Back to EUROPE

Records 1 to 8 of 8

Heritage Auctions Europe Sale: 73

EUROPE
Stamps Netherlands and Oversea - Single lots - Pla

image Sale No: 73
Lot No:43

149P - postfris met plaatfout 'Gebroken O van Postzegel', pr.ex., catw. € 150 (Image)

Starting Bid € 30

Closed..Feb-17-2022, 23:59:00 EST

image Sale No: 73
Lot No:44

171Af - gebruikt met ruime veland met plaatfout 'Weggevallen T van Cent', catw. € 400 (Image)

Starting Bid € 40

image Sale No: 73
Lot No:46

621b - postfrisse 20 cent violetgrijs in blok van 10 met velrand met variëteit 'Gevlekte druk' (Image)

Starting Bid € 150

image Sale No: 73
Lot No:47

836P1 - postfris met plaatfout 'Deel linkervoet en schaduwlijn ontbreekt', catw. € 140 (Image)

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

image Sale No: 73
Lot No:48

R71 - postfrisse 2+2 cent groen en geel Kinderzegels 1925 in verticale strip van 5 met papierlas en plaatfout R71P (166P) 'vlek op het blad van de lelie', enkele tropische plekjes opgom, catw. € 250 (Image)

Starting Bid € 30

image Sale No: 73
Lot No:49

R94-97 - postfrisse/ongebruikte serie Kinderzegels 1932 in verticale paren met plaatfout R97P (251P) 'Blauwe punt onder zegelbeeld schuin onder R van Voor' in postfrisse zegel, pr.ex., catw. € 195+ (Image)

Starting Bid € 40

image Sale No: 73
Lot No:50

PB5 - postfrisse versneden combinatie uit PB5, zeer fraai, kreukjes, gombeschadiging (Image)

Starting Bid € 10

Opening EUR 10.00

image Sale No: 73
Lot No:51

PB27a - postfrisse combinatie van 4 zegels uit postzegelboekje met middenstuk ongetand (Image)

Starting Bid € 100