France and French Colonies Diversen in dozen OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 640
Lot No:1991
FRANKRIJK POSTHISTORIE, ca. 100 brieven gefrankeerd met diverse waarden (meest 20c) uit de emissie Bordeaux (1870), mogelijk interessant voor typen, stempels, bestemmingen, etc.
Closed..Oct-05-2018, 23:59:00 EST
Sale No: 640
Lot No:2006
FRANKRIJK POSTHISTORIE, ruim 130 brieven gefrankeerd met diverse waarden uit de emissie Napoléon III empire (1853-60), mogelijk interessant voor typen, stempels, bestemmingen, etc.
Sale No: 640
Lot No:2010
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 18 betere meest oude poststukken vanaf 1874, tevens ruim 35 oudere poststukken uit o.a. Frankrijk en Zwitserland
Sale No: 640
Lot No:2022
FRANKRIJK POSTHISTORIE, ca. 275 klassieke poststukken gefrankeerd met zegels uit de emissies Cérès t/m Sage, mogelijk interessant voor typen, stempels, bestemmingen, etc. (Image)
Sale No: 640
Lot No:2023
WERELD POSTGESCHIEDENIS, ca. 500 zeer gevarieerde post(waarde)stukken, hoofdzakelijk van voor 1945, van diverse landen w.o. veel Frankrijk (beter), Ned.- Indië (eenvoudig), iets Eerste en veel interessante Tweede Wereldoorlog met censuur, frankeringen, bestemmingen, propaganda (stempels, prentbriefkaarten), etc. Een trouvaille voor de specialist!
Sale No: 640
Lot No:2024
PRENTBRIEFKAARTEN, Frankrijk, ruim 750 merendeels verzonden ex. uit 1900-60 met een grote verscheidenheid aan onderwerpen en thema´s, ook interessant voor (enkel)frankeringen w.o. met gelegenheidszegels en stempels
Sale No: 640
Lot No:2025
FRANKRIJK POSTHISTORIE, vele honderden poststukken, merendeels van voor 1945, mogelijk interessant voor frankeringen, stempels, bestemmingen, etc. (Image)
Sale No: 640
Lot No:2027
EUROPA POSTHISTORIE, ruim 110 voorfilatelistische brieven uit diverse landen w.o. Nederland, Duitsland, Engeland, Frankrijk, Italië en Rusland, met een grote verscheidenheid aan (soorten, typen, etc.) stempels, ook van grenskantoren (veel Forbach), bestemmingen (o.a. brief uit 1852 van Gent naar Mexico), etc. Interessant kavel voor de liefhebber!
Sale No: 640
Lot No:2028
FRANKRIJK POSTHISTORIE, ca. 200 voorfilatelistische brieven vanuit diverse landen, binnen en naar Frankrijk, met een grote verscheidenheid aan soorten en typen stempels, ook van grenskantoren, rayonstempels, portstempels, plattelandspost, portvrijdommen, bestemmingen, etc. Mooi kavel voor de specialist!
Sale No: 640
Lot No:2062
FRANKRIJK, postfrisse series, blokken (o.a. bl.3), vellen en boekjes. Mooie koop met hoge waarde!
Sale No: 640
Lot No:2091
WERELD, divers, waarbij aardige voorraad Peru met veel oudere emissies, Brits Guyana modern met opdrukvariëteiten, tevens iets Engelse Koloniën en Perzië
Sale No: 640
Lot No:2137
FRANKRIJK, o/*/** partij in 7 insteekboeken, 7 doosjes en los op insteekkaarten, w.o. aardige voorraadstock met o.a. Luchtpost Yv.nr.15, tevens iets Koloniën
Sale No: 640
Lot No:2141
FRANKRIJK, hoofdzakelijk gebruikt in 8 insteekboeken en op insteekkaartjes, waarbij aardige nrs./series en leuk modern gedeelte
Sale No: 640
Lot No:2172
WEST EUROPA, veelal gebruikt in 28 albums/insteekboeken, waarbij aardig Scandinavië, Frankrijk, Spanje, etc.
Sale No: 640
Lot No:2178
FRANKRIJK 1994-2004, in 2 Davo albums en los, frankeergeldige waarde € 500
Sale No: 640
Lot No:2231
FRANKRIJK en DUITSLAND, voorraad meest gebruikt in 3 insteekboeken, tevens doosje met brieven en 2 mappen vellen
Sale No: 640
Lot No:2282
FRANSE KOLONIËN ST.PIERRE ET MIQUELON 1890-2017, */** collectie in 3 albums en insteekboek, aanvankelijk matig gevuld, vanaf 1988 postfris en goed gevuld met boekjes, epreuves, velletjes etc. Hoog nominaal!