Back to

Records 1 to 25 of 76

van Dieten Stamp Auctions Sale: 646

O.G.D.
image Sale No: 646
Lot No:579

NED.- INDIË Stockholmserie uit 1924, 53 ex. w.o. enige doubletten, totaal 47 van de uitgegeven 49 verschillende zegels met rode Specimen-opdruk (nrs. 146/47 ontbreken), merendeels met plakker en met keurstempeltje (Image)

Closed..Oct-06-2021, 19:00:00 EST

image Sale No: 646
Lot No:580

NED.- INDIË bestelhuisstempels, verzameling van diverse typen doch in hoofdzaak Bu. type F, ca. 50 ex. waarvan veel uit West-Sumatra op verzoek op de 3 cent Kreisler op briefstukje, w.o. unieke en door ons nog niet eerder geziene kantoren. Zeldzame stempels! (Image)

image Sale No: 646
Lot No:581

NED.- INDIË, stempels van spoorwegpostkantoren w.o. Batavia-Anjer (RR), SPKT C. (100), Spoorkantoor D (R), etc. (Image)

image Sale No: 646
Lot No:582

CURAÇAO, kleurproeven, 68 stuks, merendeels van emissie 1873 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:604

NED.- INDIË naamstempels (zgn. langstempels), uitgebreide collectie op diverse emissies en waarden, ook wat naoorlogse noodstempels, in zwart, blauw, violet en rood, van hulppostkantoren en een enkel bestelhuis en halte, diverse met de pen bijgeschreven datum, veel schaarse en zeer zeldzame stempels als Anjer, Banggai/datum (uit 1925, violet, op nr. 143), Galela, Humboldtsbaai, Laboean, Langsatoenong, Lintido, Malili, Moeara Saibi, Oeloe-Siaoe, Petta, Pladjoe, Prigen, Siak Sri Indrapoera (fragment), Siborongborong (fragment), Sipirok, Takalar, Tandjoeng Poera (met puntstempel 118!), Tjoeroep, Tobelo, Welahan, etc. Prachtig object om te detailleren of op te zetten en de moeilijke manco´s te zoeken! (Image)

Sold...EUR 2,200.00

Sold For 2200

image Sale No: 646
Lot No:605

NED.- INDIË haltestempels, dun insteekboek waarin mooie verzameling op losse zegels en zegels op knipsels alfabetisch gesorteerd van A t/m W, in zwart, blauw of violet, w.o. meerdere schaarse, zeldzame en uiterst zeldzame haltes van zowel Java als Sumatra (SSS, ZSS), diverse stempeltypen niet zo vermeld in de Poststempelcatalogus zoals Krandji S.S. en Tjakoeng S.S., inclusief enige verzoekafstempelingen op 3 cent Kreisler maar wel van stempels die zeer zeldzaam zijn zoals Batoe Tabal, Biaro., Koeboe Karambil, Moeara Kalaban, Padang Tarab, Sintoek, etc. Diverse stempels lijken haltes, maar zijn van hulppostkantoren. Stempelkwaliteit is zeer goed. Prachtkavel voor de specialist van dit fascinerende gebied (Image)

image Sale No: 646
Lot No:606

NED.- INDIË langebalkstempels, dik en dun insteekboek waarin zeer bijzondere collectie vanaf 1917, ook iets uit de Japanse bezetting en beginjaren Indonesië (vanaf 1945) van A t/m W op losse zegels, op alfabetische volgorde, waarbij boven alles de uitzonderlijke kwaliteit opvalt, met talrijke schaarse en zeldzame stempels van o.a. Alabio, Bandoeng/Jaarbeurs, Beo, Boender (op nr. 306), Djatisrono (op P43, Jap. bez. RR), Geser, Goeroepahi, Kedoengdoeng (1947, Rep.), KOKAS (op nr. 124, Nieuw-Guinea, 10.9.20), Kotobaharoe, Langen, Lintido, Liroeng, Moeara-/Siberoet, Nangapinoh, Poeroektjaoe, Rantau-/Tamiang, Sapat, Serpong (Jap. bez. 1944), Soekapoera (1946, Rep.), Tjilatjap/S1 en S5 (beide 1948, Ned. gezag), Totok (vol op 1 gld nr. 58), Woerjantoro (20.9.05 op nr. 299), etc. en indien mogelijk/bestaand verzameld met zowel smalle als brede datumbalk, verschillende schrijfwijzen, aaneen of verdeeld boven en onder de datumbalk, etc. Talrijke afstempelingen vooral op lichtkleurige zegels omdat zij daarop mooi uitkomen, veelal in een niet verder te verbeteren kwaliteit. Voor de verzamelaar een superobject om op te zetten, verdere typen te zoeken en op jacht te gaan naar de moeilijke manco´s (Image)

image Sale No: 646
Lot No:607

NED.- INDIË KORTEBALKSTEMPELS, geweldige verzameling in Mulder-kwaliteit van verschillende typen van eenzelfde kantoor op losse zegels en knipsels, met diverse stempels in violet, alfabetisch van A t/m W opgezet met veel schaarse en zeldzame kantoren zoals Anjer (R), Balei Selasa, Bojan (RR), Gianjar (R), Hina[ko] (RRR), Karimondjawa (R), Kotamobagoe, Mangoenredja, Moearateweh, Oeloe Siaoe, Padang-Oelak Tanding (RR), Pakanbaroe, Paloer (R), Pangoeroeran (R), Poespo, Rondeng (R), Samboe, Seulimeum, Soempioeh, Tagoelandang (RR), etc. Fantastische collectie van dit boeiende stempeltype om goed op te zetten of te detailleren (Image)

image Sale No: 646
Lot No:608

NED.- INDIË KORTEBALKSTEMPELS MET UUR, mooie verzameling van dit moeilijke stempeltype op losse zegels, w.o. schaarse en zeldzame kantoren zoals Bandjaran, Bantool, Brossot, Kalisetail, Kaloeë, Kamal, Kotaagoeng, Lamongan, Manna, Manindjau, Matoer, Ngadiredjo, Pangoeroeran, Plered, Poespo, Rewoeloe, Sekajoe, Selatpandjang, Soemedang, Soempioeh, Takengon, Tandjoeng/Moearaenim, Tjigoedik, Tolitoli, etc. Prachtig kavel met zeer veel van die moeilijke stempels in schitterende kwaliteit! (Image)

image Sale No: 646
Lot No:609

NED.- INDIË STEMPELS, verzameling op losse zegels en zegels op briefstukjes van o.a. machine, rol, propaganda en gelegenheid, N.E.W. en N.E.O., luchtpost, veldpost 1940-42 en 1946-49, marine, (nood)stempels 1945-49 en diversen (Image)

image Sale No: 646
Lot No:610

JAPANSE BEZETTING & INDONESIË, bescheiden o/* verzameling 1942-1949 met een aardige verscheidenheid aan opdrukken en enkele goede stempels (Image)

Album - Nederland en O.G.D.
O.G.D.
image Sale No: 646
Lot No:2064

NED.- INDIË Puntstempels, vrij uitgebreide collectie op diverse emissies en waarden, zonder de zeldzame nummers, maar wel met typen van de grote kantoren, veel mooie afstempelingen w.o. in violet, op alfabetische volgorde van kantoornaam opgezet op bladen in 4 ringbanden (Image)

Closed..Oct-08-2021, 19:00:00 EST

image Sale No: 646
Lot No:2065

NED.- INDIË Vierkantstempels, vrij uitgebreide collectie op diverse emissies en waarden met meerdere schaarse kantoren, typen (o.a. groot formaat Blitar op nr. 31 met voor deze zegel de nu vroegst bekende datum 6-6-1900), veel mooie, blauwe en violette afstempelingen, op alfabetische volgorde (w.o. door verzamelaar diverse foutief genoemde kantoornamen) opgezet op bladen in 5 ringbanden. Mooi object om opnieuw op te zetten en uit te breiden! (Image)

image Sale No: 646
Lot No:2066

NED.- INDIË, 175 poststukken met vierkantstempels w.o. veel mooie afdrukken, enkele betere kantoren, typen, aangetekend, etc. in 2 KaBe-ringbanden (Image)

image Sale No: 646
Lot No:2067

NED.- INDIË Naamstempels, verzameling op diverse emissies en waarden, tevens diverse haltestempels, op alfabetische volgorde (w.o. door verzamelaar diverse foutief genoemde kantoornamen) opgezet op bladen in 4 ringbanden (Image)

image Sale No: 646
Lot No:2068

NED.- INDIË, 42 poststukken, meest briefkaarten, naamstempels w.o. Bangoenpoeraba in violet op aangetekende briefkaart (Image)

image Sale No: 646
Lot No:2069

NED.- INDIË Rond-, kleinrond- en grootrondstempels, bescheiden verzameling w.o. rond Samarang op nr. 2 (schaars!) met ook nog wat andere stempeltypen als VK en KB op bladen in 2 ringbanden (Image)

image Sale No: 646
Lot No:2070

NED.- INDIË, naam-, grootrond-, kortebalk- en kortebalk met uur-stempels op ca. 600 losse zegels en enige knipsels w.o. veel mooie afdrukken en schaarse stempels, op insteekbladen in ringband (Image)

image Sale No: 646
Lot No:2071

NED.- INDIË, ruim 80 poststukken, meest briefkaarten, met kleinrondstempels (Image)

image Sale No: 646
Lot No:2072

NED.- INDIË Grootrondstempels, verzameling op losse zegels w.o. schaarse kantoren als Banggaai, Bima, Brambanan, Goenoeng Soegih, Kanigoro op nr. 137 (!), Liroeng, Ngoenoet, Taliwang, Tjoeroep, Totok, etc. waaronder veel mooie afstempelingen, tevens met doubletten en enkele kantoren in aantallen, op insteekbladen in ringband (Image)

image Sale No: 646
Lot No:2073

NED.- INDIË STEMPELS, omvangrijke verzameling op losse zegels w.o. op knipsel van allerlei stempeltypen die voor kunnen komen op de emissies Cijfer en Wilhelmina nrs. 99-134, 142-148, 171, 228/229 zoals GR, KB, KBU, LB, PV1, halte, KPM, etc, keurig gerangschikt op zegel en stempeltype, merendeels prachtige, volledige afdrukken, schaarse en zeldzame kantoren w.o. Bagan-Si Api Api (KB), H.B. Posterijen A5 (GR), Ketaun (LB), Kotaägoeng (KB), Langen (LB0, Langgen (halte), Liroeng (GR), Long Iram (KB), Manggani (KB), Meloewoeng (KB), Merak (halte), Natar (halte), Ngoenoet (GR), Oelee Lheue (LB), Palaboehan Ratoe (GR), Rewoeloe (KBU), Siborongborong (GR), Srandakan (GR), Tandjoeng-Gedang (GR), alsmede wat perfins, op bladen in kunststoffen omslag (Image)

image Sale No: 646
Lot No:2074

NED.- INDIË, langebalkstempels 1917-42 op losse zegels en enkele knipsels, ruim 3500 stuks en ca. 550 kantoren w.o. schaarse als Baä, Goeroepahi, Hajoep, Kalabahi, Kolaka, Langen, Lintido, Padangoelak-/Tanding, Pangkalanboen, Pringsewoe, Tambang/Sawahj, Tretes en Waroe, veel mooie afdrukken, verschillende typen, op alfabetische volgorde in 2 insteekboeken. Mooi object om op te zetten en uit te breiden (Image)

image Sale No: 646
Lot No:2075

NED.- INDIË Langebalkstempels vanaf 1917, uitgebreide collectie met meerdere schaarse kantoren, verschillende typen per kantoor, veel mooie afstempelingen, ook andere typen als KB, PV1, PV2, LBnr, opgezet op bladen (w.o. door verzamelaar diverse foutief genoemde kantoornamen) in 8 ringbanden (Image)

image Sale No: 646
Lot No:2076

NED.- INDIË, langebalkstempels met nummer (LBnr) op 78 poststukken w.o. lastige nummers, frankeringen (o.a. weldadigheid), bestemmingen, etc. in ringband (Image)

image Sale No: 646
Lot No:2077

NED.- INDIË, langebalkstempels met nummer (LBnr) op losse zegels en enkele knipsels, ca. 1000 stuks, met veel mooie afdrukken, alfabetisch en per nummer van de verschillende kantoren (niet compleet) gesorteerd in insteekboek (Image)