Van Looy and Van Looy Stamp Auctions Sale: 175
Uitgifte 1866 - Kleine leeuw
Sale No: 175
Lot No:1208
N° 22 1c. grijs, breed gerand en lichte centrale “DC afst. Bruxelles, zm (OBP €170) (Image)
Closed..Oct-15-2023, 06:00:00 EST
Sale No: 175
Lot No:1209
N° 22 '1c grijs' met bladboordje, centrale afst. 'Bruxelles PP' prachtig (OBP € +170) (Image)
Sale No: 175
Lot No:1210
N° 22 1c. grijs, breed gerand en zeer mooie centrale dubbelcirkel afst. Bruxelles P.P., zm (OBP €170) (Image)
Sale No: 175
Lot No:1211
N° 22a 1c. zwart grijs, zeer breed gerand + zeer mooie D.C. afstempeling, pracht ex., zm (OBP €180) (Image)
Opening EUR 26.00
Sale No: 175
Lot No:1212
N° 22 (20x) 1c. grijs ongetand, samenstelling met 20 volrandige tot zeer goed gerande zegels, zm/m (OBP €3.400) (Image)
Sale No: 175
Lot No:1213
N° 23A in strip van 5 met originele gom, zm/m (OBP +€315) (Image)
Opening EUR 24.00
Sale No: 175
Lot No:1214
N° 23A in strip van 4 op briefstuk, zm/m (OBP €10) (Image)
Opening EUR 4.00
Sale No: 175
Lot No:1215
N° 24 '2c blauw SPECIMEN' mooi ex. (OBP € 190) (Image)
Sale No: 175
Lot No:1216
N° 25 5c. bruin, tanding 14 1/2 x 14, in blok van 4 zegels, met originele gom, in het midden versterkt met scharnier en mooie centrage, zm (OBP €1.540) (Image)
Sale No: 175
Lot No:1217
N° 25 '5c bruin SPECIMEN' mooie bruine kleur, randen onregelmatig, m (OBP € 210) (Image)
Opening EUR 34.00