Back to EUROPE

Records 1 to 11 of 11

Heritage Auctions Europe Sale: 69

EUROPE
SCANDINAVIA / Scandinavië

image Sale No: 69
Lot No:1578

Mooie goed gevulde verzameling IJsland overwegend */**/1876-1999 in een Davo-album wb. oa. 23-34, 35-47( veelal postfris), 69-75**, 124* met certificaat,114-118**, 150-155**, 218-221**. Vanaf 1950 compleet postfris aanwezig. Tevens diverse Luchtpost en Dienst. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 350

Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No:1579

Verzameling Denemarken*/**/gestempeld vanaf 1851, voor 1910 in gemengde kwaliteit, na 1945 veelal postfris en zeer goed gevuld t/m 1999. Tevens Groenland**1960-1999 compleet postfris, alles in 2 Davo-albums met cassette.

Low Estimate € 250

image Sale No: 69
Lot No:1580

Partij Denemarken, Groenland en Faroer tussen 1864-2000 wb. veel postfrisse automaatboekjes. (Image)

Low Estimate € 125

Opening EUR 125.00
Sold...EUR 125.00

Sold For 125

Sale No: 69
Lot No:1581

Gestempelde verzameling Scandinavië met thema Sport tussen 1939-2011 in een Davo band - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No:1582

Startverzamelingen Noorwegen en Denemarken (on)gestempeld tussen 1851-1969 in 2 Davo-albums.

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No:1583

Gestempelde verzameling Noorwegen en Denemarken in een Davo-album en 2 insteekalbums.

Low Estimate € 15

Opening EUR 15.00
Sold...EUR 38.00

Sold For 38

Sale No: 69
Lot No:2215

Doos Scandinavië in 5 insteekboeken wb. engros doch ook beter genoteerd en div. klassiek.

Low Estimate € 100

Closed..Sep-10-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No:2216

Postfrisse partij/(deel)verzamelingen Scandinavië, meest uit de jaren '60-'80 in 5 Kabe albums.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No:2217

Doos met 6 stockboeken waarin Zweden, Finland, Denemarken, IJsland en Noorwegen*/**/gebruikt.

Low Estimate € 60

Sale No: 69
Lot No:2218

Doosje met een flink aantal postfrisse jaarsets uit de jaren '70 en begin jaren '80.

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No:2778

Verhuisdoos vol met diverse verzamelingen, meest gestempeld van oa. Groenland, IJsland, Faroer en Noorwegen in stockboeken en Davo albums vanaf het begin tot modern.

Low Estimate € 75