Heritage Auctions Europe Sale: 73
ASIA
Stamps - In large boxes - cannot be shipped - Indo
Sale No: 73
Lot No:1878
Groot aantal zegels en blokjes Indonesiƫ */**/gestempeld tussen 1948-2006 in 21 insteekalbums wb. de postfrisse Apenblokken.
Starting Bid € 80
Closed..Feb-18-2022, 23:59:00 EST
Sale No: 73
Lot No:1879
Verhuisdoos met FDC's Indonesiƫ, div. perioden w.o. engros
Starting Bid € 75
Sale No: 73
Lot No:1880
Verhuisdoos vol met insteek(albums) Indonesiƫ*/**/gestempeld en iets Japanse Bezetting.
Starting Bid € 25
Opening EUR 25.00