waarde, luxe postfris hoekrandstuk, zeldzaam in deze prachtkwaliteit! Cat.wrd. € 5500 (Image)

image Sale No: 644
Lot No:1642

FRANKRIJK en KOLONIËN, o/* op insteekkaartjes met beter materiaal o.a. 148/55 (Image)

image Sale No: 644
Lot No:1644

FRANSE KOLONIËN, o/* op insteekkaart waarbij aardige nummers in gevarieerde kwaliteit, helaas ook enkele dubieuze ex. (Image)

image Sale No: 644
Lot No:1645

FRANSE KOLONIËN, o/* op insteekkaart waarbij gekeurd Roumet, Calves, e.a., helaas ook enkele dubieuze ex. (Image)

image Sale No: 644
Lot No:1843

FRANKRIJK 1849-1937, o/*/**, voornamelijk beter materiaal in insteekboek met o.a. Mi.33 (6) w.o. met attest Bühler, 148/54, 162/69, 232, 252, blok 3 postfris, etc. (Image)

image Sale No: 644
Lot No:1844

FRANKRIJK 1849-1945, verz. o/*/** in Kabe album met uitgebreid klassiek wb. 1/6, 9/10, 18!, 33, 33A, 148/55, 182, 257A, LP.14/15, goede nrs. Port, etc., in een doorgaans nette kwaliteit. Prachtcollectie met enorme cataloguswaarde! (Image)

Sold...EUR 2,600.00

Sold For 2600

image Sale No: 644
Lot No:1845

FRANKRIJK 1849-1980, o/*/** verzameling in Kabe album, met diverse betere nrs., vanaf 1945 vrijwel compleet (Image)

image Sale No: 644
Lot No:1846

FRANKRIJK 1849-1982, verregaand cpl. verz. in dik Schaubek album, wb. het klassieke deel enigszins wisselvallig van kwaliteit, vanaf 1871 doorgaans keurige kwaliteit en met betere series en blokken zoals Yv.148/55, 182, 257A, LP.14 en 15, blok 1, 2, 3, alle Rode Kruis boekjes, etc. Een waardevolle collectie met zeer hoge cataloguswaarde! (Image)

Sold...EUR 2,800.00

Sold For 2800

image Sale No: 644
Lot No:1848

FRANSE KOLONIËN, Polynesië, Wallis et Futuna en St. Pierre et Miquelon, postfrisse series, blokken en boekjes in dik insteekboek. Enorme cataloguswaarde! (Image)

image Sale No: 644
Lot No:1849

FRANSE KOLONIËN, T.A.A.F. 1955-2017, complete postfrisse verzameling in 2 Davo de Luxe albums, alsmede 1 Davo album met vellen en 1 mapje met speciale boekjes. Hoge waarde! (Image)

image Sale No: 644
Lot No:1850

T.A.A.F., hoofdzakelijk postfrisse voorraad met enorme cataloguswaarde in dik insteekboek (Image)