Back to Canada

Records 1 to 10 of 10

van Dieten Stamp Auctions Sale: 641

Canada
Diversen in dozen

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 641
Lot No:2010

USA en CANADA POSTHISTORIE, ca.150 gebr./ongebr. poststukken

Closed..Apr-12-2019, 23:59:00 EST

Sale No: 641
Lot No:2162

USA en CANADA, o/*/** in 8 dikke insteekboeken

Sale No: 641
Lot No:2170

USA en CANADA 1851-1990, o/*/** in 3 Davo albums

Sale No: 641
Lot No:2187

USA en CANADA, 2 archiefdozen met jaarsets en jaarboeken

Sale No: 641
Lot No:2251

ENGELSE KOLONIËN, o/*/** in 13 albums/insteekboeken, wb. Zuid Amerika, Canada, etc.

Sale No: 641
Lot No:2324

CANADA, o/*/** in 9 insteekboeken met doubletten, postfrisse velletjes, etc.

Sale No: 641
Lot No:2347

USA en CANADA, o/*/** in 22 insteekboeken/mappen, wb. klassiek en aardige nrs., in 2 dozen

Sale No: 641
Lot No:2388

WERELD, jaarcollecties en speciale verpakkingen van o.a. Engeland, Canada, Singapore en Zwitserland

Sale No: 641
Lot No:2412

USA en CANADA, o/*/** in 3 albums en 12 insteekboeken, wb. engros, doch ook enige aardige nummers

image Sale No: 641
Lot No:2470

CANADA 1851-2006, enorme verzameling o/*/** in 11 banden met velletjes en postzegelboekjes, vaak dubbel verzameld, diverse betere nrs. aanwezig o.a. 2x $.4,= van 1897 S.G.137 (Image)