ENGELSE KOLONIËN, hoofdzakelijk gebruikte verzameling in Schaubek album, vele gebieden matig gevuld, desondanks toch aardige koop met diverse goede nrs. zoals Canada en Ceylon. Zie ook fotocollage (Image)
Closed..Apr-13-2018, 23:59:00 EST
Sale No: 639
Lot No:1849
ENGELSE KOLONIËN, Canada 1868-1950, o/* collectie in insteekboek, met o.a. S.G.121/40 ongebruikt met certificaat Holcombe (1999) voor de hogere waarden 136/40, verder diverse oudere, betere nrs. Hoge cat.wrd.! (Image)
Sale No: 639
Lot No:2188
WERELD, o/*/** partij in 24 albums/insteekboeken met doubletten waarbij diverse landen aardig aanwezig zoals Noorwegen, Denemarken, Canada, USA, Hongarije, iets motief Dieren, etc. (zie foto-collage)
Sold...EUR 1,400.00
Sold For 1400
Sale No: 639
Lot No:2390
DIVERSE LANDEN, o.a. Canada, Luxemburg en Nederland met o.a. zeer fraai nr. 41 ** en serie 518/37 *, totaal in 7 insteekboeken en 2 albums
Miscellaneous
Sale No: 639
Lot No:1552
ENGELSE KOLONIËN, Canada 1868-1960, o/*/** kleine voorraad op insteekbladen waarbij ook Port en Dienst (Image)
Sale No: 639
Lot No:1997
Cat No:Coins
CANADA, 100 Dollar Goud 1979 (Km.126) proof, in cassette (Image)
Sale No: 639
Lot No:1998
Cat No:Coins
CANADA, 100 Dollar Goud 1983 (Km.139) proof, in cassette (Image)