EUROPE Stamps Netherlands and Oversea - In albums and boo
Sale No: 73
Lot No:200
Mooie merendeels postfrisse verzameling Nederland (iets met nieuwe gom en gemengde kwaliteit) tussen 1864-1989 in 3 luxe Davo-albums met cassette met heel veel beter materiaal oa. Bontkraag 56-76** met cert. 80 en 101 nieuwe gom, Veth 149-165** met 2 certificaten, Veth 177-198** cert. 346-349** cert. 534-537**cert. en Brandkast** 1-7 cert. etc. Zie de foto voor een impressie. (Image)
Starting Bid € 2500
Sold...EUR 6,000.00
Closed..Feb-17-2022, 23:59:00 EST
Sold For 6000
Sale No: 73
Lot No:201
Op een enkel gestempeld zegel na complete ongebruikte en na 1956 postfrisse verzameling Nederland (deels in gemengde kwaliteit) 1852-1981 waarin dus alle betere nummers, Back of the Book en 1x nr.1 en 2x nr.2 op brief. Prachtige koop met een zeer hoge cataloguswaarde. Zie de foto voor een impressie. (Image)
Starting Bid € 2000
Sold...EUR 4,400.00
Sold For 4400
Sale No: 73
Lot No:202
Grote partij Nederland 1852-2004*/(*)/**/gebruikt in 6 insteekalbums waarin heel veel beter materiaal en veel Back of the Book! Prachtpartij met een zéér hoge cataloguswaarde! Zie de foto voor een impressie. (Image)
Starting Bid € 1750
Opening EUR 1,750.00
Sold...EUR 3,200.00
Sold For 3200
Sale No: 73
Lot No:203
Grote collectie plaatfouten NVPH en Mast (on)gebruikt, postfris tussen de nummers 2P en 3307PM waarin ook diverse Blokjes, Velletjes, Luchtpost en Dienst, in 9 Luxe Leuchtturm-albums LZS 4/32N (8 met cassette) Prachtkoop met een zeer hoge cataloguswaarde in prima kwaliteit!
Starting Bid € 1250
Opening EUR 1,250.00
Sale No: 73
Lot No:204
Zeer grote merendeels (on)gebruikte verzameling Plaatfouten NVPH, Mast en (nog) niet gecatalogiseerde fouten 1872-1975
in 2 insteekalbums.
Starting Bid € 1000
Sale No: 73
Lot No:205
Mooie merendeels ongebruikte (vanaf 1899 compleet) en vanaf 1961 postfrisse collectie Nederland tussen 1852-1999 in 4 luxe Davo-albums met cassette waarin oa. 1(x), 2x, 4(x), 6(x), 13-18(x), 56-76*, 77-80*, 84-86*, 90-101* (101 met cert.) 104-105*, 121-131*, 136-138*, 149-165*, 177-198*, 346-349*, 534-537* Legioenblokjes ** en Brandkast 1-7(x). Prachtkoop met een zeer hoge cataloguswaarde! Zie de foto voor een impressie. (Image)
Starting Bid € 1000
Sold...EUR 2,100.00
Sold For 2100
Sale No: 73
Lot No:206
Prachtige op hoofdnummers complete verzameling Nederland (on)gebruikt en na 1963 postfris in prima kwaliteit in 4 luxe Davo-albums met cassette waarin dus alle betere nummers 1-3, 4-6, 7-12, 13-18, 19-29, 34-48, 49, 77-80, 101 (helaas vals) 104-105, 121-131, 136-138*, diverse jaren '30*, 346-349*, Legioen blokjes **, combinaties, diverse Port en Dienst 1-8*. Zie de foto voor een impressie. (Image)
Starting Bid € 750
Sale No: 73
Lot No:207
Op een enkel zegel na overcomplete, merendeels (on)gebruikte verzameling Nederland 1852-1993 in zeer overwegend prima kwaliteit in een Importa-album waarin alle betere zegels inclusief diverse back of the book. Mooie koop! Zie de foto voor een impressie. (Image)
Starting Bid € 750
Sale No: 73
Lot No:208
Overcomplete verzameling Nederland in 4 Exellent albums, periode 1852-1990 w.o. telegram, roltanding, port, vele betere nummers o.a. 12 , 29, 48, 49, 101 miniem hoekvouwtje, 104/105, 131, enz. (Image)
Starting Bid € 500
Sale No: 73
Lot No:209
Verzameling in 4 Davo-albums, periode 1852-1995 xx/x w.o. 1/6, 46, 47, 56/76, 78-79, 98-99, 130, 164-165, Veth, roltanding, port, in wisselende kwaliteit, zie foto. (Image)
Starting Bid € 500
Sold...EUR 2,000.00
Sale No: 73
Lot No:210
Goed gevulde verzameling Nederland */**/gebruikt tussen 1852-1998 in 3 Davo-albums mte cassette wb. veel beter materiaal oa. 1-3, 4-6, 7-12, 13-18, 19-29, 34-48, diverse Bontkraag*, 84-86*, 132-133*. 134-136*, 144-162*, 163-165*, 169-198* veel jaren '20-'30*3, 46-349*534-537*/**. Mooie koop met een flinke cat. waarde. Zie de foto voor een impressie. (Image)
Starting Bid € 500
Sold...EUR 950.00
Sale No: 73
Lot No:211
Verzameling Nederland*/**/gebruikt 1852-1998 in 3 Davo-albums met cassette waarin oa. 1-3, 4-6, 7-12, 13-18, 19-29, 34-48, 49*, 61b-61c*, 99*, 136-138*, 163-165*, diverse jaren'20-'30*, 346-349*, 534-537 (nieuwe gom) en veel Back of the Book waarin oa. Luchtpost, Postbewijszegels 1-7, Port 68 (vouwtje in tussenstrook) Port27-28* en diverse Roltanding. Zie de foto voor een impressie. (Image)
Starting Bid € 500
Sale No: 73
Lot No:212
Complete gestempelde verzameling Nederland, in iets gemengde kwaliteit, 1852-2006 in 5 luxe Davo-albums met cassette waarin dus alle! betere hoofdnummers aanwezig zijn en tevens wat Back of the Book. Zie de foto voor een impressie. (Image)
Starting Bid € 500
Sold...EUR 950.00
Sale No: 73
Lot No:213
Mooie ongebruikte/postfrisse collectie Nederland tussen 1898-1966 met veel betere series en vanaf 1924 compleet wb. postfris en oa. ongebruikt de nrs. 56-76, 84-86, 90-99, 136-138, 149-162, 163-165, 177-198, 236-237, 346-349 en 518-537. Zie de foto voor een impressie. (Image)
Starting Bid € 450
Sold...EUR 950.00
Sale No: 73
Lot No:214
Uitgebreide collectie Plaatfouten Nederland */**/gestempeld in 2 Lindner-albums tussen 1852-1976
Starting Bid € 450
Sale No: 73
Lot No:215
Grote gestempelde engrosvoorraad Nederland 1852-1953 waarin veel klassiek materiaal in 2 insteekalbums.
Starting Bid € 450
Sale No: 73
Lot No:216
Mooie, op de nr. 101 na complete gestempelde collectie Nederland 1852-1990 in 2 Davo-albums met cassette waarin dus alle goede nrs. zitten! en tevens de Luchtpostzegels. Zie de foto voor een impressie. (Image)
Starting Bid € 450
Sold...EUR 950.00
Sale No: 73
Lot No:217
Verzameling Nederland in ietwat gemengde kwaliteit, in 3 luxe Davo-albums met cassette tussen 1852-1991 waarin ook beter Back of the Book en de Legioen blokjes postfris aanwezig zijn. Zie de foto voor een impressie. (Image)
Starting Bid € 450
Sale No: 73
Lot No:218
Merendeels ongebruikte/postfrisse verzameling Nederland tussen 1852-1989 waarin veel beter materiaal. Zie de foto voor een impressie. (Image)
Starting Bid € 400
Sale No: 73
Lot No:219
Zeer goed gevulde merendeels gestempelde verzameling Nederland 1852-1976 in een Leuchtturm-album in ietwat gemengde kwaliteit waarin oa. de nrs. 1-46, 105, 90-101 en 121-131. Mooie koop met een hoge cataloguswaarde.
Starting Bid € 300
Sale No: 73
Lot No:220
Meest postfrisse verzameling Nederland (iets met nieuwe gom) tussen 1921-1984 in een Davo-album met cassette waarin oa. 81, 238-239, Roltanding 90-93, 248-251, 336 Gent, 347-349 en 534-537.
Starting Bid € 300
Sale No: 73
Lot No:221
Verzameling Nederland*/**/gestempeld, deels dubbel verzameld, in gemengde kwaliteit 1852-1999 in 2 luxe Davo-albums met cassette waarin beter materiaal oa. 12, 44, 47, 49, 61c* (tropisch) jaren '30, 346-349*, 534-537* en diverse Back of the Book.
Starting Bid € 300
Sale No: 73
Lot No:222
3 verzamelingen Nederland periode 1852-1956 xx/x/o w.o. port, dienst, roltanding , nummer 12, 29, 49, 60b, etc.iets Nederlands Indië
Starting Bid € 250
Sale No: 73
Lot No:223
Meest postfrisse verzameling Nederland in 4 Lindner T albums met cassette waarin postfris materiaal van voor 1940 en 518-533.
Starting Bid € 250
Sale No: 73
Lot No:224
Goed gevulde verzameling Nederland*/**/gestempeld 1852-2000 in 3 Davo-albums in ietwat gemengde kwaliteit waarin beter materiaal en back of the book. Zie de foto voor een impressie. (Image)