Back to DUTCH AND DUTCH COLONIAL

Records 1 to 25 of 26

Heritage Auctions Europe Sale: 73

DUTCH AND DUTCH COLONIAL
Stamps Netherlands and Oversea - In albums and boo

image Sale No: 73
Lot No:366

Dutch East Indies Ship-cancels. 2 Binders with over 500 stamps als with K.P.M. (Koninklijke Paketvaart Maatschappij) cancels including some documents, connossements, correspondence and pictures. (Image)

Starting Bid € 250

Closed..Feb-17-2022, 23:59:00 EST

Sale No: 73
Lot No:367

Goed gevulde (on)gebruikte verzameling Nederlands Indië vanaf 1864 in een Davo-album met cassette.

Starting Bid € 75

Sale No: 73
Lot No:368

Start collection mint/used in 'Holland' album.

Starting Bid € 60

Sale No: 73
Lot No:369

Gestempelde verzameling Nederlands Indië vanaf 1883 in een Kabe-album waarin betere zegels, perfins, plaatfouten en stempeltjes.

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No:370

Gestempelde verzameling Nederlands Indië vanaf 1864 en Nieuw Guinea inclusief Untea gebruikt en ongebruikt aanwezig in een Victoria album.

Starting Bid € 40

Sale No: 73
Lot No:371

Nederlands Indië eenvoudige verzameling in Lindner-album en een stockboek, xx/x/o.

Starting Bid € 20

image Sale No: 73
Lot No:372

Japanse bezetting vnl Indonesië iets Burma, Maleisië, Weense drukken xx/x/o in 5 stockboeken en ringband. Mooie verzameling met betere nummers zeker bekijken. Zie foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 500

image Sale No: 73
Lot No:373

Private ship letter stamps in album. An extensive collection private ship stamps Coro a la Vela y viceversa (Venezuela-Caraçao) 3 Labels and 5(!) labeled letters 1859-1870 (white, pink, yellow and blue labels), extensive amount 'Robert Todd' La Guaira stamps; ½c. (sheet 25[faults], 2 sheetparts 15 and 23), 1c (sheet 25), 3c (sheet 24), 4c (sheet 24) 38 single stamps (with some pairs and bl. 4), 35 mint or used perforated Jeserun stamps, 3 complete Jesurun letters to Curaçao 1877/1878 and various stamps amongst which PSNC 5 (Cert.R.P.S. 1949), Hapag, C.A.S.C., Donau Dampfschiffart etc. - collection must be viewed! (Image)

Starting Bid € 5000

Opening EUR 5,000.00
Sold...EUR 13,000.00

Sold For 13000

Sale No: 73
Lot No:374

Collectie Curacao/Nederlandse Antillen*/**/gestempeld waarin beter tussen 1873-2006 in 3 luxe Davo-albums met cassette.

Starting Bid € 125

Opening EUR 125.00

Sale No: 73
Lot No:375

Verzameling Curacao/Nederlandse Antillen*/**/gebruikt tussen 1873-1985 in een luxe Davo-album met cassette waarin beter materiaal.

Starting Bid € 80

Sale No: 73
Lot No:376

Verzameling Curacao/Nederlandse Antillen*/**/gestempeld tussen 1873-2003 in 2 albums. Vanaf 1948 vrijwel compleet en vanaf 1970 compleet postfris t/m 2003.

Starting Bid € 75

Sale No: 73
Lot No:377

Dik insteekalbum Curacao/Nederlandse Antillen */**/gestempeld tot ca. 2008 wb. 9 ongetande proeven (onafgewerkte voorraden) emissie 1941-1942 Konijnenburg.

Starting Bid € 35

Opening EUR 35.00

image Sale No: 73
Lot No:378

Prachtige postfrisse collectie ongetand Nederlandse Antillen, ca. 100 verschillende series/blokjes uit de jaren '70-'90 in een stockboek. Niet eerder aangeboden in deze samenstelling! Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 3000

Sold...EUR 3,000.00

Sold For 3000

Sale No: 73
Lot No:379

Op de nrs. 234-238 na complete postfrisse collectie Nederlandse Antillen 1949-1986 wb. de Enface 218-233 in luxe kwaliteit! Tevens een complete verzameling Nederlands Nieuw Guinea*/** inclusief de Untea serie.

Starting Bid € 100

Sale No: 73
Lot No:380

Merendeels postfrisse verzameling Nederlandse Antillen, goed gevuld vanaf 1980 t/m 2002 in een Davo-album met cassette.

Starting Bid € 60

Sale No: 73
Lot No:381

Goed gevulde postfrisse verzameling Aruba tussen 1986-2007 in een insteekalbum.

Starting Bid € 45

Opening EUR 45.00

Sale No: 73
Lot No:382

Postfrisse verzameling Aruba in een Standaard Davo-album met cassette 1986 t/m 2004 vrijwel compleet en 2009/2011 spaarzaam gevuld.

Starting Bid € 45

Opening EUR 45.00

Sale No: 73
Lot No:383

Suiname 1873-1981 in klemband. Mooie collectie postfris/(on)gebruikt met wat klassiek en va. 1912 compleet aanwezig incl. 104/110*

Starting Bid € 150

Sale No: 73
Lot No:384

Goed gevulde verzameling Suriname */**/gestempeld 1873-2004 ( vanaf 1961 postfris) in 3 Davo-albums met cassette. Tevens 4 bankbiljetten van 5, 10, 25 en 100 gulden.

Starting Bid € 125

Opening EUR 125.00
Sold...EUR 125.00

Sold For 125

Sale No: 73
Lot No:385

Stockboek met een gedeeltelijk zowel (on)gebruikt of postfrisse verzameling tussen 1873-1985 met beter materiaal oa. 167-173* en 239-243**

Starting Bid € 80

Sale No: 73
Lot No:386

Op de top na goed gevulde verzameling Suriname */**/gebruikt 1873-1975 in een luxe Davo-album met cassette.

Starting Bid € 75

Sale No: 73
Lot No:387

Suriname 1873-1975 in 2 Lindner-T albums. Collectie ongebruikt en veel postfris va. 1935. Na 1945 vrijwel compleet aanwezig.

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No:388

Goed gevulde postfrisse verzameling Suriname tussen 1960-1997, vanaf 1982 compleet, in 3 Lindner T albums met cassette.

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No:389

Postfrisse verzameling Suriname 1948-1975 en diverse Port wb. de nrs. 36-46*

Starting Bid € 40

Sale No: 73
Lot No:390

Partij Suriname */**/gestempeld in 2 insteekboeken tussen 1873-2011

Starting Bid € 20