Back to EUROPE

Records 1 to 21 of 21

Heritage Auctions Europe Sale: 73

EUROPE
Stamps - In boxes - Netherlands and Oversea

Sale No: 73
Lot No:1575

Mooie complete verzameling FDC's Nederland in 5 Davo albums, E 12 t/m E 373 beschreven daarna onbeschreven t/m 826 = Mei 2021 !

Starting Bid € 300

Closed..Feb-18-2022, 23:59:00 EST

Sale No: 73
Lot No:1576

Verzameling NOR** tussen 1948-2003 in 3 ietwat tropische Davo albums van de Nederlandse Antillen (incl. Enface ** fraai) NNG, Suriname Republiek incl. FDC's en Aruba in totaal in 6 albums.

Starting Bid € 125

Opening EUR 125.00
Sold...EUR 125.00

Sold For 125

Sale No: 73
Lot No:1577

Meest gestempelde partij Nederland, OR en Indonesië in 6 insteekalbums, 3 mapjes en een goed gevulde merendeels gestempelde verzameling Nederland in een Davo album tussen 1852-1989 wb. nrs. 1-11

Starting Bid € 90

Sale No: 73
Lot No:1578

Doos met verzamelingen en partijen wo. PTT-mapjes in 3 albums, stockboeken NOR wb. van Suriname Republiek 150x 1358-1360 cat. Zonnebloem € 1.500,- ouder gestempeld Wereld in een stock, België postzegelboekjes en Spoorweg etc.

Starting Bid € 65

Opening EUR 65.00

Sale No: 73
Lot No:1579

Doos NOR*/**/gestempeld in album en stockboek(jes) en in enveloppen wb. veel voor 1940 oa. engros 356a/d (on)gebruikt.

Starting Bid € 60

Sale No: 73
Lot No:1580

Doos FDC's NOR waarbij Curacao Luchtpost 18-25 Prins Bernhard-fonds op enveloppe en FDC's van Liechtenstein, Israël en Zwitserland, los en in 3 FDC dozen.

Starting Bid € 60

Sale No: 73
Lot No:1581

Doos met 5 stockboeken OR, enkele postfrisse jaargangen en een verzameling NOR(on)gebruikt tussen 1852-1965 in een Unie album wb. oa. de Legioenblokken ongebruikt en diverse Back of the Book wb. Internering nr. 1.

Starting Bid € 60

Sale No: 73
Lot No:1582

Nice lot with older stamps and FDC's of the Netherlands and Colonies in 3 albums and 2 plastic covers

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No:1583

Platte doos met 93 voorlopers/FDC's van Nederlands Indië, Curacao, NNG, Nederlandse Antillen en Suriname en 39 voorlopers van Nederland.

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No:1584

Leuk restant met aardig NOR en buitenland.

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No:1585

Verzameling (on)beschreven FDC's Nederland in 4 albums tussen E 10/E175 en E563/E621 en Nederlandse Antillen in 3 albums tot ca. 1998 wb. ook gedeeltelijk verzameld op verschillende vignetten!

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No:1586

Doos met diverse Nederland in insteekboeken en zakjes en een aardige verzameling Indonesië */** t/m 1988.

Starting Bid € 45

Opening EUR 45.00

Sale No: 73
Lot No:1587

Doosje met 7 partijen/restanten OR in insteekalbums wb. Nederlands Indië.

Starting Bid € 35

Opening EUR 35.00

Sale No: 73
Lot No:1588

Doos diverse in 7 albums en los waarin FDC's OR, VE (wb. Liechtenstein 1960) Nederland FDC's uit de € periode en diverse PTT-mapjes.

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 73
Lot No:1589

Diverse NOR */**/gebruikt in sigarenkistjes, stockboeken, zakjes en los wb. iets jaren '30-'50 postfris en wat Zwitserland.

Starting Bid € 20

Sale No: 73
Lot No:1590

Nederland blokjes van 4 in 2 importa verzamel banden, stockboekje en div. los , imp. verzamelband Ned. Indië.

Starting Bid € 20

Sale No: 73
Lot No:1591

Doosje postfris Nederland uit de guldenperiode in jaarpakketten en enveloppen.

Starting Bid € 10

Opening EUR 10.00
Sold...EUR 23.00

Sold For 23

Sale No: 73
Lot No:1592

Doos met 40 postzegelpakketten wb. van Indonesië, Nederlands Indië en diverse buitenland.

Starting Bid € 10

Opening EUR 10.00
Sold...EUR 33.00

Sold For 33

Sale No: 73
Lot No:1593

Goed gevulde doos met voornamelijk FDC's van NOR maar ook buitenland. Tevens diverse postfris aanwezig in zakjes. Alles uit de jaren '70-'80.

Starting Bid € 10

Opening EUR 10.00
Sold...EUR 15.00

Sold For 15

Sale No: 73
Lot No:1594

Gestempelde verzamelingen Wereld in 11 insteekalbums wb. ouder materiaal. De opbrengst komt ten goede aan het Rode Kruis.

Starting Bid € 10

Opening EUR 10.00

Sale No: 73
Lot No:1595

Doos met FDC's en enkele gelegenheidsenveloppen van Nederland en Engeland, los en in albums.

Starting Bid € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 13.00

Sold For 13