Back to Worldwide

Records 1 to 25 of 280

Van Looy and Van Looy Stamp Auctions Sale: 173

Worldwide
WERELD DOZEN
image Sale No: 173
Lot No:5271
Symbol:**/*/

Samenstelling Oostenrijk, Frankrijk, Italië, Spanje in 10 insteekboeken, zm/m/ntz (Image)

Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST

image Sale No: 173
Lot No:5272
Symbol:**/*/

Betere samenstelling/verzameling, vele landen en thema in 54 insteekboeken, waarbij zeer veel reeksen, blokken o.a. Polen, Japan, Roemenië, Rusland, België, Frankrijk, Commonwealth, Scandinavië, Spanje, Italië, Tsjecho-Slowakije, Hongarije, Cyprus, Groot- (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5273
Symbol:**/*/

Wereldsamenstelling landen van A-Z w.o. China, Luxemburg, Portugal, Monaco, Oost-Europa, Azië, Italië, Frankrijk, Franse gebieden, thema, Zuid-Amerika, Scandinavië, Commonwealth, Duitsland, USA, Vaticaan, Groot-Brittannië, Nederland, enz., in 98 insteekbo (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5274
Symbol:MIX

Diverse landen en periodes, samenstelling van 51 insteekboeken w.o. China, Arabië, Roemenië, Spanje, Zwitserland, Nederland, Frankrijk, Duitsland, Polen, Commonwealth, Afrika, veel volledige reeksen, blokken, prachtige samenstelling/verzameling, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5275
Symbol:*/0

Mooie, goede verzorgde verzameling in 27 Leuchtturm en Schaubekalbums met o.a. Japan, Syrië, Frankrijk, Zwitserland, Rusland, België, Spanje, zm/m (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5276
Symbol:**/*/

Zeer uitgebreide samenstelling, vele landen in 57 boeken, w.o. thema, Frankrijk, Oostenrijk, Israël, Vaticaan, Luxemburg, Portugal, USA, Franse gebieden, Commonwealth, UNO, CEPT, Nederland, Monaco, Groot-Brittannië, San Marino, Roemenië, België, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5277
Symbol:**/*/

Uitgebreide samenstelling voornamelijk Europese landen in 52 insteekboeken, overwegend gest., w.o. België, Rusland, Roemenië, Polen, Groot-Brittannië, Nederland, Liechtenstein, Oostenrijk, Turkije, Luxemburg, enz., zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5278
Symbol:MIX

Diverse landen en periodes, restant van voorraad in 66 insteekboeken w.o. België, Duitsland, Italië, Spanje, Burundi, Rwanda, Congo, Nederland, Polen, Zwitserland, Arabië, India, etc. en ook thema's w.o. vogels, fauna en flora, ruimtevaart, kerst, CEPT, e (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5279
Symbol:**/*/

Betere samenstelling vele landen in 28 insteekboeken w.o. Rusland, Nederland, Luxemburg, Israël, Bund, Berlijn, Reich, Frankrijk, Polen, Vaticaan, waarbij veel postfris, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5280
Symbol:**/*/

Zeer uitgebreide samenstelling, vele landen in 52 boeken, w.o. Zwitserland, Rusland, USA, België, Scandinavië, Canada, Roemenië, Bulgarije, DDR, CEPT, Zuid-Amerika, thema, Nederland, Groot-Brittannië, enz., overwegend gestempeld, zm/m/ntz (Image)

Opening EUR 260.00

image Sale No: 173
Lot No:5281
Symbol:**/*/

Samenstelling diverse landen in 18 insteekboeken + 1 album w.o. Nederland, Stadspost, Duitsland, Zwitserland, Liechtenstein, Griekenland, thema, zm/m/ntz (Image)

Opening EUR 260.00

image Sale No: 173
Lot No:5282
Symbol:**/*

Samenstelling diverse landen in 21 insteekboeken w.o. Spanje, Nederland, Vaticaan, San Marino, Monaco, Oostenrijk, Zwitserland, Cept (Liechtenstein 1960 x 4 **), Liechtenstein, Luxemburg, zm/m (Image)

Opening EUR 260.00

image Sale No: 173
Lot No:5283
Symbol:**/*/

82 insteekboeken, met alle werelddelen, zeer gevarieerd geheel, overgrote meerderheid gestempeld, interessant om te bekijken, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5284
Symbol:**/*/

Interessante samenstelling vele landen in 26 boeken w.o. België, Frankrijk, Belg. Congo, Nederland, Zweden, Luxemburg, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5285
Symbol:**/*/

Samenstelling Europese landen in 32 insteekboeken, veel dubbels, overwegend gest., zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5286
Symbol:**/*/

Wereldverzameling, 20 Leuchtturm albums w.o. Liechtenstein, Oostenrijk (met blokken en velletjes), Frankrijk, Duitsland, Spanje, Liechtenstein sterkst vertegenwoordigd, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5287
Symbol:**/*/

Samenstelling diverse landen in 24 boeken, w.o. CEPT, Bund, Reich, China, Expo '58, België, Zwitserland, Oostenrijk, UNO, Nederland, Luxemburg, Frankrijk, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5288
Symbol:**/*

12 albums met 2200 blokken **/* wereld, zm/m/ntz (Enorme cataloguswaarde) (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5289
Symbol:**/*/

Grote samenstelling, vele landen en thema op honderden A6 zwarte kaartjes, per landen of thema geklasseerd in 5 koffers, zm/m (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5290
Symbol:**/*/

Samenstelling diverse landen in 21 boeken, w.o. Nederland, België, Portugal, Spanje, Frankrijk, Rusland, thema, Italië, Bund, Oostenrijk, thema, Turkije, Israël, Polen, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5291

Grote doos met sigarenkistjes, samenstelling van België bundels, ook klassement in pergamijnzakjes (voorraad), ook postfolders + iets Congo, Baltische Staten, etc., zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5292
Symbol:**/*/

Samenstelling van diverse landen en periodes in 27 insteekboeken w.o. veel volledige reeksen ** en dubbels, Isle of Man, Nederland, Aland, Jersey, Berlijn, Israël, Roemenië, UNO, Frankrijk, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5293
Symbol:**/*/

Wereldsamenstelling in 24 boeken, waarbij België, Turkije, Frankrijk, Nederland, Luxemburg, Israël, Groot-Brittannië, Spanje, USA, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5294
Symbol:*/(*)

Samenstelling 8 wereld deelverzamelingen in 8 oude albums, interessant om na te kijken, overwegend gest., m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5295
Symbol:**/*/

Wereldverzameling in 26 oude ringmappen met landen en gebieden van A-Z, waarbij China, overwegend gest., zm/m/ntz (Image)