Records 1 to 11 of 11

Van Looy and Van Looy Stamp Auctions Sale: 173

ZWITSERLAND - Brieven/poststukken
image Sale No: 173
Lot No:4694
Symbol:)

Voorloper met inhoud Winterthur naar Avignon, 1838, diverse postmerken, maar vooral een mooie ingekaderde stempel in rode inkt van Suisse par Belfort, zm (Image)

Opening EUR 10.00

Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST

image Sale No: 173
Lot No:4695
Symbol:)

1844/1845 Prachtige voorlopers uit Genève naar de Dordogne, met L G in kader en stempels Fernem 1 en 2, zm (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4696
Symbol:)

1860/1966 Mooie samenstelling, w.o. Pro Juventute, ambulant, luchtpost, enz., zm/m/ntz (+/-40 stuks) (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4697
Symbol:)

1871/1900 Samenstelling van +/-500 PWST uit en/of naar Zwitserland, enkele ongebruikt, merendeel gebruikt, veel dubbels, enkele mooie afstempelingen, zm/m/ntz (Image)

Opening EUR 14.00

image Sale No: 173
Lot No:4698
Symbol:)

1887/1946 samenstelling Ambulantpost (20), Poststukken (13) en Luchtpost (5). Interessant geheel. (Image)

Opening EUR 36.00

image Sale No: 173
Lot No:4699
Symbol:)

1900 UPU 3 kleinformaat brieven met alle drie de waarden als enkel frankering en 5 briefkaarten, zm/m (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4700
Symbol:)

1906 Prachtige lithokaart (Basel, St.-Jakobs-Denkmal) naar Deurne/Antwerpen, zm (Image)

Opening EUR 10.00

image Sale No: 173
Lot No:4701
Symbol:)

1923/1943 Samenstelling van 17 poststukken w.o. luchtpostbrieven en brieven gefrankeerd met zegels uit blokken, zm/m/ntz (Image)

Opening EUR 14.00

image Sale No: 173
Lot No:4702
Symbol:)

1990/1994, 32 brieven retour naar diverse landen, zm (Image)

Opening EUR 10.00

image Sale No: 173
Lot No:4703
Symbol:)

Groot aantal poststukken, veelal met bijzondere stempels, volledige reeksen totaal ca. 250 stuks, tevens enkele oude poststukken, andere landen, zm (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4704
Symbol:)

Samenstelling 161 poststukken, overwegend moderne periode w.o. FDC's, speciale afstempelingen in mapjes, zm (Image)

Opening EUR 14.00