EUROPE Stamps - In large boxes - cannot be shipped - Neth
Sale No: 73
Lot No:1800
Zeer grote partij postfrisse complete vellen en veldelen tussen 1941-1987 in 4 dozen en een map in een verhuisdoos. Prachtkoop!
Starting Bid € 1000
Sold...EUR 2,800.00
Closed..Feb-18-2022, 23:59:00 EST
Sold For 2800
Sale No: 73
Lot No:1801
Large box Netherlands 1852-1910 mint/used in 5 large (Importa) stockbooks with better classical stamps, commemorative stamps/sets in multiples as well as syncopated perfs, postage due, service telegram etc.
Starting Bid € 250
Sale No: 73
Lot No:1802
Verzameling FDC's Nederland in 7 albums, beschreven tussen de nummers E12-E60 en vanaf de E 61 compleet onbeschreven t/m E 819= Januari 2021!!
Starting Bid € 250
Sold...EUR 550.00
Sale No: 73
Lot No:1803
Enorme partij combinaties uit blokken/velletjes/automaatboekjes in 6 albums en 4 insteekboeken wb. ook complete blokkenvelletjes va. 1965 deels zowel postfris als gestempeld idem met velletjes van 10 en combinaties daaruit inclusief nog wat frankeergeldig.
Starting Bid € 100
Sale No: 73
Lot No:1804
Large box with approx. 3000 unadressed FDC's between E60 and E700.
Starting Bid € 100
Sale No: 73
Lot No:1805
Partij Nederland in 21 stockboeken waarin oa. wat gestempeld roltanding, postfrisse blokjes van 4 en frankeergeldig materiaal.
Starting Bid € 85
Opening EUR 85.00
Sale No: 73
Lot No:1806
Verhuisdoos met 6 postfrisse restverzamelingen Nederland in luxe Davo albums met cassette, een spaarzaam gevulde verzameling Suriname Republiek in een Davo album en 2 postfrisse aardig gevulde restantverzamelingen met Kanaaleilanden in Davo albums.
Starting Bid € 80
Sale No: 73
Lot No:1807
Verhuisdoos met oa. een verzameling onbeschreven FDC's uit de jaren '90-'2000 Suriname en Ned. Antillen, Nederland tussen 1852-2018 in stockboeken, verzameling Nederland met postfris jaren '50 etc.
Starting Bid € 80
Sale No: 73
Lot No:1808
Large box Netherlands in 6 albums and a stockbook most modern collections MNH 1976-1992 and 1 collection from 1944 */**. Also FDC's Jersey 1969-1977 in album.
Starting Bid € 75
Sale No: 73
Lot No:1809
Partij FDC's Nederland tussen E10-E100 in 4 dozen waarin veel onbeschreven vanaf de E49.
Starting Bid € 75
Sale No: 73
Lot No:1810
Verhuisdoos met diverse landen wb. veel postfris van Scandinavië, Vatikaan, NOR wb. beter oa. Nederland 925 rolzegel in een strip van 5 met nr. in 17 stockboeken/albums en een vellenmap.
Starting Bid € 65
Opening EUR 65.00
Sale No: 73
Lot No:1811
Partij Nederland wb. oa. een postfrisse verzameling automaatboekjes t/m de € periode, stocks gestempeld en motief Sport in 3 insteekalbums.
Starting Bid € 50
Sale No: 73
Lot No:1812
Verhuisdoos diverse Nederland oa. in Davo albums waarbij frankeergeldig.
Starting Bid € 50
Sale No: 73
Lot No:1813
Verhuisdoos met eenvoudig Nederland tussen 1872-2015, waarbij wat frankeergeldig, enige munten, poststukken en iets buitenland in 21 stockboeken en 13 kleine mapjes met een verzameling PTT-mapjes.
Starting Bid € 50
Sale No: 73
Lot No:1814
Verhuisdoos met een verzameling Maximumkaarten, FDC's in albums wb. bijzondere oa. Ampilex '67 en Kindervelletjes op grootformaat enveloppen, Stadspost etc.
Starting Bid € 40
Sale No: 73
Lot No:1815
Verzameling/partij FDC's NOR in 13 albums.
Starting Bid € 40
Sale No: 73
Lot No:1816
Verzamelingen FDC's Nederland in 11 Davo albums tussen eind jaren '70 en 2005.
Starting Bid € 40
Sale No: 73
Lot No:1817
Verhuisdoos met een verzameling PTT-mapjes 1-235, 5 insteekalbums met gestempeld wereld en diverse Nederland waaronder in een Luxe Davo Koningshuisalbum met cassette.
Starting Bid € 35
Opening EUR 35.00
Sale No: 73
Lot No:1818
Verhuisdoos met ca. 20 stockboeken Nederland en buitenland.
Starting Bid € 35
Opening EUR 35.00
Sale No: 73
Lot No:1819
Verzameling bijzondere enveloppen wb. veel Koningshuis in een Importa album en 6 Davo albums.
Starting Bid € 35
Opening EUR 35.00
Sale No: 73
Lot No:1820
Verhuisdoos Nederland en iets OR in een Davo album, FDC album, stockboekjes, onafgeweekt en afgeweekt in zakjes, gesorteerd vanaf 1872 in 2 houten kistjes.
Starting Bid € 30
Sale No: 73
Lot No:1821
Verhuisdoos N.O.R. in 8 Davo albums w.o. FDC's en vnl. gebruikte verzameling Ned. Indië.
Starting Bid € 30
Sale No: 73
Lot No:1822
Verhuisdoos met 13 boeken w.o. FDC's, verz. Nederland, vignetten, etc. xx/x/o
Starting Bid € 30
Sale No: 73
Lot No:1823
Grote voorraad FDC's tussen E81-E197 in 6 FDC doosjes.
Starting Bid € 30
Sale No: 73
Lot No:1824
Grote voorraad FDC's tussen E 38-E395 in 6 FDC doosjes en in een plastic map.