Back to EUROPE

Records 1 to 25 of 74

Heritage Auctions Europe Sale: 73

EUROPE
Stamps - In boxes - Netherlands

Sale No: 73
Lot No:1500

Partij Nederland en iets Indonesië in gevarieerde kwaliteit in 5 albums wb. een verzameling FDC's tussen E 33- E 345 waarin in de beginnummers onbeschreven, een verzameling Nederland (on)gebruikt tussen 1852-1945, een verkoopboek met plastic kaartjes met beter materiaal en een grote voorraad vanaf 1852 in een winkelverkoopboek met een zeer hoge cataloguswaarde!.

Starting Bid € 400

Closed..Feb-18-2022, 23:59:00 EST

Sale No: 73
Lot No:1502

Handelsvoorraad FDC's Nederland 82 t/m E 695 (2014) meest 3x aanwezig, onbeschreven in plastic hoesjes met prijzen.

Starting Bid € 150

Sale No: 73
Lot No:1503

Leuk kaveltje klassiek gestempeld Nederland in 6 insteekboekjes waarin oa. betere puntstempels en diverse Back of the Book.

Starting Bid € 110

Sale No: 73
Lot No:1504

Flinke partij vellen en veldelen Nederland in 9 insteekalbums, wb. met tropische plekjes, uit de guldenperiode waarin 952-958 in complete vellen en ook iets beter postfris jaren '20-'50.

Starting Bid € 100

Sale No: 73
Lot No:1505

Box Netherland 1964-1996 in 2 albums, stock MNH 80ties/nineties in 2 stochbooks and 2 albums FDC's 1960-1996. Also some various Netherlands and former colonies.

Starting Bid € 75

Sale No: 73
Lot No:1506

Plaatfouten Nederland in 3 insteekboeken waarbij de 467p postfris en diverse FDC's in 2 FDC albumpjes.

Starting Bid € 75

Sale No: 73
Lot No:1507

Postfrisse partij veldelen Nederland waarin uit 169-176 en 379-391.

Starting Bid € 75

Sale No: 73
Lot No:1508

Grote partij postfrisse automaatboekjes, gesorteerd in zakjes tussen nr. 1-51 wb. betere boekjes oa. 9d, 9d telblok en 9f in een volle FDC doos.

Starting Bid € 70

Sale No: 73
Lot No:1509

Doos met diverse Nederland ( wb. frankeergeldig) Oostenrijk en postfris Zwitserland.

Starting Bid € 65

Opening EUR 65.00

Sale No: 73
Lot No:1510

Merendeels postfrisse partij Nederland uit de jaren '60'-2000 in 16 insteekalbums wb. frankeergeldig.

Starting Bid € 65

Opening EUR 65.00

Sale No: 73
Lot No:1511

Partij onbeschreven FDC's Nederland, circa 700 stuks, meest 2x en veelal uit de € periode tot 2012.

Starting Bid € 60

Sale No: 73
Lot No:1512

Zeer groot aantal series, blokjes en postzegelboekjes uit de guldenperiode in doosjes, zakjes en albums.

Starting Bid € 60

Sale No: 73
Lot No:1513

Box Netherlands with collection 1852-1988 in album (from 1950 mint/MNH) and doublets/new modern MNH upto 2001 in 6 stockbooks, FDC's in 2 albums and some booklets in tin.

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No:1514

Postwaardestukken w.o. foto-briefkaarten, veelal ongebruikt met doubletten.

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No:1515

Schoenendoos met een zeer groot aantal gestempelde zegels van de emissie BONTKRAAG wb. ook met opdruk. Leuke uitzoekkoop!

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No:1516

Schoenendoos VOL met een zeer groot aantal gestempelde zegels van de emissie VETH met en zonder watermerk. Leuke uitzoekkoop!

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No:1517

Zeer groot aantal gestempelde zegels van de emissies Cijfer 1876-1894, Hangend Haar 1891-1894, Cijfer 1899-1913, Vliegende Duif met en zonder watermerk enz. in 5 plastic bakjes. Leuke uitzoekkoop!

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No:1518

Complete verzameling EDB's Importa 1-332 in 5 albums en een verzameling FDC's Zwitserland tussen 1959-2001 in 3 albums.

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No:1519

Leuke verzameling enveloppen Koningshuis, Mooi Nederland en onbeschreven FDC's E179 t/m E599 totaal in 6 albums.

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No:1520

Leuk doosje diversen wb. oa. Telebrieven, Rolzegels in doosjes, 12x V 1571-1572B tanding 14 : 13 1/2 en 2 complete Pakketzegelboekjes 10x t/m 1kilo.

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No:1521

Verzameling (on)beschreven FDC's tussen E 6-187 (aan de bovenzijde opengesneden) in 4 albumpjes.

Starting Bid € 45

Opening EUR 45.00

Sale No: 73
Lot No:1522

Doos met 2x een verzameling PTT-mapjes nrs. 1-99 in 4 Importa albums en een flinke partij postfrisse guldenzegels in veldeeltjes. Tevens iets € frankeergeldig.

Starting Bid € 40

Sale No: 73
Lot No:1523

Doosje met oa. diverse jaarsets, frankeergeldige Kerstzegels in originele verpakking, Sterrenboekje PRA met 1 velletje, Rembrandt set met 5 € munt etc.

Starting Bid € 40

Sale No: 73
Lot No:1524

Doos met meest postfrisse PTT-mapjes en jaarsets uit de guldenperiode maar ook een verzameling Nederland vanaf 1852 in 2 Davo albums en 2 stockboeken diversen.

Starting Bid € 40

Sale No: 73
Lot No:1525

2 Sets van 12 postfrisse Provincievellen.

Starting Bid € 40