Back to France and French Colonies

Records 1 to 15 of 15

van Dieten Stamp Auctions Sale: 642

Diversen in dozen

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 642
Lot No:2222

PRENTBRIEFKAARTEN, ruim 210 meest vooroorlogse wel/niet verzonden ex. diverse Europese landen, meest Duitse Rijk en Frankrijk

Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST

image Sale No: 642
Lot No:2228

NEDERLAND en O.G.D. POSTHISTORIE, ca. 260 poststukken waarvan ruim 100 vooroorlogs Nederland o.a. met frankeringen emissies 1852, 1864, 1872 etc. alsmede ca. 140 Ned.- Indië, ook iets voorfila Frankrijk, in wat gevarieerde kwaliteit (Image)

Sale No: 642
Lot No:2229

NED. NIEUW-GUINEA, zegels **/o in insteekboekje w.o. UNTEA en stempels, wat enveloppen, 68 landkaartenveloppen meest met bestelhuisstempels en 3 aardige UNTEA Rong-kaarten

Sale No: 642
Lot No:2281

NED. NIEUW-GUINEA, postzegels o/*/**, FDC´s in aantallen, vluchten w.o. ook van voor 1942 in aantallen, frankeringen, stempels, poststukken w.o. dienstenveloppen, landkaartenveloppen w.o. met bestelhuisstempels, etc. in 2 dozen, 3 albums en mappen

Sale No: 642
Lot No:2282

NEDERLAND en O.G.D. POSTHISTORIE, enorm aantal poststukken vanaf de voorfila-periode, wel/niet verzonden postwaardestukken, FDC´s w.o. enkele voorlopers en Zomer 1950 op gewone brief, FFC´s, frankeringen, stempels, bestemmingen, beporte stukken, oude prentbriefkaarten Scheveningen en Den Haag, landkaartenveloppen Ned. Nieuw-Guinea, partijtje viskaarten jaren ´80, in 15 albums en 2 schoenendozen, alles in 2 verhuisdozen. Prettige uitzoekpartij waarmee u wel tot in het nieuwe jaar onder de pannen zult zijn!

Sale No: 642
Lot No:2292

PRENTBRIEFKAARTEN, Frankrijk, De.p Indre et Loire, 480 veelal oudere kaarten

Sale No: 642
Lot No:2324

WERELD, o/*/** in 6 goed gevulde insteekboeken/banden en 1 map waarbij aardig Frankrijk (met nominaal) en leuk motief Lord of the Rings

Sale No: 642
Lot No:2343

FRANKRIJK en MONACO, o/*/** wb. div. aardige nrs. en series in 2 albums en 3 insteekboeken, alsmede doosje met postzegelboekjes en iets modern

Sale No: 642
Lot No:2381

FRANKRIJK 1956-1988, postfrisse verzameling in 2 albums, 2 insteekboeken en series in zakjes, waarbij complete vellen, nominaal ruim Frs.6500, tevens album Fdc's 1961-1985

Sale No: 642
Lot No:2429

FRANKRIJK 1945-2012, merendeels postfrisse verz. in 6 albums en 1 insteekboek waarbij ook blokken en boekjes. Mooie koop met hoge cataloguswaarde en een nominaal deel van Frs.3200 en € 1500

Sale No: 642
Lot No:2498

FRANKRIJK, hoofdzakelijk modern postfris in 2 banden en 1 insteekboek, met aardig deel frankeergeldig materiaal

Sale No: 642
Lot No:2552

FRANKRIJK, o/*/** in 5 albums/insteekboeken, wb. Fdc's

Sale No: 642
Lot No:2602

NEDERLAND en O.G.D., meest postfrisse verz. met Nederland 1945-2001 incl. En Face ** in 2 insteekboeken, Nieuw Guinea cpl., Suriname 1950-1975 en Curaçao 1948-2001 in 2 insteekboeken en 2 mapjes, alsmede insteekboek Verenigd Europa

Sale No: 642
Lot No:2625

DIVERSEN in 7 albums en 7 insteekboeken, wb. Frankrijk, Griekenland, Verenigd Europa en Verenigde Naties en een zeer aardige verz. Monaco

Sale No: 642
Lot No:2632

EUROPA, o/*/** in 8 albums en 52 insteekboeken, waarbij zeer aardig Frankrijk, Monaco, Vaticaan, San Marino en Scandinavië, totaal in 4 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)