Back to Asia

Records 1 to 22 of 22

van Dieten Stamp Auctions Sale: 644

Asia
OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD

image Sale No: 644
Lot No:1661

CHINA, emissie 1878 (large Dragons), 43 stuks in wisselende kwaliteit (Image)

Opening EUR 3,600.00
Sold...EUR 6,500.00

Closed..Oct-09-2020, 23:59:00 EST
Sold For 6500

image Sale No: 644
Lot No:1663

CHINA VOLKSREPUBLIEK 1962-1964, 13 brieven/fdc's alle gericht aan 'Mijn Stokpaardje' met frankeringen tussen Mi.663 en 793. Cat.wrd. € 1460 (Image)

image Sale No: 644
Lot No:1664

JAPAN 1871-1875, partij klassiek o/* op insteekkaartjes waarbij vele duurder genoteerde ex., helaas ook div. falsificaten, maar zeker ook vele, vele goede ex.! Prachtkoop voor de specialist met enorme cataloguswaarde! (Image)

Sold...EUR 3,200.00

Sold For 3200

image Sale No: 644
Lot No:1665

JAPAN, o/* op insteekkaart waarbij beter materiaal, helaas ook enkele dubieuze ex. (Image)

image Sale No: 644
Lot No:1881

CHINA KEIZERRIJK en VOLKSREPUBLIEK, o/*/** in dik insteekboek (Image)

image Sale No: 644
Lot No:1882

CHINA VOLKSREPUBLIEK 1949-2014, o/*/** verzameling in 5 Leuchtturm albums, met diverse aardige nrs. en blokken waarbij Mi.534/45, 555/56, 683/88, 744/59, 958/63, 993/94, 1019, 1029/32, 1039/43, 1094/97, 1098/1101, 1108/1112, 1122/25, 1144/47, 1265/80, blok 5, 15, 17, 20, 23 en 24. Prachtkoop met zeer hoge cataloguswaarde! (Image)

Sold...EUR 4,000.00

Sold For 4000

image Sale No: 644
Lot No:1883

CHINA, fine collection of 78 covers/cards mostly the 1930s and 1940s from Shanghai by airmail to the Netherlands, or locally sent in Shanghai, showing a wide variety of coulorful frankings, all from an authentic correspondence, housed in an album (Image)

image Sale No: 644
Lot No:1886

JAPAN, ruim 170 oude brieven en kaarten in dik insteekboek (Image)

image Sale No: 644
Lot No:1897

TAIWAN 1945-1980, verzameling vaak zowel gebruikt als ongebr. resp. postfris wb. div. goede nrs., series en blokken in insteekboek. Zeer hoge cat.wrd. (Image)

image Sale No: 644
Lot No:1898

TAIWAN 1948-2015, o/(*)/*/** verzameling in 4 Leuchtturm albums waarbij diverse betere nummers o.a. 143/47, 155/60B, 195/97, blok 2/7, alsmede vele strippen, velletjes, boekjes, etc. (Image)

Sold...EUR 2,600.00

Sold For 2600

image Sale No: 644
Lot No:1926

NED.- INDIË, JAVA 1942-1949, 100 briefkaarten, formulieren, kampkaarten etc. uit de Japanse bezetting (44x) en Republik Indonesia 1945-49 (56x), met wat frankeringen, stempels, censuur, ongebruikt, formulieren, etc. (Image)

Sale No: 644
Lot No:1955

DUITSE RIJK POSTHISTORIE, vele honderden verzonden prentbriefkaarten voor 1933, infla, en honderden poststukken vanaf 1933 met o.a. frankeringen, veldpost, stempels w.o. gelegenheids-, propaganda, machinaal met vlaggen, etc. etc.

Sale No: 644
Lot No:1968

POSTTHISTORIE, Postagenten aan boord van mailschepen van de SMN, de Rotterdamsche Lloyd, de HAL, Walvisvaarders, diverse stoombootdiensten in Nederland en in portierloges van stoomvaartmaatschappijen in Indië, totaal 82 mooie poststukken van 1904-1966 met uitsluitend prachtafstempelingen, keurig opgezet in ringband, tevens iets divers w.o. Japan

Sale No: 644
Lot No:1977

AZIË, o/*/** op kaartjes en in zakjes, wb. aardig China, Honkong en Korea

Sale No: 644
Lot No:1986

TAIWAN en JAPAN, series en blokken, meest postfris modern materiaal, alsmede Fdc's

Sale No: 644
Lot No:2010

WERELD, doos poststukken wb. aardig China, Transjordanie, etc.

Sale No: 644
Lot No:2070

AZIË, o/*/** in 10 insteekboeken wb. zeer aardig China, Taiwan en Japan

Sale No: 644
Lot No:2127

JAPAN, enkele honderden veelal oudere Prentbriefkaarten in 8 mappen

Sale No: 644
Lot No:2135

CHINA en KOREA, o/*/** wb. enkele aardige series 70-er jaren, in 3 insteekboeken en 1 presentatiemapje

Sale No: 644
Lot No:2178

GEHELE WERELD, diversen o/*/** in 6 insteekboeken wb. aardig China, Cuba, veel motief, etc., etc.

Sale No: 644
Lot No:2200

WERELD, o/*/** in 10 dikke winkelboeken wb. aardig Noord Europa en Azië waarbij China, in 2 dozen

image Sale No: 644
Lot No:2238

WERELD, o/* in 4 oude banden in sterk gevarieerde kwaliteit, maar met nog heel aardige nrs. en series van met name Spanje, Marocco, Japan, etc. (Image)

Sold...EUR 950.00