Asia Album - Europa en gebieden EUROPA EN GEBIEDEN
Sale No: 641
Lot No:1828
DUITSE KOLONIËN, Duitse Post in China t/m Togo, meest gebruikte verz. in insteekboek, wb. goede '5 Mark-zegels en vele pracht afstempelingen. Mooie collectie in goede kwaliteit met zeer hoge cataloguswaarde. Tevens iets bezetting uitg. 1914-1918 (Image)
Closed..Apr-12-2019, 23:59:00 EST
Sale No: 641
Lot No:1829
DUITSE KOLONIËN, o/*/**, verzameling China t/m Togo in Lindner ringband, goed gevuld met diverse betere nrs. (Image)
Sold...EUR 950.00
Sale No: 641
Lot No:1919
ZWITSERLAND POSTHISTORIE, ruim 165 poststukken meest 1871-1947 w.o. mooi gefrankeerde brieven naar China (Shanghai) ca. 1937-47, gecensureerde brieven naar Nederland, verzonden oude postwaardestukken (briefkaarten, omslagbandjes), speciale vluchten, oudere FDC´s, stempels, meerdere adreskaarten ca. 1980, enz. in twee ringbanden (Image)
Album - Overige landen gehele Wereld OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 641
Lot No:1939
CHINA, o/* partij met leuk ouder materiaal in 6 insteekboeken, waarbij 1e emissie (Image)
Opening EUR 760.00
Sold...EUR 3,000.00
Sold For 3000
Sale No: 641
Lot No:1940
CHINA, Shanghai, Noord Oost China, Kiautschou, Indo China, etc. partij met veel ouder materiaal in 5 insteekboeken (Image)
Sale No: 641
Lot No:1963
JAPANSE BEZETTING ZUID OOST AZIË, waarbij aardig gedeelte Nederlands Indië, in insteekboek (Image)
Sale No: 641
Lot No:1964
ZUID OOST AZIË, verz. postzegelboekjes van de landen China, Korea en Japan in dik album (Image)
Diversen in dozen OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 641
Lot No:1970
DUITSLAND, Olympische Spelen 1936, stempels (meest machinaal met reclame vlag), poststukken, tickets, etc.
Sale No: 641
Lot No:1975
JAPAN POSTHISTORIE, 31 gebruikte en ongebruikte poststukken, waarbij oudere ex. (Image)
Sale No: 641
Lot No:2025
NED.- INDIË, post(waarde)stukken (veel dezelfde ongebruikt uit Japanse bezetting), zegels, stempels, fiscaal, vrachtbrieven, etc.
Sale No: 641
Lot No:2122
ZUID KOREA, meest ongebruikte, resp. postfrisse verz. met veel blokken en velletjes, in 7 insteekboeken
Sale No: 641
Lot No:2134
MOTIEF: Vissen en Schelpdieren, uitgebreide, meest postfrisse verz. met talloze betere nrs. en series, veel Engelse en Franse Koloniën, China blok 19, etc., in 10 veelal dikke insteekboeken. Prachtkoop! (Image)
Sold...EUR 3,800.00
Sold For 3800
Sale No: 641
Lot No:2141
ZUID KOREA meest ongebruikt, resp. postfris met veel blokken en velletjes in 7 insteekboeken
Sale No: 641
Lot No:2151
CHINA, o/*/** in 6 insteekboeken en in jaarboeken, tevens album met 'Intern Geld' van China 1970 tot 1990
Sale No: 641
Lot No:2179
AZIË, o/*/** wb. aardig China Keizerrijk, Provincies en Volksrepubliek, Taiwan en Korea, totaal in 22 dikke insteekboeken, in 2 verhuisdozen
Sale No: 641
Lot No:2205
WERELD, o/*/** in 6 albums/insteekboeken, wb. Vaticaan en China
Sale No: 641
Lot No:2264
WERELD, in 15 albums/insteekboeken en 2 dozen, wb. China en motief, in 2 verhuisdozen
Sale No: 641
Lot No:2321
JAPAN, o/* in 9 albums/insteekboeken, meest gebruikt waarbij veel ouder materiaal met stempels, betere ex. o.a. Mi.428A, tevens boek Ryukyu
Sale No: 641
Lot No:2322
TAIWAN, jaarboeken, Fdc's en veel postfris in 4 insteekboeken en map
Sold...EUR 550.00
Sale No: 641
Lot No:2355
CHINA, iets Keizerrijk, maar meest Volksrepubliek o/*/** in 3 insteekboeken
Sale No: 641
Lot No:2365
MOTIEF: Sport, hoofdzakelijk postfrisse verzameling in 15 insteekboeken, 2 albums en 2 dozen, wb. betere nummers, blokken, veel ongetand, etc., met o.a. China 495/510, 702/13B, 948/51, 1094/97 (2), 1108/12 (2), 1117/20 (2), 1140/43 (5), blok 7 (*) en o, blok 17 (2), Paraguay Blok 6/9, Fdc's, etc., etc. Prachtkoop in 2 verhuisdozen (Image)