Back to EUROPE

Records 1 to 5 of 5

Heritage Auctions Europe Sale: 69

EUROPE
LITHUANIA / Litouwen

Sale No: 69
Lot No:1499

Mooie goed gevulde verzameling Litouwen*/**/gestempeld tussen 1918-2018 in een ringband en een insteekalbum waarbij veel ouder materiaal.

Low Estimate € 125

Opening EUR 125.00

Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST

image Sale No: 69
Lot No:1500

Verzameling Litouwen meest */** 1919-2010 in een dik insteekalbum. (Image)

Low Estimate € 100

image Sale No: 69
Lot No:1501

Op een enkel zegel na geheel complete postfrisse verzameling Litouwen 1990-2012 wb. ook diverse minisheets in een Schaubek-album. (Image)

Low Estimate € 75

image Sale No: 69
Lot No:1502

Verzameling Litouwen*/**/gebruikt in een Schaubek-album tussen 1919-1940. (Image)

Low Estimate € 50

image Sale No: 69
Lot No:1503

Partij Litouwen*/**/gebruikt 1918-2010 in 2 insteekboeken wb. oa. diverse moderne postfrisse minisheets. (Image)

Low Estimate € 50