Back to

Records 1 to 25 of 363

van Dieten Stamp Auctions Sale: 646

NEDERLAND
image Sale No: 646
Lot No:560

EMISSIE 1864, diverse stempels o.a. naam, punt, aangeteekend (diverse typen), ontoereikend, franco zonder kader, P.D. etc. op losse zegels (w.o. 12x 15 cent) variërend van pracht- tot zeer fraaie ex. (Image)

Sold...EUR 950.00

Closed..Oct-06-2021, 19:00:00 EST

image Sale No: 646
Lot No:561

KLEINRONDSTEMPELS van verschillende post- en bijpostkantoren, stations en trajecten op emissie 1872 koning Willem III, een selectie van de allermooiste afstempelingen, verzameld op zo volledig mogelijke en rechtopstaande afdrukken, op verschillende waarden w.o. meerdere van 1 en 2½ gulden, totaal 300 zegels, een lust voor het liefhebbersoog! (Image)

Sold...EUR 3,400.00

Sold For 3400

image Sale No: 646
Lot No:562

KLEINRONDSTEMPELS van verschillende post- en bijpostkantoren, stations en trajecten op emissie Hangend Haar, een selectie van de allermooiste afstempelingen, verzameld op zo volledig mogelijke en rechtopstaande afdrukken, op verschillende waarden w.o. meerdere van 1 en 2½ gulden, totaal 317 zegels, kijken en bezitten is genieten! (Image)

Sold...EUR 3,400.00

Sold For 3400

image Sale No: 646
Lot No:563

EMISSIE CIJFER 1894, overzicht van diverse stempels meest op alle vier waarden in Mulder-kwaliteit, o.a. naam, kleinrond (w.o. station, traject), dubbelring, grootrond (w.o. station, traject), bestellers, penvernietiging, perfins en 4 poststukken (½ cent op bandje 1896, 1 cent in paar op postblad grootrond Oosternijkerk 1899, 2 cent op postblad kleinrond Noordscharwoude 1899, 2x 2½ cent op firmabk. grootrond Nieuwepekela 1899) (Image)

image Sale No: 646
Lot No:564

INHULDIGINGSGULDEN, zegels met prachtige en luxe afst. kleinrond (27x), grootrond (21x), naamstempel Oegstgeest (zegel beschadigd) en Belgisch in blauw en volledig 2e DTP-1e Bureau met datum 5-9-1899 (roestpuntje) (Image)

image Sale No: 646
Lot No:565

EMISSIE VÜRTHEIM, diverse stempels in Mulder-kwaliteit o.a. naam, kleinrond, grootrond, Martin, kortebalk, langebalk, traject, drukwerkrol, bestellers, halte, na posttijd, gelegenheid, enz. met blokken van vier, diversen en 4 poststukken (Image)

image Sale No: 646
Lot No:566

BRANDSTEMPELS ´sGravenhage type I en II (samen 14 zegels), grootrond uit brandstempel type I (V.201a, 3x) en II (V.202a, 4x) en uit niet gebruikt brandstempel (V.202b, 15x) (Image)

image Sale No: 646
Lot No:567

EMISSIE BONTKRAAG, diverse stempels op de verschillende cent waarden in Mulder-kwaliteit o.a. naam, kleinrond, grootrond, Martin, kortebalk, langebalk, traject, drukwerkrol, bestellers, gelegenheid, machine, Enschede in groot rechthoekig kader, penvernietiging, enz. en 13 poststukken met enkelfrankeringen w.o. gezegeld Bevelschrift (1915), Ontvangbewijs voor een pakket (1921), enz. (Image)

image Sale No: 646
Lot No:568

BONTKRAAG GULDENSWAARDEN, stempeloverzicht w.o. kleinrond, grootrond, Dieren cursief (telegraaf), Martin, kortebalk, langebalk, naam, drukwerkrol, reclame, Van der Hoopvlucht, diversen op losse zegels variërend van pracht tot zeer fraai, maar allemaal mooie tot luxe afstempelingen op nrs. 49 (naamstempel Rozendaal), 77 (20x), 78 (19x w.o. in blok van 6), 79 (13x) en 80 (5x waarvan 3 pracht, 1 vrijwel pracht, 1 vouw) (Image)

Opening EUR 740.00
Sold...EUR 1,700.00

Sold For 1700

image Sale No: 646
Lot No:569

EMISSIE TBC 1906, diverse stempels in Mulder-kwaliteit met kleinrond, grootrond, Martin, langebalk, bestellersstempel, diverse foutieve data in stempels, in totaal 22x 1 cent (w.o. 1 blok van 4), 16x 3 cent en 23x 5 cent (w.o. 1 paar), en 2 poststukken. Bijzonder attractief! (Image)

image Sale No: 646
Lot No:570

EMISSIE JUBILEUM 1923, diverse stempels op de verschillende waarden (w.o. 3x 2½ en 3x 5 gulden) in Mulder-kwaliteit o.a. naam, grootrond (o.a. Heerde op 2½ gulden), kortebalk, langebalk, traject, station, drukwerkrol, bestellers, gelegenheid en Vliegtocht Ned.-Indië (o.a. op 5 gulden) en Koppen, en 7 poststukken. Bijzonder aantrekkelijk kavel! (Image)

Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

image Sale No: 646
Lot No:571

EMISSIES LEBEAU & VETH, diverse stempels op de verschillende waarden in luxe kwaliteit o.a. naam, gummi, kortebalk, langebalk, traject, station, drukwerkrol, bestellers, gelegenheid, giro, machine, schepen, penvernietiging, luchtpost (Koppenvlucht), enz. Prachtkavel! (Image)

Sold...EUR 550.00

image Sale No: 646
Lot No:572

NOODSTEMPELS 1945, verzameling afstempelingen van gummidagtekeningstempels van de verschillende plaatsen op losse zegels los/op knipsel, metalen stempels met open 4 van 1945 en stempels van de Selfkant (Image)

image Sale No: 646
Lot No:573

PORTEMISSIE 1870, diverse stempels in Mulder-kwaliteit op de 5 en 10 cent (niet onderzocht op typen, tandingen of plaatfouten), met naam (schreef en schreefloze letters), punt, tweeletter en kleinrond. De 5 cent 6x los, 4 paren w.o. met onderrand, 1 strip van 3 en 2 blokken van 4 waarop centraal kleinrond en 5x 10 cent los. Voor de liefhebber! (Image)

image Sale No: 646
Lot No:574

PORTEMISSIES 1881-1906, diverse stempels in Mulder-kwaliteit op P3-P30 (w.o. 7x P28), niet onderzocht op typen, tandingen of plaatfouten, met stempeltypen zoals naam, punt, tweeletter, kleinrond, grootrond (schaars op emissie 1881), Martin (op 1 gulden), langebalk, ovaal afgeschreven en een paar gelegenheidsstempels. Aantrekkelijk kavel! (Image)

Sold...EUR 2,000.00

image Sale No: 646
Lot No:575

KLEINRONDSTEMPELS van post- en bijpostkantoren op 210 Postbewijszegels van verschillende waarden, een selectie van de allermooiste afstempelingen, verzameld op zo volledig mogelijke en rechtopstaande afdrukken, hetgeen in deze diversiteit en dit aantal moeilijk meer is bijeen te brengen! (Image)

Sold...EUR 6,500.00

Sold For 6500

image Sale No: 646
Lot No:576

GROOTRONDSTEMPELS van post- en bijpostkantoren op 78 Postbewijszegels van verschillende waarden, in uitgezochte stempelkwaliteit van zo volledig mogelijke en rechtopstaande afdrukken. Schaars! (Image)

image Sale No: 646
Lot No:577

POSTBEWIJS, diverse stempels op de verschillende waarden in prachtkwaliteit: naam (w.o. Ankeveen op 5 gld, Heesch op 10 gld op postbewijsfragment, Hoek van Holland op 2 gld, Meeuwen op 10 gld, Rhoon op 5 gld, Rockanje op 3 en 4 gld, punt (36 op 1½, 186 op 1 en 225 op 1½ en 5 gld, alle zegels met gebreken), kleinrond, dubbelring (zeldzaam), grootrond en caoutchouc Loppersum (op 4 gld, gerep.). Veel schaarse tot zeer zeldzame afstempelingen! (Image)

Sold...EUR 5,500.00

Sold For 5500

image Sale No: 646
Lot No:578

INTERNERINGSZEGELS, 6 gebruikte ex. IN1 o.a. met stempels Rijs-Interneeringsdepot 7.II.1916 en 5.IV.1916, IN1 op envelop (zonder klep), IN1 met langebalk Harlingen 2.IV.18 9-10V (€) en IN2 in olierijke inkt gest. Legerplaats/bij Harderwijk 21.V.15.11-12V (moet wel vals zijn) (Image)

image Sale No: 646
Lot No:586

PUNTSTEMPELS, uitgebreide verzameling op losse zegels van verschillende emissies en waarden w.o. 2½ gulden, met feitelijk alleen maar prachtige en luxe afstempelingen, waaronder ook van kleine en gezochte kantoren, tevens diverse typen en andere kleuren dan zwart, in dik insteekboek. Fantastisch kavel om uit te breiden en op te zetten, maar ook om te detailleren. Absolute top en in deze kwaliteit niet eenvoudig om nog bijeen te krijgen (Image)

Opening EUR 5,000.00
Sold...EUR 26,000.00

Sold For 26000

image Sale No: 646
Lot No:587

TWEELETTERSTEMPELS, verzameling op losse zegels, enkele zegels op knipsels, wat paren en strippen van diverse emissies en waarden, alfabetisch geordend in insteekboek, en vrijwel uitsluitend volledige afstempelingen. Prachtobject om op te zetten en te vervolmaken (Image)

Sold...EUR 3,800.00

Sold For 3800

image Sale No: 646
Lot No:588

KLEINRONDSTEMPELS van hulppostkantoren op diverse emissies, per kantoor verzameld op verschillende waarden van elke emissie, veelal volledige en rechtopstaande afstempelingen, veel schaarse kantoren, een prachtig bezit voor verzamelaar en detaillist, in 2 insteekboeken (Image)

Sold...EUR 20,000.00

Sold For 20000

image Sale No: 646
Lot No:589

KLEINRONDSTEMPELS van post- en bijpostkantoren op diverse emissies incl. Port en Postbewijs, per kantoor verzameld op verschillende waarden van elke emissie in de mooist mogelijke kwaliteit, meest volledige en rechtopstaande afstempelingen, een prachtig bezit en ideaal kavel voor de detaillist die zijn klanten topkwaliteit wenst te leveren, in 2 insteekboeken (Image)

Sold...EUR 13,000.00

Sold For 13000

image Sale No: 646
Lot No:590

KLEINRONDSTEMPELS van spoorwegtrajecten, verzameling van honderden stempels op verschillende emissies en waarden, w.o. schaarse ex., in insteekboek gesorteerd van A t/m Z (daarbij tevens 3 ex. met Arabisch cijfer), alsmede Amsterdam/E (5x), Rotterd:-Hellev: (1x), Vlissingen-Queenborough (2x) en Queenborough-Vlissingen (3x). Zeer veel afstempelingen in uitgezochte en niet te verbeteren kwaliteit! (Image)

Opening EUR 740.00
Sold...EUR 3,000.00

Sold For 3000
image Sale No: 646
Lot No:591

KLEINROND OP POSTSTUK, collectie van ruim 450 poststukken w.o. veel prentbriefkaarten, allemaal met kleinrondstempels van post-, hulppost- (merendeels) en bijpostkantoren, ook van spoorwegtrajecten, stations, Kamp bij Rijen (meerdere ex.), Amsterdam E, diverse schaarse stempels, enige doubletten, veel prachtige afstempelingen, enkele in blauw of violet, in 2 Leuchtturm-ringbanden. Prachtobject voor de handel of verzamelaar om op te zetten (Image)