Records 1 to 25 of 26

Rietdijk veilingen B.V. Sale: 422

Zwitserland
image Sale No: 422
Lot No:1026

ZWITSERLAND [1945-1991]. Gebruikte verz. in Leuchtturm klemband incl. diverse blocks. (Image)

Closed..Apr-21-2024, 18:00:00 EST

image Sale No: 422
Lot No:1063

ZWITSERLAND. Vnl. postfrisse verz. tussen 1907 en 1942 in Leuchtturm album incl. wat blocks. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1095

ZWITSERLAND. Verz. vanaf 1854 vnl. gebruikt in Davo album en vanaf 1984 t/m 1998 postfris in jaarsets/jaarboeken alsmede extra's. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1133

ZWITSERLAND. Partij met hoofdz. ouder materiaal op insteekkaarten in 4 ringbanden en stockboek met gebr./ongebruikt, w.bij postfris. Tevens wat diverse. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1255

ZWITSERLAND. Doos met partijen en restanten in 3 albums en 6 stockboeken, w.bij prima gevulde gebruikte collectie vanaf 1854 met o.a. PAX-serie. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1331

ZWITSERLAND [1854-1981]. Uitgebreide en gespecialiseerde collectie/partij met gebruikt en later ook ongebruikt/postfris in album, stockboek en op insteekkaarten in 7 ringbanden. Mooie koop! (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1384

ZWITSERLAND. Partij poststukken zowel oud als modern los in doos, w.bij ook wat FDC's. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2299

ZWITSERLAND. Collectie vanaf 1847 op albumbladen en veelal gebruikt. (Image)

Closed..Apr-22-2024, 18:00:00 EST

image Sale No: 422
Lot No:2300

ZWITSERLAND [1850-1931]. Collectie, w.bij ongebruikt op albumbladen. Bevat o.a. Naba-block. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2301

ZWITSERLAND [2000]. S.B.K. nr. 999 (Mi. nr. 1726) 5 Franken met 5 postfrisse en 2 gestempelde velletjes. Tevens 1 los ex. postfris. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2302

ZWITSERLAND [1945]. Pax Zumstein nr. 262-274 gebruikt doch nr. 273 (5 Francs) getint. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2303

ZWITSERLAND (SPOORWEGZEGELS) [1913-1948]. Dubbele gebruikte verz. op bladen alsmede enkele vrachtbrieven. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2304

ZWITSERLAND. Vnl. gebruikte verz. tot 1949 op albumbladen en veel dubbel aanwezig. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2649

ZWITSERLAND. UITGEBREIDE EN DEELS MEERVOUDIGE COLLECTIE IN 3 ALBUMS MET GEBRUIKT EN ONGEBRUIKT, W.BIJ POSTFRIS. BEVAT OOK VEEL BLOCKS VANAF NR. 1, MINSTENS 3 PAX-SERIES, LUCHTPOST, ETC. ZEER HOGE CAT. WAARDE! (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2650

ZWITSERLAND [1854-2015]. MOOIE COLLECTIE MET GOED MATERIAAL INCL. BLOCKS, DIENST, LUCHTPOST, ETC. IN 3 DAVO CRISTAL ALBUMS EN 2 INSTEEKBOEKEN. BEGIN GEBR./ONGEBRUIKT EN LATER POSTFRIS. PRACHTKOOP MET HOGE CAT. WAARDE! (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2651

ZWITSERLAND [1854-1960]. Collectie met beter materiaal gebr./ongebruikt, w.bij later ook deels postfris in luxe Davo album en stockboek. Bevat o.a. goed blocks, luchtpost, etc. Mooie koop met hoge cat. waarde! (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2652

ZWITSERLAND [1908-1963]. Postfrisse collectie/partij, w.bij veel in blokken van 4 in insteekboek. Mooie koop met hoge cat. waarde! (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2653

ZWITSERLAND [1862-2009]. Collectie in 4 luxe en 1 standaard Davo album, w.bij begin deels dubbel verzameld zowel gebruikt als ongebruikt en later uitsluitend postfris. Flinke nominale waarde! (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2654

ZWITSERLAND [1854-1967]. Deels dubbele verz. zowel gebruikt als ongebruikt, w.bij postfris in Biella album. Bevat prima materiaal incl. blocks, etc. doch deels wisselende kwaliteit. Flinke cat. waarde! (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2655

ZWITSERLAND [1854-2009]. Prima gevulde gebruikte verz. in 3 Davo albums incl. dienst, luchtpost, blocks en extra's. Mooie koop! (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2656

ZWITSERLAND. Verz. vanaf 1945 vnl. postfris met o.a. PAX-serie, blocks (deels ongebruikt), etc. in Ka-Be album. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2657

ZWITSERLAND. Gevarieerde partij in 2 stockboeken met o.a. blocks ongebruikt, w.bij nr. 1, boekjes, modern gebruikt materiaal, etc. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2658

ZWITSERLAND 1854-1998]. Gebruikte collectie en vanaf 1970 postfris en veel gebruikt in 3 luxe Davo albums. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2659

ZWITSERLAND [1851-1957]. Vnl. gebruikte verz. in oud album incl. aardig back of the book. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2660

ZWITSERLAND. Wat rommelige partij vanaf oud met gebruikt en ongebruikt in stockboek. Bevat ook beter materiaal o.a. 2 maal PAX-serie, w.bij 1 serie postfris alsmede diverse blocks. (Image)