Back to

Records 1 to 25 of 46

van Dieten Stamp Auctions Sale: 646

OVERIGE POSTSTUKKEN VANAF EMISSIE 1864
image Sale No: 646
Lot No:486
Symbol:#

6 = APELDOORN-LOO. 12½ Cent nr. 22H (prachtex.) afgest. met puntstempel 6 (zonder extra punt onder de 6) op couvert van het bijpostkantoor Apeldoorn-Loo 29-10-1886 naar een Lord te Londen 30-10-1886. Prachtige kwaliteit van de afstempelingen! (Image)

Closed..Oct-06-2021, 19:00:00 EST

image Sale No: 646
Lot No:488
Symbol:#

30 = DRAGTEN. 5 Cent nr. 7IIE (prachtex.) afgest. met puntstempel 30 op cpl. brief van een tabakhandelaar van Dragten 19-7-1871 (takje) naar Amsterdam 20-7-1871. Prachtige afstempelingen! (Image)

image Sale No: 646
Lot No:489
Symbol:#

44 = ´SGRAVENHAGE: [PARKST:]. 12½ Cent nr. 22H (prachtex.) afgest. met puntstempel 44 op couvert van het bijpostkantoor ´sGravenh:[Parkst:] 13-1-1890 (kleinrond) naar een excellentie te Londen 14-1-1890. Poststukken van stadsbijpostkantoren met puntstempel zijn gezocht en extra aantrekkelijk! Zie vooral: 'Puntstempels, alles behalve een uitgekauwd verzamelgebied' in veilingcatalogus 606 (sep. 2007) (Image)

image Sale No: 646
Lot No:490
Symbol:#

50 = HATTEM. 10 Cent nr. 8IIE (prachtex.) afgest. met puntstempel 50 op briefomslag van het hulppostkantoor Vaassen (2x naamstempel met schreefletters) over Hattem 9-6-1870 (takje) naar Amsterdam €-6-1870. Schitterende afstempelingen van Hattem! (Image)

image Sale No: 646
Lot No:494
Symbol:#

93 = SAS VAN GENT. Env. G1 bijgefr. met 5 cent nr. 19G afgest. met puntstempel 93 van het hulppostkantoor Westdorpe (naamstempel) over Sas van Gent 31-1-1882 (kleinrond) via Ghistelles (Gistel) 1-2-1882 naar Snaeskerke in West-Vlaanderen. Zeldzaam poststuk met luxe afstempelingen! (Image)

image Sale No: 646
Lot No:495
Symbol:#

132 = ZIERIKZEE. Postblad G1 (klep ontbreekt) afgest. met puntstempel 132 van Zierikzee 1-4-1892 naar een opticien te ´sGravenhage. Eerste dag van officieel voorschrift dat o.a. postbladen met het puntstempel moeten worden afgestempeld (Image)

image Sale No: 646
Lot No:496
Symbol:#

156 = ZWIJNDRECHT. 5 Cent nr. 7IIE (iets onregelmatig getand) afgest. met puntstempel 156 op cpl. brief van een zaadhandelaar van Zwijndrecht 9-9-1872 (tweeletter) naar een handelaar in zaad te Enkhuizen 10-9-1872. Puntstempel 156 is schaars op poststuk! (Image)

image Sale No: 646
Lot No:500
Symbol:#

243 = VELSEN. 12½ Cent nr. 22H (prachtex. maar roestpuntje onder de zegel) afgest. met puntstempel 243 op grijs couvert van Velsen 5-6-1886 (of 5-1) naar een Lord in Londen. Prachtige afstempelingen, en Velsen nog met een S. Slechts weinig poststukken bekend! (Image)

image Sale No: 646
Lot No:501
Symbol:#

Twee enveloppen (met az. op papier geplakte geweest) gefr. met 5 cent nr. 19, afgest. met naamstempel waaronder met pen geschreven datum van KUITAART 22/2 86 resp. van STOPPELDIJK 28/2 86, allebei via Hulst naar een koopman te Dordrecht (Image)

image Sale No: 646
Lot No:502
Symbol:#

Naamstempel TINTE (Z.H.) met schreefloze letters op bk. G14 (met droogstempel van afzender) via Rotterdam 18-3-1880 naar Nijmegen 18-3-1880. TINTE (op Voorne-Putten) wordt in geen literatuur als hulppostkantoor vermeld. Cees Janssen: Tinte was vanaf 1872 bestelhuis, stempel zie KNPS 0392 (uit 1941). Rariteit en mogelijk enig bekende afstempeling op poststuk (Image)

image Sale No: 646
Lot No:503
Symbol:#

Naamstempel WATERLANDKERKJE op 5 cent nr. 19 op env. (az. op papier geplakt geweest) via IJzendijke 15-6-1889 naar een koopman te Dordrecht (Image)

image Sale No: 646
Lot No:504
Symbol:#

Kleinrond GASSELTER-NIJVEEN op 12½ cent env. G7 (niet-storende vert. vouw) bijgefr. met 15 cent op 18-7-1898 aangetekend met aangegeven waarde van 229 francs via spoorwegtraject Oldenburg-Neuschanz 19-7-1898 naar Hamburg 19-7-1898. Superbe afstempelingen! (Image)

image Sale No: 646
Lot No:505
Symbol:#

Kleinrond GROOTEBROEK op 2x 10 en 15 cent Hangend Haar op env. van 30 gram op 30-10-1896 aangetekend met aangegeven waarde van 940 gulden naar Utrecht 31-10-1896. Prachtige brief met op az. twee mooie lakzegels (Image)

image Sale No: 646
Lot No:507
Symbol:#

Kleinrond MILLINGEN op met 4x 5 cent Hangend Haar gefr. env. van 18½ gram op 26-4-1893 aangetekend naar Zutphen 26-4-1893. Aantrekkelijk poststuk! (Image)

image Sale No: 646
Lot No:511
Symbol:#

Formulier ´Terug te zenden berigt van ontvang ´ gefr. met 5 cent nr. 19 van Dordrecht 10-3-1888 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:512
Symbol:#

Grootrond SCHEVENINGEN 2 volledig op 5 cent Hangend Haar op een prentbk. met afbeelding van een stoelenmaakster van de Tentoonstelling Vrouwenarbeid 1898, op 10-8-1898 naar een Miss te Weston-Super-Mare 11-8-1898. Dit grootrond is gebruikt op het tijdelijke bijpostkantoor van deze tentoonstelling, gehouden in een speciaal gebouwd tentoonstellingsgebouw aan de Scheveningseweg, van 1 juli tot 1 oktober 1898. Zeer zeldzaam op poststuk! (Image)

image Sale No: 646
Lot No:514
Symbol:#

Brandstempel ´SGRAVENHAGE met data 1-9-1901 en 13-9-1901 op 1 cent Vürtheim op 2 prentbk. alsmede 3 prentbk. gefr. met 1 cent waarop ´grootrondstempel uit brandstempel´ 1e type (V.202a, 3-3-1902) en 2e type (V.202b, 15-9-1902 en 7-10-1902) (Image)

image Sale No: 646
Lot No:515
Symbol:#

Grootrond RIJKSTELEGRAAF / AMSTERDAM met gedraaid binnensegment met datum 9-5-1911 op met 1 cent Vürtheim gefr. prentbk. van Kees naar Mies (Image)

image Sale No: 646
Lot No:516
Symbol:#

Martin-proefstempel ZIERIKZEE op 1 cent Vürtheim op prentbk. van 1-4-1906 naar Rotterdam 2-4-1906. Uiterst zeldzaam stempel, en zeker op poststuk, dat van 13-3 t/m 1-4-1906 is gebruikt. Op deze kaart de laatste dag van gebruik. Zie: Vos e.a. (Phil. club Rotterdam 100 jaar, IV, p. 134, 197) (Image)

image Sale No: 646
Lot No:517
Symbol:#

Martinstempel ZWOLLE/2 op 1 cent Vürtheim op prentbk. van 2-4-1907 naar Laren (N:H:) 2-7-1907. Extreem zeldzaam stempel, en mogelijk uniek op poststuk. Zie: Vos e.a. (Phil. club R´dam 100 jaar, nr. 68, p.166, 203) en Cees Janssen (NVPH 2011, p.487, LBMN 0068, LP) (Image)

Los - Posthistorie
image Sale No: 646
Lot No:1217
Symbol:#

5 Cent nr. 19E op volledig gedrukt ´Markbericht.´ uit Leeuwarden 19 Sept. 1874, afgest. met franco-takje Dokkum 19-9-1874 naar Braunschweig (D) 21-9 (Image)

Closed..Oct-07-2021, 19:00:00 EST

image Sale No: 646
Lot No:1219
Symbol:#

Puntstempel 209 van Zandvoort op 10c en 2½c op iets getinte env. met inhoud van 8-8-1889 naar Rzeszow (nu in Polen) 11-8, doorgezonden naar Bruck 12-8. Attest Dr. Louis (1989) (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1221
Symbol:#

12½ Cent Willem III geknipt uit postwaardestuk (env. G2), blijkbaar geaccepteerd (of niet herkend) door de postdienst, keurig afgest. met puntstempel 67 van Leeuwarden 4-3-1878 naar Berlijn 5-3. Attest Dr. Louis (1999) (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1222
Symbol:#

Expresse. Bk. G23 (pingaatje en miniem scheurtje) bijgefr. met 15c van Driebergen 15-12-1890 per expresse naar een sigarenfabrikant te Delft 15-12 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1223
Symbol:#

20 Cent nr. 24H op frisse env. van 22 gr. (2e gew. kl. = 2p) naar een notaris te Susteren (Image)