Back to Asia

Records 1 to 6 of 6

van Dieten Stamp Auctions Sale: 644

Asia
EUROPA EN GEBIEDEN

image Sale No: 644
Lot No:1615

ENGELSE KOLONIËN, Singapore 1948-1963, verz. */** op insteekblad wb. S.G.1/15, 16/30 en 31/32 (Image)

Closed..Oct-09-2020, 23:59:00 EST

image Sale No: 644
Lot No:1659

ZWEDEN, Blok 46 Tafeltennis-vriendschap met de Volksrepubliek China, postfris blok met Chinese en Zweedse vlag, uitsluitend verkrijgbaar geweest aan de stand van de Zweedse Post in Peking, oplage slechts 3000 stuks (Image)

image Sale No: 644
Lot No:1784

DUITSE BUITENLANDSE POSTKANTOREN en KOLONIËN, China t/m Togo, o/* verzameling in insteekboek wb. div. aardige ex., afstempelingen en poststukken (Image)

image Sale No: 644
Lot No:1820

ENGELSE KOLONIËN, Maleise Staten, Johore wb. S.G.6, 14, 17/20, 39/53, 61/75, 78/87, 89/102, 103/25, Kedah 1/14, 15/40, Kelantan 30/38, 40/54, Malacca 1/17, Negri Sembilan 5/14, 21/62, Pahang 7, 19/22, 29/46, Penang 1/54, Perak met een 50-tal opdrukken uit de eerste 60 nummers, 81/102, Perlis 7/27, Selangor 10 opdrukken op 2 c. rose, 44/48, 54/64, 68/110, Trengganu 1/17, 26/44 en 48/55. Tevens afdeling Japanse Bezetting met goede nrs. en series van Johore, J.1/15, J.119/32, J.133/45, TT20 enz. Uitgebreide prachtkoop met enorme cataloguswaarde! (Image)

Sold...EUR 7,000.00

Sold For 7000

image Sale No: 644
Lot No:1832

ENGELSE KOLONIËN, Singapore 1948-2015, uitgebreide verzameling o/*/** in 3 Leuchtturm albums met diverse betere nummers en series, alsmede blokken, boekjes en velletjes, wb. Mi.nrs.28/42, 86c/95c, Port 9/13, blok 3, 37/46, etc., etc. Prachtkoop met hoge cataloguswaarde! (Image)

image Sale No: 644
Lot No:1847

FRANSE KOLONIËN in CHINA, en iets Indochina wb. lokale post in Canton, Mong-Tse, Packhoi, Chongking, enz. Prachtcollectie met vrijwel uitsluitend schitterende afstempelingen. Mooie koop met hoge waarde! (Image)

Sold...EUR 950.00