Insteekboek Baltische staten gebruikt/ongebruikt periode 1918-1940.
Low Estimate € 50
Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST
ENGLISH COLONIES / Engelse Koloniën
Sale No: 69
Lot No:1366
Tristan da Cunha 1952-2011. Vrijwel complete collectie ongebruikt en va. 1963 overwegend postfris (wb. wat CTO). Veel motief. (Image)
Low Estimate € 200
Sale No: 69
Lot No:1367
Mooie verzameling Engelse Koloniën in 4 albums uit de jaren '60-'2000 Thema Sport wb. veel Australië - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’
Low Estimate € 150
Sale No: 69
Lot No:1368
Partij Engelse koloniën in een zeer goed gevuld stockboek wb. veel postfrisse series, boekjes, en blokjes. Mooie koop met een hoge cat. waarde.
Low Estimate € 80
Sale No: 69
Lot No:1369
Gestempelde verzameling Engelse Koloniën in 2 Victoria albums wb. klassiek.
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No:1370
Stockboek Engelse Koloniën met beter materiaal.
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No:1371
Klemband Engelse gebieden wb. Caraibisch gebied, Fiji en wat divers. Niet geheel chronologisch opgezet doch beter materiaal aanwezig.
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No:1372
Een op enkele zegels na postfrisse verzameling Tristan da Cunha tussen 1963-2001 in een stockboek.
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No:1373
Partij Engelse koloniën in 4 stockboeken wb. aardig materiaal oa. postfris en gestempeld Australië en Jubileum 1937*/**.
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No:1374
Partij Engelse Koloniën in 2 stockboeken en een album Engeland.
Low Estimate € 20
Sale No: 69
Lot No:1375
Victoria album met vnl. Engelse Koloniën wb. Nyasaland*
Low Estimate € 20
FRANCE / Frans Antarctica
Sale No: 69
Lot No:1408
Merendeels postfrisse partij T.A.A.F tussen 1955-2009 in een stockboekje.
Low Estimate € 80
FRANCE / Franse Koloniën
Sale No: 69
Lot No:1409
Postfrisse partij Franse Koloniën in 2 kleine insteekboekjes en 2 grote insteekboeken met een flinke cat. waarde wb. oa. Frans Polynesië in blokjes van 4 uit de jaren '70. (Image)
Low Estimate € 80
Sale No: 69
Lot No:1410
Goed gevulde verzameling Franse Koloniën van Frans Oceanië, Equatorial Afrique en Guinee, meest* tussen 1892-1963. Leuke koop! (Image)
Mooie verzameling Letland*/**/gestempeld tussen 1918-2018 in een ringband. Zie de foto voor een impressie. (Image)
Low Estimate € 150
LITHUANIA / Litouwen
Sale No: 69
Lot No:1499
Mooie goed gevulde verzameling Litouwen*/**/gestempeld tussen 1918-2018 in een ringband en een insteekalbum waarbij veel ouder materiaal.
Low Estimate € 125
Opening EUR 125.00
Sale No: 69
Lot No:1500
Verzameling Litouwen meest */** 1919-2010 in een dik insteekalbum. (Image)
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No:1501
Op een enkel zegel na geheel complete postfrisse verzameling Litouwen 1990-2012 wb. ook diverse minisheets in een Schaubek-album. (Image)
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No:1502
Verzameling Litouwen*/**/gebruikt in een Schaubek-album tussen 1919-1940. (Image)
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No:1503
Partij Litouwen*/**/gebruikt 1918-2010 in 2 insteekboeken wb. oa. diverse moderne postfrisse minisheets. (Image)
Low Estimate € 50
ROMANIA / Roemenië
Sale No: 69
Lot No:1563
Mooie gestempelde verzameling Roemenië Thema Sport 1935-1996 waarin veel beter materiaal wb. oa. 874-878 in velletjes van 10 ongetand EN getand, 1171-1176 in velletjes van 10 etc. - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’
Low Estimate € 150
SCANDINAVIA / Scandinavië
Sale No: 69
Lot No:1578
Mooie goed gevulde verzameling IJsland overwegend */**/1876-1999 in een Davo-album wb. oa. 23-34, 35-47( veelal postfris), 69-75**, 124* met certificaat,114-118**, 150-155**, 218-221**. Vanaf 1950 compleet postfris aanwezig. Tevens diverse Luchtpost en Dienst. Zie de foto voor een impressie. (Image)
Low Estimate € 350
Sale No: 69
Lot No:1579
Verzameling Denemarken*/**/gestempeld vanaf 1851, voor 1910 in gemengde kwaliteit, na 1945 veelal postfris en zeer goed gevuld t/m 1999. Tevens Groenland**1960-1999 compleet postfris, alles in 2 Davo-albums met cassette.
Low Estimate € 250
Sale No: 69
Lot No:1580
Partij Denemarken, Groenland en Faroer tussen 1864-2000 wb. veel postfrisse automaatboekjes. (Image)