Van Looy and Van Looy Stamp Auctions Sale: 173
Postcards
WERELD - Frankrijk
Sale No: 173
Lot No:437
Symbol:ZK
Frankrijk, div. dorps- en stadszichten (+500 stuks) (Image)
Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST
Sale No: 173
Lot No:438
Symbol:ZK
1914/1918 Overwegend geschreven door Duitse soldaten naar Duitsland, 1 vanuit Brussel (10 stuks) (Image)
Opening EUR 8.00
Sale No: 173
Lot No:439
Symbol:ZK
Algemene zichten van dorpen en steden, oudere kaarten (1250 stuks) (Image)
Sale No: 173
Lot No:440
Symbol:ZK
Sale No: 173
Lot No:441
Symbol:ZK
Algemene zichten, oude kaarten (900 stuks + 10 boekjes) (Image)
Sale No: 173
Lot No:442
Symbol:ZK
Algemene zichten, oude kaarten + iets Zwitserland (600 stuks + 4 boekjes) (Image)
Sale No: 173
Lot No:443
Symbol:ZK
Diverse plaatsen, alle periodes, meestal oudere (+/-700 stuks) (Image)
Sale No: 173
Lot No:444
Symbol:ZK
Diverse plaatsen, met veel mooie dorps- en stadszichten (+/-300 stuks) (Image)
Opening EUR 36.00
Sale No: 173
Lot No:445
Symbol:ZK
Diverse plaatsen, alle oudere kaarten (+200 stuks) (Image)
Opening EUR 26.00
Sale No: 173
Lot No:446
Symbol:ZK
"Diverse plaatsen, algemene zichten w.o. 100 uit de reeks ""Kastelen"" (+/-400 stuks)" (Image)
Sale No: 173
Lot No:447
Symbol:ZK
Souvenirs de Paris w.o. mooie lithokaarten (11 stuks) (Image)
Opening EUR 12.00
Sale No: 173
Lot No:448
Symbol:ZK
Diverse plaatsen, algemene zichten (+/-130 stuks) (Image)
Opening EUR 10.00