Worldwide Stamps and Covers ZWITSERLAND - Brieven/poststukken
Sale No: 173
Lot No:4694
Symbol:)
Voorloper met inhoud Winterthur naar Avignon, 1838, diverse postmerken, maar vooral een mooie ingekaderde stempel in rode inkt van Suisse par Belfort, zm (Image)
Opening EUR 10.00
Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST
Sale No: 173
Lot No:4695
Symbol:)
1844/1845 Prachtige voorlopers uit Genève naar de Dordogne, met L G in kader en stempels Fernem 1 en 2, zm (Image)
1871/1900 Samenstelling van +/-500 PWST uit en/of naar Zwitserland, enkele ongebruikt, merendeel gebruikt, veel dubbels, enkele mooie afstempelingen, zm/m/ntz (Image)
1900 UPU 3 kleinformaat brieven met alle drie de waarden als enkel frankering en 5 briefkaarten, zm/m (Image)
Sale No: 173
Lot No:4700
Symbol:)
1906 Prachtige lithokaart (Basel, St.-Jakobs-Denkmal) naar Deurne/Antwerpen, zm (Image)
Opening EUR 10.00
Sale No: 173
Lot No:4701
Symbol:)
1923/1943 Samenstelling van 17 poststukken w.o. luchtpostbrieven en brieven gefrankeerd met zegels uit blokken, zm/m/ntz (Image)
Opening EUR 14.00
Sale No: 173
Lot No:4702
Symbol:)
1990/1994, 32 brieven retour naar diverse landen, zm (Image)
Opening EUR 10.00
Sale No: 173
Lot No:4703
Symbol:)
Groot aantal poststukken, veelal met bijzondere stempels, volledige reeksen totaal ca. 250 stuks, tevens enkele oude poststukken, andere landen, zm (Image)
Sale No: 173
Lot No:4704
Symbol:)
Samenstelling 161 poststukken, overwegend moderne periode w.o. FDC's, speciale afstempelingen in mapjes, zm (Image)