Van Looy and Van Looy Stamp Auctions Sale: 173
Uitgifte 1933 - Heraldieke leeuw, Preo
Sale No: 173
Lot No:2114
"N° 375 ""10c. op 70c."" in veldeel van 14 met randinscriptie, prachtig, zm (OBP €1.120)" (Image)
Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST