France and French Colonies Album - Europa en gebieden EUROPA EN GEBIEDEN
Sale No: 640
Lot No:1809
FRANKRIJK, collectie Sterstempels tussen nrs. 1 en 39, in totaal 210 stuks almede 30 brieven (Image)
Closed..Oct-05-2018, 23:59:00 EST
Sale No: 640
Lot No:1810
FRANKRIJK 1849-1900, o/* in Victoria albums wb. enkele goede nrs. ongebr. en div. aardige afstempelingen. Cat.wrd. vlgs. inz. € 7700 (Image)
Sale No: 640
Lot No:1812
FRANKRIJK 1849-1969, o/*/** verz. met diverse betere nrs. o.a. LP.1/2, in Kabe album (Image)
Sale No: 640
Lot No:1813
FRANKRIJK 1853-1876, insteekboek met 22 brieven naar div. buitenlandse bestemmingen met leuke frankeringen (Image)
Sale No: 640
Lot No:1814
FRANKRIJK 1870-2017, geheel gebruikte collectie met blokken en velletjes in 5 dikke insteekboeken met o.a. Yvert 153/154, 156, 167/169, 321, leuk jaren '40 en '50 etc. (Image)
Sale No: 640
Lot No:1816
FRANKRIJK, o/*/** klein voorraadboek meest klassiek materiaal (tot ca. 1960) met betere nrs. en series, hoge cat.wrd! (Image)
Sale No: 640
Lot No:1817
FRANKRIJK 2000-2015, prachtige, geheel postfrisse en vrijwel complete verzameling met boekjes en velletjes, in 4 Davo albums. Zeer hoog nominaal! (Image)
Sale No: 640
Lot No:1818
FRANKRIJK 2000-2016, verzameling Speciale uitgiften met veel Epreuves de Luxe in Davo album (Image)
FRANSE KOLONIËN, MADAGASCAR 1889-1984, o/*/** uitgebreide collectie vaak gebruikt en ongebruikt met veel beter materiaal, leuke afd. stempels, Ruim 200 brieven en kaarten met veel oudere ex. Een schitterende koop! (Image)
Sold...EUR 2,600.00
Sold For 2600
Sale No: 640
Lot No:1822
FRANSE KOLONIËN, MADAGASCAR, o/*/** voorraad met veel ouder materiaal (stempels) en een aantal leuke brieven en kaarten (Image)
Sale No: 640
Lot No:1824
FRANSE KOLONIËN Mayotte 1997-2011 geheel postfrisse en vrijwel complete collectie in Davo album (Image)
Sale No: 640
Lot No:1825
FRANSE KOLONIËN Nieuw Caledonië, 1880-2017, o/*/** mooie collectie in 3 Davo albums en insteekboek, vanaf 1959 meest postfris met veel extra's zoals epreuves, ongetand, Pzb's waarbij betere zoals 1973 met Lp. (€ 520) etc. Hoge cataloguswaarde! (Image)
Sale No: 640
Lot No:1826
FRANSE KOLONIËN Wallis et Futuna 1920-2017 */**, meest postfrisse en goed gevulde collectie met variëteiten zoals ongetand, epreuves etc. In 3 Davo albums, hoge waarde! (Image)
Sale No: 640
Lot No:1827
FRANSE KOLONIËN, o/* leuke partij met doubletten, meest ouder materiaal in dik insteekboek, alles Koloniën in Afrika (Image)
Sale No: 640
Lot No:1828
FRANSE KOLONIËN, o/*/** mooie collectie met doubletten, in 15 insteekboeken, waarbij diverse betere nrs. en series. Zie de fotocollage voor een eerste indruk, hoge cat. waarde! (Image)
Sold...EUR 1,900.00
Sold For 1900
Sale No: 640
Lot No:1829
FRANSE KOLONIËN, o/*/** prachtige collectie Franse Koloniën in Afrika in 11 insteekboeken, met diverse gebieden goed bezet en vele goede nrs. en series. Ideaal om verder te verzamelen. Hoge cat. waarde! (Image)
Sold...EUR 3,800.00
Sold For 3800
Sale No: 640
Lot No:1830
FRANSE KOLONIËN, o/*/** verzameling in 2 insteekboeken waarin o.a. leuk Martinique en Madagascar, veel betere zegels w.o. met keur (Image)
Sale No: 640
Lot No:1843
SARDINIË POSTHISTORIE, 28 poststukken 1852-1863 gefrankeerd met zegels van diverse emissies en waarden, veel van kantoren uit de Savoie (nu een departement van Frankrijk) als Aiguebelle, Aix les Bains, Chambery, Modane, Lanslebourg, St. Michel, etc. in poststukkenalbum (Image)