Records 1 to 24 of 24

Van Looy and Van Looy Stamp Auctions Sale: 173

W.O.I - Documenten en Brieven, langs DUITSE zijde
image Sale No: 173
Lot No:1989
Symbol:)

Studielot van 21 brieven en postkaarten van en naar Brugge in het vierde etappengebied, diverse censuurvignetten, censuren, etc., enkele foto's en toelichtingen toegevoegd van een herinneringstentoonstelling 14-18 in Brugge, uitzonderlijk en zeldzaam, zm/ (Image)

Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST

image Sale No: 173
Lot No:1990
Symbol:)

"Postkaarten Rooborst 14 octo 1915 (blauwe spoorwegstempel en Duitse ambulant ""Brüssel-Courtrai Z.702 14.10.25"" naar Berlin, veldpostkaart Brussel 14.7.15 en grote blauwe herkomststempel van Rooborst eveneens naar Berlin, uitzonderlijk, zm " (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1991
Symbol:)

29 poststukken, waaronder 3 aangetekende, gefrankeerd met bezettingszegels, smokkelbrief naar Brussel en 2 postkaarten St.-Adresse 1917 toegevoegd, zm/m (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1992
Symbol:)

Twee veldpostkaarten met stempels Armee Flug Park in 1917, zm (Image)

Opening EUR 10.00

image Sale No: 173
Lot No:1993
Symbol:)

Enorme voorraad +2.080 brieven w.o. censuur, diverse stempels, briefhoofdingen, zm/m (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1994
Symbol:)

Grote samenstelling met meer dan 1200 brieven met diverse frankeringen, stempels, briefhoofdingen, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1995
Symbol:)

Samenstelling +/-700 brieven met diverse frankeringen, stempels, briefhoofdingen, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1996
Symbol:)

Zeer mooi studielot met 70 brieven, vertrek Brussel, met alle mogelijke herkomststempels van de in Brussel gevestigde Duitse diensten, zm/m (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1997
Symbol:)

Studielot met 77 brieven uit het Generaal Gouvernement (vooral Wallonië) met ook enkele aangetekende brieven en een grote verscheidenheid aan kantoren, zm/m (Image)

Opening EUR 64.00

image Sale No: 173
Lot No:1998
Symbol:)

"Gefrankeerde omslag met zaakpapieren (Feldpost 33 - 5 cent) naar Brussel, postzegel ontbreekt en dit wordt verantwoord met een bijzondere papillon met volgende tekst ""Diese Sache ging instatte nach Brussel nach Wachtebeke, Die andere Briefmarke war daur (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1999
Symbol:)

Zeer mooi studielot (21 brieven en 9 postkaarten) m.b.t. krijgsgevangenen met Rode Kruis brieven, diverse inlichtingenburelen, hulpkantoren, fotokaarten etc., zm/m (Image)

image Sale No: 173
Lot No:2000
Symbol:)

Honderd prachtige postkaarten en brieven, geheel Europa, maar merendeel België, in Duitse veldpost verzonden, mooi studielot, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:2001
Symbol:)

Album Universal met 91 documenten voor Generaal Gouvernement, mooi opgezet per provincie, interessant lot, zm/m (Image)

image Sale No: 173
Lot No:2002
Symbol:)

Vier telegrambrieven, Brussel (2x), Bracquenies, Hirson, in 4 kleuren, herkomststempels, briefhoofden, etc., uitzonderlijk, zm (Image)

image Sale No: 173
Lot No:2003
Symbol:)

Studielot met 45 brieven Generaal Gouvernement, voornamelijk langs Waalse zijde, zm/m (Image)

Opening EUR 24.00

image Sale No: 173
Lot No:2004
Symbol:)

Studielot van 37 Duitse veldpostbrieven vanuit heel België en Duitsland naar Brussel, tal van diverse herkomst- en poststempels, zm/m (Image)

Opening EUR 24.00

image Sale No: 173
Lot No:2005
Symbol:)

Acht brieven met briefhoofd en of stempels van lokale voedingscomités in Wallonië w.o. Arlon, Fumay, Halanzy, Forrières, Fouron Saint-Pierre, Mons, Namur, Ways, zm/m (Image)

Opening EUR 24.00

image Sale No: 173
Lot No:2006
Symbol:)

Twaalf brieven Generaal Gouvernement uit: Bree, Diest, Herentals, Hoogstraten, Leuven, Löwen, Maaseik, Thollenbeek, Tienen, Tongeren, Wavre, Zandhoven, zm/m (Image)

image Sale No: 173
Lot No:2007
Symbol:)

Zeven mooie voorlopers uit Huy, diverse briefhoofden, herkomststempels, etc., zm/m (Image)

image Sale No: 173
Lot No:2008
Symbol:)

Zeven mooie veldpostbrieven (één reco) uit Beverloo naar Brussel, diverse eenheidsstempels, dienststempels, etc., zm (Image)

image Sale No: 173
Lot No:2009
Symbol:)

Vijf mooie veldpostbrieven 4° etappe leger met diverse herkomststempels, zm (Image)

image Sale No: 173
Lot No:2010
Symbol:)

Zeven mooie bankbrieven, al dan niet met sporen van censuur, briefhoofd banken, herkomststempels, etc., Banque Drèze (Dison), Banque Général du Centre (La Louvière), Banque du Hainaut (Mons), Banque Commercial d'Anvers, Der Generalkommisar für die Banken (Image)

image Sale No: 173
Lot No:2011
Symbol:)

Studielot van 26 brieven en postkaarten voornamelijk Generaal Gouvernement Wallonië met diverse censuren, dienststempel, enkele reco's, herkomststempels, zm/m (Image)

Opening EUR 12.00

image Sale No: 173
Lot No:2012
Symbol:)

12 Duitse veldpostkaarten voornamelijk naar Duitsland, diverse herkomst- en dienststempels, mooi lotje, zm (Image)

Opening EUR 4.00