Back to Worldwide

Records 1 to 12 of 12

Rietdijk veilingen B.V. Sale: 422

Worldwide
Verenigd Europa
image Sale No: 422
Lot No:1006

VERENIGD EUROPA. Postfrisse verz. Oost-Europese meelopers, w.bij ongetande blocks o.a. Roma block Roemenië 1975 in stockboek. Tevens wat EFTA en Norden. (Image)

Closed..Apr-21-2024, 18:00:00 EST

image Sale No: 422
Lot No:1024

VERENIGD EUROPA [1956-1983]. Ongebruikte en deels postfrisse verz. in Schaubek klemband, w.bij Liechtenstein 1960 ongebruikt en Andorra 1972 postfris. Let op: collectie is deels vochtig geweest. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1044

VERENIGD EUROPA [1956-1971]. Gebruikte verz. in Lindner album. Tevens ringband blocks, w.bij ook iets postfris en wat FDC's. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1048

VERENIGD EUROPA [1956-1981]. Op Luxemburg 1956 (met plakker) na geheel postfrisse verz. in Davo cristal album incl. blocks. (Image)

Opening EUR 45.00

image Sale No: 422
Lot No:1132

VERENIGD EUROPA [1949-1984]. Grotendeels dubbele verz. zowel postfris als gebruikt in 2 albums en 2 insteekboeken. Bevat o.a. betere voorlopers. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1147

VERENIGD EUROPA [1956-2000. Gebruikte verz. in 3 Davo cristal albums alsmede ongebruikte/postfrisse partij in 5 deels zeer dikke insteekboeken t/m 1996. Ook wat voor- en meelopers. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1229

VERENIGD EUROPA. MOOIE POSTFRISSE ENGROSPARTIJ 1986 T/M 1992 OP HAWIDKAARTEN. CAT. WAARDE € 22.000,-. (Image)

Opening EUR 480.00

image Sale No: 422
Lot No:1301

VERENIGD EUROPA [1956-1990]. Postfrisse verz. incl. blocks en velletjes in 4 ringbanden. Periode 1979-1987 dubbel aanwezig. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1352

VERENIGD EUROPA [1956-1992]. Geheel gebruikte collectie incl. blocks in 4 albums. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1377

VERENIGD EUROPA. Grote voorraad/partij in 11 deels dikke stockboeken met gebruikt en veel postfris incl. blocks en velletjes. Tevens 3 Boga mappen met vellen en veldelen en wat FDC's. Toegevoegd dik insteekboek blocks diverse landen. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2307

VERENIGD EUROPA [1949-1983]. Ongebruikte verz. in 3 blanco Importa Victoria albums, w.bij veel postfris met o.a. goed voorlopers. (Image)

Closed..Apr-22-2024, 18:00:00 EST
image Sale No: 422
Lot No:2314

VERENIGD EUROPA [1992-2015]. PRIMA GEVULDE, POSTFRISSE COLLECTIE INCL. BLOCKS IN 4 LEUCHTTURM ALBUMS. MOOIE KOOP MET HOGE CAT. WAARDE! (Image)

Opening EUR 440.00